~ + ~ / + = ?

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
1005793_503141199769660_1041812135_n.jpg


Sta dumate o ovoj jednacini?
 
pa ne kupuje bilo kakav karakter X6 :per:

ne znam
oni pohlepni valjda kupuju

- - - - - - - - - -

Mislim da se danasnje devojke bolje razumeju u automobile nego bilo koji prosecan muskarac u Srbiji.
Izem ti takvo drustvo kada je automobil statusni i socijalni pokazatelj!

automobil je svuda statusni i socijalni pokazatelj
nije to rezervisano za Srbiju
ona je samo poklekla :D
 
google mi je izlistao toliko strana
na "status symbol cars"
da ne znam gde da kliknem

Za takve stvari ti ne treba google.To ces najlakse saznati kroz malo putovanja ili nekog razgovora sa stranim drzavljanima.
U Nemackoj,Engleskoj,Francuskoj,Italiji i ostalim "normalnim" zemljama svaka susa moze sebi da priusti neki ubitacan Audi (naprimer) jer su kod njih plate jedno 5-6 vece u proseku nego kod nas a automobili jeftiniji i imaju ogromne povoljnosti prilikom kupovine.Ali oni kupuju one automobile koji su jednostavniji,ekonomicniji i povoljniji jer nisu iskompleksirana rulja kao mi.
 
Za takve stvari ti ne treba google.To ces najlakse saznati kroz malo putovanja ili nekog razgovora sa stranim drzavljanima.
U Nemackoj,Engleskoj,Francuskoj,Italiji i ostalim "normalnim" zemljama svaka susa moze sebi da priusti neki ubitacan Audi (naprimer) jer su kod njih plate jedno 5-6 vece u proseku nego kod nas a automobili jeftiniji i imaju ogromne povoljnosti prilikom kupovine.Ali oni kupuju one automobile koji su jednostavniji,ekonomicniji i povoljniji jer nisu iskompleksirana rulja kao mi.

Kristofere, ne razumem se u automobile i ne interesuju me.
Da li je Audi, Porsche ili onaj neki postavljen pozlaćenom krokodilskom kožom, nebitno..
Automobil jeste statusni simbol. Svuda.
No, to naravno nikad ne važi za sve, jer naravno
nisu svi ljudi isti i ne padnu svi pod propagandu..
To da smo mi iskompleksirana rulja, a oni fin kulturan svet,
su čiste generalizacije i meni ne možeš da ih prodaš, ipak znam više od toga.

- - - - - - - - - -

realno, ne znam kako se piše Porše :lol:
 
Dobro.Ti imas svoje misljenje,ja imam svoje i necu se truditi da te ubedim u nesto u sta ne verujes.Nebih da se prosipam sa nekim mojim licnim iskustvima i primerima kako se zivi u svetu a kako ovde.To nije tema.
Tema je nacin na koji devojke gledaju na momke i sta im je,na kraju krajeva,bitno kod njih.
 
  • Podržavam
Reactions: Cru

Back
Top