Kamen

Zak

Iskusan
Poruka
6.408
||Ehem, posle kreativno smisljenog naziva ja samo da istovarim sta mi je na pameti...
Ceo zivot jurim zene...
Svaku sam stigao... lazem, dobar deo...
U stvari koliki sam trut dobro sam i ovoliko stigao...
Sada ako me pitate da li sam stigao to sto sam jurio ja cu vam reci da sam stigao, ali, ali, isto tako vam moram reci da sam se i izgubio.
Eh kada se samo setim da sam u po dana i mraka... mraka pogotovo, snalazio i bez kompasa kao prava maco muskarcina (he, koliko vas je zametilo ovaj pleonazam... ma, bas me i briga...)
Nego, zene htedoh da vas pitam jel i vas kompas nije bas izbazdaren kako valja...?...

p.s. Nemojte mi zameriti ako nisam citao ove vase dole topice, ali stvarno, ali stvarno nisam imao snage...
 
Zbunis se sto puta sve dok sa nekim ne potece kako valja, da li zbog godina ili ljubavi, te se onda vencas i izbegnes dalje zbunjivanje.
Ukoliko si manje srecan, ozenis se zbunjen pa onda cupas kosu kasnije. Dakle, zbunjivanje je sasvim ok, cak je i korisno, sve dok se ne ozenis zbunjen:)
 
  • Podržavam
Reactions: Zak
kad se mnogo, cesto i zestoko juri, onda uzivanje u stignutom plenu biva zamenjeno uzivanjem u samoj jurnjavi
i onda se covek mnogo lako pogubi i svi kompasi prestanu da rade
a, tesko se vraca na osnovna pravila trke, tesko, tesko
 
||Ehem, posle kreativno smisljenog naziva ja samo da istovarim sta mi je na pameti...
Ceo zivot jurim zene...
Svaku sam stigao... lazem, dobar deo...
U stvari koliki sam trut dobro sam i ovoliko stigao...
Sada ako me pitate da li sam stigao to sto sam jurio ja cu vam reci da sam stigao, ali, ali, isto tako vam moram reci da sam se i izgubio.
Eh kada se samo setim da sam u po dana i mraka... mraka pogotovo, snalazio i bez kompasa kao prava maco muskarcina (he, koliko vas je zametilo ovaj pleonazam... ma, bas me i briga...)
Nego, zene htedoh da vas pitam jel i vas kompas nije bas izbazdaren kako valja...?...

p.s. Nemojte mi zameriti ako nisam citao ove vase dole topice, ali stvarno, ali stvarno nisam imao snage...

Vid ovog nebaždarenog cara, pojavio se niotkuda! :super:
Ja nemam kompas, ne umem da ga koristim. :aha:
 
  • Podržavam
Reactions: Zak

Back
Top