Инцидент у Новом Пазару

shebronski

Poznat
Poruka
7.501
Поново онај дечко што је ухапшен у Приштини због ширења Српске заставе.


Како сам каже полиција му није пружила адекватну помоћ, како у овом случају тако ни у предходним.


Шта ви мислите о овоме? Зар полиција није дужна да заштити свакога ко је угрожен, без обзира због чега је угрошен?

Прочитајте текст, линк је у опису видеа.
 
Држава Србија мора да уклони нацистичка обележја на својој територији.
Предпостављам да ће се тим поводом огласити и Наташа Кандић и други представници невладиних организација типа Жене у црном.
 
Држава Србија мора да уклони нацистичка обележја на својој територији.
Предпостављам да ће се тим поводом огласити и Наташа Кандић и други представници невладиних организација типа Жене у црном.

Tako sto ce da ih ozvanice? Ili nacizam ima drugi oblik? Ili..su to dzivdzani koji su ga kreirali.. ili.. ili..
 
Mi Srbi ako drzimo do sebe, a centar drzave nam potice cak iz 7-og veka sa podrucja gde je lociran taj N. Pazar, moramo vise obratiti paznju
na ta azijatska istupanja primitivnih stanovnika tog podrucja koji su se odrekli vere i prosperiteta zarad da bi postali deo mongola...

http://en.wikipedia.org/wiki/Tamerlan

In the meantime, years of insulting letters had passed between Timur and Bayezid. Finally, Timur invaded Anatolia and defeated Bayezid in the Battle of Ankara on 20 July 1402. Bayezid was captured in battle and subsequently died in captivity, initiating the twelve-year Ottoman Interregnum period. Timur's stated motivation for attacking Bayezid and the Ottoman Empire was the restoration of Seljuq authority. Timur saw the Seljuks as the rightful rulers of Anatolia as they had been granted rule by Mongol conquerors, illustrating again Timur's interest with Genghizid legitimacy. :tambalamba:

_nobody_
 
A cekaj onaj naglasak,....... tako i u Titogradu govore, jesu li se to Karadazani navukli na balijski izgovor, ...znaci nije to izvorno njihovo....!!!
Па ти не познајеш мулслимане из Рашке, јер тако се код њих прича, то звучи више црногорски него балијски, заправо тако говоре сви из тих крајева, осим што ови можда имају нове речи турског порекла и труде се да опонашају муслимане из БиХ.
Јако су ретки муслимани који ће ти отворено признати да је бошњачки идентитет смејурија и да се они разликују од БиХ муслимана.

Међутим када би на овим просторима били само муслимани, они би се већ сутрадана поклали са шиптарима, па онда и са својом ''браћом'' из БиХ. Сети се да Алији није био проблем да коље муслимане из Цазинске Крајине.
То је такав народ.
 
U SFRJ onaj ko bi postavio ovakvu tablu vise ne bi sunca video

Svakako , samo zato da se Srbi ne dosjete dok ih nisu perfidnijim metodama sveli na nestanak!!
E sad je drugo vreme, program unistenja srpskog naroda i drzave sprovodjen u SFRJ, nastavlja se drugim ogoljenijim metodama, nema vise prikrivanja!!!

- - - - - - - - - -

Па ти не познајеш мулслимане из Рашке, јер тако се код њих прича, то звучи више црногорски него балијски, заправо тако говоре сви из тих крајева, осим што ови можда имају нове речи турског порекла и труде се да опонашају муслимане из БиХ.
Јако су ретки муслимани који ће ти отворено признати да је бошњачки идентитет смејурија и да се они разликују од БиХ муслимана.

Међутим када би на овим просторима били само муслимани, они би се већ сутрадана поклали са шиптарима, па онда и са својом ''браћом'' из БиХ. Сети се да Алији није био проблем да коље муслимане из Цазинске Крајине.
То је такав народ.

Ma ok., ja pita,.... jesu li to Karadazani od njih taj naglasak primili???????
Ocigledno jednako govore!!!
 
Svakako , samo zato da se Srbi ne dosjete dok ih nisu perfidnijim metodama sveli na nestanak!!
E sad je drugo vreme, program unistenja srpskog naroda i drzave sprovodjen u SFRJ, nastavlja se drugim ogoljenijim metodama, nema vise prikrivanja!!!

- - - - - - - - - -



Ma ok., ja pita,.... jesu li to Karadazani od njih taj naglasak primili???????
Ocigledno jednako govore!!!

Jeste bre i taj Acif je lisen zivota samo da se Srbi ne dosete. Mnogo si bre opterecen komunizmom u 2013.
 
Поново онај дечко што је ухапшен у Приштини због ширења Српске заставе.


Како сам каже полиција му није пружила адекватну помоћ, како у овом случају тако ни у предходним.


Шта ви мислите о овоме? Зар полиција није дужна да заштити свакога ко је угрожен, без обзира због чега је угрошен?

Прочитајте текст, линк је у опису видеа.

Nije duzna da brani svakog nego nromalnog gradjana koji placa porez. A ovaj je olos izgleda.
 
Овако један способан политичар решава инциденте у својој земљи.



posto odavno nemamo leku rankovica, a niko slican se ocigledno posle njega nije pojavio, izgleda da nam ovde treba putin.

mix pihtija i ostalih kuvanih nogu koje smo zasadili u skupstini verovatno ovako dugo moze da uspeva samo u srbiji.
 
Поново онај дечко што је ухапшен у Приштини због ширења Српске заставе.


Како сам каже полиција му није пружила адекватну помоћ, како у овом случају тако ни у предходним.


Шта ви мислите о овоме? Зар полиција није дужна да заштити свакога ко је угрожен, без обзира због чега је угрошен?

Прочитајте текст, линк је у опису видеа.

:sad2:........ знаш ли да сам после пола минута искључио....... не могу да слушам.. почео сам да се тресем и да свашта помишљам у глави..........
 

Back
Top