Kako da zastitim psa nedaju mi da ga cuvam u stanu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Kako da zastitim psa nedaju mi da ga cuvam u stanu

Nov član
    Učlanjen
    19.08.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako da zastitim psa nedaju mi da ga cuvam u stanu

Zdravo! Htela sam da vas pitam posto nemam kome drugom da se obratim.Drzim psa u stanu vec 4 god. I sad jedan komsija posle 4 god. tuzi me da mu smeta pas,pas ne laje u mom je stan,,sve papire imam za njega vakcinisan je redovno. A taj komsija u opstini i komunalnom ima prijatelje tako da su meni izdali resenje da moram psa da izbacim iz stana u roku od 48 sati inspekcija nije izlazila na uvidjaj.... Sta mogu ja sad da uradim jer ja ne zelim da ga izbacim u mom je stanu i mislim da u svom stanu imam pravo da cuvam sta ja hocu i da radim sta ja hocu....hvala

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    822

Podrazumevano Re: Kako da zastitim psa nedaju mi da ga cuvam u stanu

Zovi veterinarsku inspekciju, pozovi se na Zakon o veterinarstvu, pogledaj kakvi su lokalni propisi, kontaktiraj neko lokalno drustvo za zastitu zivotinja... Ako je pas u tvom stanu i nikoga ne ugrozava ninakoji nacin, komsija sa tim nema nista. Znas onu izreku i nad popom ima pop? Preti im prijavom kod njihovih nadleznih zbog korumipiranosti i prekoracenja ovlascenja, zovi zastitnika gradjana ako treba.

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    979

Citat Original postavio Milica Obradovic Pogledaj poruku
    Zdravo! Htela sam da vas pitam posto nemam kome drugom da se obratim.Drzim psa u stanu vec 4 god. I sad jedan komsija posle 4 god. tuzi me da mu smeta pas,pas ne laje u mom je stan,,sve papire imam za njega vakcinisan je redovno. A taj komsija u opstini i komunalnom ima prijatelje tako da su meni izdali resenje da moram psa da izbacim iz stana u roku od 48 sati inspekcija nije izlazila na uvidjaj.... Sta mogu ja sad da uradim jer ja ne zelim da ga izbacim u mom je stanu i mislim da u svom stanu imam pravo da cuvam sta ja hocu i da radim sta ja hocu....hvala

Pa ne ide to bas tako. Koji su razlozi koje komsija navodi? Zasto njemu smeta pas? I kako ti je Mom vec rekla pod hitno nadji orgtnizaciju za zastitu zivotinja,
    raspitaj se za telefon u sledecem vecem gradu, ako u tvome nema i odmah ih pozovi, ali im ispricaj svoj slucaj iskreno i otvoreno.
    Oni ce ti pomoci.

Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    822

Previdela sam jednu cinjenicu: pas je AST, u nekim opstinama postoje propisi koji brane drzanje pojedinih rasa. To moze da bude problem ali sve se nesto uzdam da su zabranjeni samo APBT, a ne i AST i sa rodovnikom problem moze da se resi.

Ističe se aja63 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    232

Citat Original postavio mimi's mom Pogledaj poruku
    Previdela sam jednu cinjenicu: pas je AST, u nekim opstinama postoje propisi koji brane drzanje pojedinih rasa. To moze da bude problem ali sve se nesto uzdam da su zabranjeni samo APBT, a ne i AST i sa rodovnikom problem moze da se resi.
    Bilo bi prelepo kad bi pola komisija imalo pojma šta je AST.Evo, ove moje kalašture od mačaka "utepaše" dobroćudnog Astora(AST-a);Hebaše mu sve po spisku, kad prođe pored ulaza, kad su dobre volje i maze ga i ljube, jer on mukica ne shvata, da je on opasna vrsta, kad su nadrdane, ubiše ga od batina, a četvorostruko je veći od njih.Dere se kao magarac kad ga i , i na kraj pameti mu ne pada da napadne nijednu drugu macu.Car!!!!

Ističe se aja63 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    232

Moram da snimim mog komšiju Astora,jednu ogromnu dobroćudnu zver(AST) i moje lude mačke(koje mu nisu ni do šape)a koje ga maltretiarju do ludila), pa da se nasmeje i vi, neverovatne dogodovštine s njima

Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    822

Moj inace nadrndani mesanac pekinezera je imao drugara pit bula.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6152

Citat Original postavio Milica Obradovic Pogledaj poruku
    izbaci psa iz stana a komsiji ubaci zmiju u stan
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Aktivan član authorite (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    izbaci psa iz stana a komsiji ubaci zmiju u stan
    Nekad je bolje ne pisati nista.
    "The further a society drifts from the truth the more it will hate those that speak it".
    earthlings.com

Zainteresovan član palvet (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    25

Ukoliko je pas uredno vakcinisan i ne postoji ni jedna gradska odluka protiv držanja pasa u Kuršumliji, nalozi lokalnih inspektora kose se sa Zakonom o Vetererinarstvu i sa Zakonom o dobrobiti životinja. U slobodnom prevodu - komšija ti ne može ništa! Čuvaj psa da ne pojede nešto otrovano oko zgrade. Takvi, perfidni, likovi kad shvate da ti ništa ne mogu često pribegnu za receptom Bordžija. Možeš , ukoliko te mnogo smara, da ga proučavaš neko vreme pa da zapišeš ako on pravi neki komunalni problem (ne parkira se kako treba, uzurpira zajedničke prostorije i sl. i da mu pustiš ponek "kontra" prijavu).

Slične teme

1. Kako da zastitim ljubimce?
    Autor Sara* u forumu Svet životinja
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.01.2009., 22:44
  2. Nedaju da pisemo
    Autor pekan000 u forumu Muzika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.03.2005., 21:04
  3. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.03.2005., 23:25
  4. Kako da zastitim CD od kopiranja?