Novi Bronks u Novom Beogradu?

Kumruzvelt

Obećava
Poruka
79
Buduce naselje Roma u Ivana Ribara izazvala je zestoke reakcije stanovnistva tog dela grada.Pitanje za sve Beogradjane i ostale glasi:Humanost na delu od strane gradske vlade ili getoizacija i stvaranje dela grada poput nekih u Sjedinjenim drzavama?Sta sve takva odluka moze da donese?
 
a zamislite jos ovo iz nemacke uskoro krece konvoj od oko pedesetak hiljadica cigana iz srbije svabe im dale gostoprimstvo dok je ovde bila utakmica i sad caos nema vise mars nazad u srbiju
e od tog broja minimum dve trecine zavrsice na beogradskoj kaldrmi jerbo se po beogradu jos valja neka crkavica za razliku od ostatka umrtvljene srbije
znaci postoje izvesne sanse da beograd dobije jos dvadesetak hiljadica novih sugradjana obucenih po svim merilima i standardima europske unije za pranje sofer sajbni na semaforima za prodaju sajli prve pomici i alata na beogradskim raskrsnicama
za temeljitu inventuru beogradskih kontejnera itd
a mozda je to i dobro pa recimo beogradski gospodari vise nece morati putovati u zemlje europske unije na strucna usavrsavanja jer ce sada imati sugradjane koji su boravili nekoliko godinica u tim zemljama i sada imaju dragoceno iskustvo
i jos jedno mislim da bi te kontejnere za stanovanje cigana u novom beogradu trebalo pakovati na sprat onako jedan na drugi i onda sa strane ugraditi liftove i takovim slaganjem kontejnera formirale bi se i nove ulice avenije bre sve sa semaforima e tu bi nastupio veliki problem medju novim stanovnicima a to je ko ce od njih dobiti ekskluzivno pravo pranja sofer sajbni na raskrsnicama u novom naselju mislim da to bez tendera nece moci
 
Romi svojim nacinom zivopta ugrozavaju zdravlje Srbskog naroda i ostalih gradjana Srbije. Tako da je najbolji nacin totalna izolacija i spajanje svih ciganmala Beograda u jednu izolovanu ciganmalu na ratnom ostrvu ili drugde u neneseljenim zonama van grada.

Postoji gomila primera da romi ne zele da zive cistije i civilizovanije pa makar im mi i dali uslove za to. Tako su jednom prilikom kada smo im dali kanistere za vodu. Kada smo dosli da im ih ponovo napunimo vodom iz cisterni utvrdjeno je da su ih sve prodali osim jednog koji sluzi kao konteiner za karton.

A o tome da im dajemo stanove nesme biti ni pomisli. Jer bi to deljenje stanova romima bio samar u lice svim Srbima koji su izbegli odnekud i onima koji danas zive kao podstanari.

GETO PA STA!
OGRADITI IH ZICOM BOPDLJIKAVOM!

Kako madjari Rusini Rumuni jevreji mogu da zive normalno i cisto i da seru u wc umesto po ulicama.
 
CIKLON B:
Romi svojim nacinom zivopta ugrozavaju zdravlje Srbskog naroda i ostalih gradjana Srbije. Tako da je najbolji nacin totalna izolacija i spajanje svih ciganmala Beograda u jednu izolovanu ciganmalu na ratnom ostrvu ili drugde u neneseljenim zonama van grada.

Postoji gomila primera da romi ne zele da zive cistije i civilizovanije pa makar im mi i dali uslove za to. Tako su jednom prilikom kada smo im dali kanistere za vodu. Kada smo dosli da im ih ponovo napunimo vodom iz cisterni utvrdjeno je da su ih sve prodali osim jednog koji sluzi kao konteiner za karton.

A o tome da im dajemo stanove nesme biti ni pomisli. Jer bi to deljenje stanova romima bio samar u lice svim Srbima koji su izbegli odnekud i onima koji danas zive kao podstanari.

GETO PA STA!
OGRADITI IH ZICOM BOPDLJIKAVOM!

Kako madjari Rusini Rumuni jevreji mogu da zive normalno i cisto i da seru u wc umesto po ulicama.


Ма, дај ЦИКЛОНЕ Бе, исправи ово болд, баш си
заср'о !
 
borisbg:
Pa pni su vec izolovani ispod Gazele da ne mogu biti izolovaniji, a sto se tice geta, onda je geto upravo ono ispod Gazele. Mislim da ste zakasnili sa ovim komentarima jedno 30 godina.

Mozda si ti zakasnio,izgleda da dugo pamtis a kasno palis.To sto pricas za "geto" ispod Gazele nema veze sa getom.Na tu lokaciju su sami dosli a u dr Ivana Ribara ih deportuju kao sto je Hitler radio.Price o stanovima su po meni cisto mazanje ociju ili totalna rasna diskriminacija na stetu Srba.Koliko ljudi ima koji rade skoro ceo svoj vek i nisu dobili tu privilegiju?Pa zasto bi onda njima davali stanove?Da mogu da prodaju bakar od elektro-instalacije kad im iskljuce struju zbog neplacenih racuna,ma hajte molim vas.Da se razumemo ne smetaju meni Cigani dok su ovako rastrkani ili oni koji rade ali da neko dovede masu onih od kojih mnogi idu da prose i ako im nista nedas da te psuju,kunu i pluju e to vec nemoze.A razlog uopste nije humanitaran da se ne lazemo?Ovoj vlasti je humanost nepoznat pojam(cast izuzecima)Ovde je lova u pitanju.Neko je bacio oko na prostor oko Gazele(mozda) pa je pokrenuo tu humanitarnu akciju bez obzira na posledice.Druga stvar,ko god kaze da je to sa kontejnerima na NBG u redu i da mi sa tog dela grada nemamo pravo da se zalimo neka predlozi da dodju kod njega u kraj pa da vidimo koliko ce da mu vredi stan posle toga.Zakon trzista hehehe.
 
Izasla je i slika makete u Novostima,kako treba da izgleda privremeno naselje.Red drveca pa red kontejnera pa opet...samo zaboravili su da izmedju drveca stave maketice zapaljenih burica,brda papircine i kartoncine i naravno parking razvaljenih Dijani i Spaceka...
 
kako kontejnera...???
kako ljudi mogu da zive u kontejnerima???
mislim, jasno mi je da moze, ali kako moze grad da to zvanicno podrzava???

u svakom slucaju, NBG ce na radost wannabe repera, koji vec tripuju da su gangsta', postati pravi losandjeleski hood, sa sve etnickim diverzitetom...
 
ma ljudi mozete se zaje*avati na racun cigana ali oni su definitivno najbrojnija populacija u ostatku srbije posle srba i to je ozbiljan problem koji se ne moze resavati idiotskim potezima beogradske gologuzije koji su cak uprilicili i studijska putovanja u inostranstvo da bi se naucili kako da se resavaju stambeni problemi dela populacije koja nije involvirana u drustvo
ali to su budalastine srbijanski cigani su specifican primer u svetu i nije li malo cudno ponasanje takozvanih gradskih otaca kao fol nepoznaju cigane pa sada prenose u beograd neka iskustva svetskih metropola mislim pazi sad oni beograd poredjuju sa nekim metropolama
medjutim kako su srbijanski cigani specificna populacija mislim da ih ipak najbolje poznaju beogradski oci ili ih se srame pa se prave blesavi ali tu se radi o par stotina hiljada ljudi i ma kakvi da jesu oni postoje i ne znam zasto se srbijanci srame cigana pa ljudi ko ljudi sta ima to veze
 
Koliko je meni poznato ranije je u Beogradu bio problem siptara sa Kosova koji su ovde ( u Beogradu ), radili kao sezonci. t.j. kopali kanale, radili na gradjevini itd. Ja protiv toga nisam i nemam nista, ali posto su Cigani jedan neradan , pokvaren , drzak i bezobrazan narod koji samo smislja kako da ti podvali i izdzepari, njih (sem kultivisanih Cigana normalno), sto pre i sto dalje iz Beograda.
Akciju pozdravljam i podrzavam... :evil:
 
Problem sa ciganima iz dana u dan je sve veći. Ovih dana piše u štampi o grupi cigana maloletnika, koji maltretiraju stanare i prolaznike u Kameničkoj i Sarajevskoj ulici. Napadaju, šutiraju i pljuju uglavnom žene i decu, traže novac, a kad dođu do para kupuju lepak i "duvaju" na sred ulice. To sam i sama videla na Kalemegdanu!
Ne znam šta su gradske vlasti smislile po ovom pitanju da urade, međutim, krajnje je nefer prema ostalim građanima, da ciganima dodeljuju stanove, dok ljudi koji su čitav radni vek odvajali za stambenu izgradnju, budu penzionisani bez stana!
 
Da su oni "ljudi ko ljudi"kako kaze Veksla oni bi i ziveli ko ljudi i radili ko sav normalan svet a ne bi se bavili preprodajom dece i to sopstvene.Medjutim zbog toga sto se od malena uce da budu takvi kakvi jesu niko ih ni nece.Naravno uvek cast izuzecima koji su doduse zaista retki.
 
Kumruzvelt:
Da su oni "ljudi ko ljudi"kako kaze Veksla oni bi i ziveli ko ljudi i radili ko sav normalan svet a ne bi se bavili preprodajom dece i to sopstvene.Medjutim zbog toga sto se od malena uce da budu takvi kakvi jesu niko ih ni nece.Naravno uvek cast izuzecima koji su doduse zaista retki.
odlicna konstatacija ali mislim da bi trebali biti malo realni buduci je ostatak srbije jedan neorganizovan i krajnje problematican region sa hiljade problema ovaj ciganski problem je jos jedan ali jako opasan
pazite kada beogradske kalasture ispucaju svoju mrznju i odvratnost prema srbima e onda ih ceka tema cigana kao na tacni upamtite to i iskoristice cigane za jos jedan srpski ustupak sve za racun bolesnog mondijalizma i beogradskog kanibalizma
 
CIKLON B:
Romi svojim nacinom zivopta ugrozavaju zdravlje Srbskog naroda i ostalih gradjana Srbije. Tako da je najbolji nacin totalna izolacija i spajanje svih ciganmala Beograda u jednu izolovanu ciganmalu na ratnom ostrvu ili drugde u neneseljenim zonama van grada.

Postoji gomila primera da romi ne zele da zive cistije i civilizovanije pa makar im mi i dali uslove za to. Tako su jednom prilikom kada smo im dali kanistere za vodu. Kada smo dosli da im ih ponovo napunimo vodom iz cisterni utvrdjeno je da su ih sve prodali osim jednog koji sluzi kao konteiner za karton.

A o tome da im dajemo stanove nesme biti ni pomisli. Jer bi to deljenje stanova romima bio samar u lice svim Srbima koji su izbegli odnekud i onima koji danas zive kao podstanari.

GETO PA STA!
OGRADITI IH ZICOM BOPDLJIKAVOM!

Kako madjari Rusini Rumuni jevreji mogu da zive normalno i cisto i da seru u wc umesto po ulicama.

Доста си у праву, али мислим да треба на други начин решити тај проблем.
СРБИЗАЦИЈОМ тј: школовањем на СРБСКОМ ЈЕЗИКУ, УЧЕЊЕ СРБСКЕ ИСТОРИЈЕ И ВЕЋ ЗА ГЕНЕРАЦИЈУ ДВЕ БИЋЕ СРБИ. Знам успешне такве примере у централној СРБИЈИ, више нису ни црни,скроз су бели.Школовани и изјашњавају се као СРБИ.
 
veKsla:
je*i ga BL pa to izgleda kao da su cigane krecili pa su postali beli a ovo sta kazes SRBIZACIJA ajde mi objasni sta ces sa onim ciganima koji kazu da su dimljeni srbi

Слушај, када сам реко бели, значи мешали се са СРБИМА. Циганка(Факултетски образована)ПРАВОСЛАВКА(НАЈ ВАЖНИЈЕ)удала се за СРБИНА, њихово дете СРБИН БЕЛИ ПРАВОСЛАВАЦ.
Знам један пример где је цура од мог јарана ЦИГАНКА СА ФАКУЛТЕТСКОМ ДИПЛОМОМ и ПРАВОСЛАВКА. Отац и мајка јој школовани нормали са уређеним станом Православци итд.Нормалан продуктиван живот.
 
Бл:
Доста си у праву, али мислим да треба на други начин решити тај проблем.
СРБИЗАЦИЈОМ тј: школовањем на СРБСКОМ ЈЕЗИКУ, УЧЕЊЕ СРБСКЕ ИСТОРИЈЕ И ВЕЋ ЗА ГЕНЕРАЦИЈУ ДВЕ БИЋЕ СРБИ. Знам успешне такве примере у централној СРБИЈИ, више нису ни црни,скроз су бели.Школовани и изјашњавају се као СРБИ.

Nikako! To je pogresan put. Bilo bi ih jos vise.
Protiv bilo kakvog mesanja.
 
Kojot:
Бл:
Доста си у праву, али мислим да треба на други начин решити тај проблем.
СРБИЗАЦИЈОМ тј: школовањем на СРБСКОМ ЈЕЗИКУ, УЧЕЊЕ СРБСКЕ ИСТОРИЈЕ И ВЕЋ ЗА ГЕНЕРАЦИЈУ ДВЕ БИЋЕ СРБИ. Знам успешне такве примере у централној СРБИЈИ, више нису ни црни,скроз су бели.Школовани и изјашњавају се као СРБИ.

Nikako! To je pogresan put. Bilo bi ih jos vise.
Protiv bilo kakvog mesanja.

ЈА ГЛЕДАМ ТО ОВАКО:СРБИН=ПРАВОСЛАВАЦ,ГРК=ПРАВОСЛАВАЦ,РУС=ПРАВОСЛАВАЦ,РОМ=ПРАВОСЛАВАЦ итд.
А БИЛО БИ СРБА А НЕ РОМА

http://www.srb-obraz.org/
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
----
Стеван Немања (1114 - 1200)
 
Бл:
Kojot:
Бл:
Доста си у праву, али мислим да треба на други начин решити тај проблем.
СРБИЗАЦИЈОМ тј: школовањем на СРБСКОМ ЈЕЗИКУ, УЧЕЊЕ СРБСКЕ ИСТОРИЈЕ И ВЕЋ ЗА ГЕНЕРАЦИЈУ ДВЕ БИЋЕ СРБИ. Знам успешне такве примере у централној СРБИЈИ, више нису ни црни,скроз су бели.Школовани и изјашњавају се као СРБИ.

Nikako! To je pogresan put. Bilo bi ih jos vise.
Protiv bilo kakvog mesanja.

ЈА ГЛЕДАМ ТО ОВАКО:СРБИН=ПРАВОСЛАВАЦ,ГРК=ПРАВОСЛАВАЦ,РУС=ПРАВОСЛАВАЦ,РОМ=ПРАВОСЛАВАЦ итд.
А БИЛО БИ СРБА А НЕ РОМА

http://www.srb-obraz.org/
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
----
Стеван Немања (1114 - 1200)

ok ok
razumem ja to..
ali nije tako jednostavno..
 
Kojot:
Бл:
Kojot:
Бл:
Доста си у праву, али мислим да треба на други начин решити тај проблем.
СРБИЗАЦИЈОМ тј: школовањем на СРБСКОМ ЈЕЗИКУ, УЧЕЊЕ СРБСКЕ ИСТОРИЈЕ И ВЕЋ ЗА ГЕНЕРАЦИЈУ ДВЕ БИЋЕ СРБИ. Знам успешне такве примере у централној СРБИЈИ, више нису ни црни,скроз су бели.Школовани и изјашњавају се као СРБИ.

Nikako! To je pogresan put. Bilo bi ih jos vise.
Protiv bilo kakvog mesanja.

ЈА ГЛЕДАМ ТО ОВАКО:СРБИН=ПРАВОСЛАВАЦ,ГРК=ПРАВОСЛАВАЦ,РУС=ПРАВОСЛАВАЦ,РОМ=ПРАВОСЛАВАЦ итд.
А БИЛО БИ СРБА А НЕ РОМА

http://www.srb-obraz.org/
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
----
Стеван Немања (1114 - 1200)

ok ok
razumem ja to..
ali nije tako jednostavno..

Знам али то је једини начин да апсорбујемо ове мањине у СРБСКИМ ЗЕМЉАМА.
Треба доста времена али резултат је задовољавајући.

http://www.srb-obraz.org/
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
----
Стеван Немања (1114 - 1200)[/quote]
 
Бл:
Kojot:
Бл:
Kojot:
Бл:
Доста си у праву, али мислим да треба на други начин решити тај проблем.
СРБИЗАЦИЈОМ тј: школовањем на СРБСКОМ ЈЕЗИКУ, УЧЕЊЕ СРБСКЕ ИСТОРИЈЕ И ВЕЋ ЗА ГЕНЕРАЦИЈУ ДВЕ БИЋЕ СРБИ. Знам успешне такве примере у централној СРБИЈИ, више нису ни црни,скроз су бели.Школовани и изјашњавају се као СРБИ.

Nikako! To je pogresan put. Bilo bi ih jos vise.
Protiv bilo kakvog mesanja.

ЈА ГЛЕДАМ ТО ОВАКО:СРБИН=ПРАВОСЛАВАЦ,ГРК=ПРАВОСЛАВАЦ,РУС=ПРАВОСЛАВАЦ,РОМ=ПРАВОСЛАВАЦ итд.
А БИЛО БИ СРБА А НЕ РОМА

http://www.srb-obraz.org/
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
----
Стеван Немања (1114 - 1200)

ok ok
razumem ja to..
ali nije tako jednostavno..

Знам али то је једини начин да апсорбујемо ове мањине у СРБСКИМ ЗЕМЉАМА.
Треба доста времена али резултат је задовољавајући.

http://www.srb-obraz.org/
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
----
Стеван Немања (1114 - 1200)
[/quote]

Nije. Mozes da apsorbujes Poljake ili Slovake..
Ali ne Rome ili Kineze.
 
Kojot:
Бл:
Kojot:
Бл:
Kojot:
Бл:
Доста си у праву, али мислим да треба на други начин решити тај проблем.
СРБИЗАЦИЈОМ тј: школовањем на СРБСКОМ ЈЕЗИКУ, УЧЕЊЕ СРБСКЕ ИСТОРИЈЕ И ВЕЋ ЗА ГЕНЕРАЦИЈУ ДВЕ БИЋЕ СРБИ. Знам успешне такве примере у централној СРБИЈИ, више нису ни црни,скроз су бели.Школовани и изјашњавају се као СРБИ.

Nikako! To je pogresan put. Bilo bi ih jos vise.
Protiv bilo kakvog mesanja.

ЈА ГЛЕДАМ ТО ОВАКО:СРБИН=ПРАВОСЛАВАЦ,ГРК=ПРАВОСЛАВАЦ,РУС=ПРАВОСЛАВАЦ,РОМ=ПРАВОСЛАВАЦ итд.
А БИЛО БИ СРБА А НЕ РОМА

http://www.srb-obraz.org/
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
----
Стеван Немања (1114 - 1200)

ok ok
razumem ja to..
ali nije tako jednostavno..

Знам али то је једини начин да апсорбујемо ове мањине у СРБСКИМ ЗЕМЉАМА.
Треба доста времена али резултат је задовољавајући.

http://www.srb-obraz.org/
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
----
Стеван Немања (1114 - 1200)

Nije. Mozes da apsorbujes Poljake ili Slovake..
Ali ne Rome ili Kineze.[/quote]

Што ако направиш од њих ПРАВОСЛАВЦЕ има да буду бољи СРБИ од ових наших јеретика и секташа.

http://www.srb-obraz.org/
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
----
Стеван Немања (1114 - 1200)[/
 

Back
Top