Sta mislite

petar_z

Iskusan
Poruka
5.282
Pitanje vise za zene. Da li bi vam smetalo da vas decko/muz lupi po guzi na javnom mestu?

Pre par vidim lika kako je lupio po guzi devojku(verovatno devojka) ona se nasmejala i zaglila ga. I onda cujem komentar "Kakva je to zena kada tako reaguje. Moja zena mi nikad to ne bi oprostila" Da li njegova zena glumi neku finocu? Da li zenama to stvarno toliko smeta?
 
hehe ima stvarno zenski ne tolerisu to u javnos nekako im je ponizavajuce pred ljudima.

ja sam jedno vreme imo naviku stalno sam je klepo dok mi ruka nije krenula jednom ka koleginici od tad sam prestao tako da klepnem van kreveta;)
 
Pitanje vise za zene. Da li bi vam smetalo da vas decko/muz lupi po guzi na javnom mestu?

Pre par vidim lika kako je lupio po guzi devojku(verovatno devojka) ona se nasmejala i zaglila ga. I onda cujem komentar "Kakva je to zena kada tako reaguje. Moja zena mi nikad to ne bi oprostila" Da li njegova zena glumi neku finocu? Da li zenama to stvarno toliko smeta?

Nije mi to nista starsno. Odreagovala bih kao ona.
 
tumblr_mqtmy0YKEp1qcwgrvo1_500.gif


:lol:
 
Vole se, boli ih kjuratz ko sta misli.
I ja bih je pljeskao svakednevno, ali ne pred svima...to vise cuvam za neke intimne momente, ne moram to svima da pokazujem.
Ali ne kritikujem, dok god to dvoje uzivaju, njihova je stvar kako ce to da ispoljavaju...
 
lupim i ja njega :zper:
ne mogu brate da mi mase dobrim dupetom, kad se zadesi ispred mene, a da ga ne capim :aha:
tako da capisemo se medjusobno, zabole me za nepoznate
pred drustvom je drugo, iz postovanja prema drustvu ne gusimo ih ispoljavajuci emocije, to mi je bezveze
 
Poslednja izmena:
Nisam zensko i ne znam kojoj to prija a kojoj ne...Ali po meni malo je to malo prosto i seljacki.Poljubac ili zagrljaj u javnosti je druga stvar ali ovo nije ok a i ulica ipak nije privatna svojina nego javna a nekim prolaznicima se sigurno ne dopadada to gledaj.Meni prvom kad bih video tako nesto..Ako cete se samarati po zadnjici idite kuci zatvorite prozore navucite zavese i radite to.Eto najiskrenike kazem a ko misli da sam zaostao neka slobodno misli...Bolje i tako nego navodno moderan po zapadnjackim standardima :)

Sent from my ZTE Kis Lite using Forum Krstarice mobile app
 
kako diskretno??
ono, ugasi svetlo...i te fore??

:lol:

- - - - - - - - - -

Nisam zensko i ne znam kojoj to prija a kojoj ne...Ali po meni malo je to malo prosto i seljacki.Poljubac ili zagrljaj u javnosti je druga stvar ali ovo nije ok a i ulica ipak nije privatna svojina nego javna a nekim prolaznicima se sigurno ne dopadada to gledaj.Meni prvom kad bih video tako nesto..Ako cete se samarati po zadnjici idite kuci zatvorite prozore navucite zavese i radite to.Eto najiskrenike kazem a ko misli da sam zaostao neka slobodno misli...Bolje i tako nego navodno moderan po zapadnjackim standardima :)

Sent from my ZTE Kis Lite using Forum Krstarice mobile app

znachi, volish mushke da shljepkash po guzani...a volish i kada oni tebe?? :think:

:D
 

Back
Top