+Slayer+

Courtney

Aktivan član
Poruka
1.823
Obozavam ih!Oni su nesto SAVRSENO!Zanima me sta mislite o Slayer-u,i sto se tice muzike i tekstova i Toma...meni su najlepse pesmice Seasons in the Abyss,War Ensemble i Rainning Blood,a mnogo mi je zanimljiva i igra reci sa albumom koji se zove Regn in blood i ovom pesmicom,jer se isto citaju,a imaju skroz drugacije znacenje...ma o Slayeru bih mogla da pisem i pisem...stvarno su legende!



Propaganda death ensemble
Burial to be
Corpes rotting threw the night
In bloodlaced misery
 
Da cemo da razvalimo sa odgovorima pa vidite se da si nova u metalu.I to je super.Ja sam ih pre mnogo slusao i sada ih neki put poslusam ali retko.Idemo u extremnije granice metala :).
Mogao bih da pricam o ovom bendu.NEcu da vas gnjavaim.Gledali ste neki njihov kocnert.Na jednom koji se zzove Undisputed Attitude (BOOTLEG) Araya suta u glavu jednog fana :shock:
 
Frubi:
Da cemo da razvalimo sa odgovorima pa vidite se da si nova u metalu.I to je super.Ja sam ih pre mnogo slusao i sada ih neki put poslusam ali retko.Idemo u extremnije granice metala :).
Mogao bih da pricam o ovom bendu.NEcu da vas gnjavaim.Gledali ste neki njihov kocnert.Na jednom koji se zzove Undisputed Attitude (BOOTLEG) Araya suta u glavu jednog fana :shock:

Sto li mu je to trebalo.

Ipak S L A Y E R R U L E S.

Raining blood
From a lacerated sky
Bleeding its horror
Creating my structure
Now I shall reign in blood!
 
Courtney:
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!Bre!Slayer!Sta nije u redu sa vama?!?!?!Child in time,pomagaj!!!! :evil: :evil: :x :x :x :evil: :evil: :evil:
somebody call me?? toliko sam bila dugo bz sati za net da se osecam..ma nije ni bitno,ovde sam zbog slayer-a sta da kazem sem
chaos rampent in angel distract the confrotation impulsive habittat,on and on south of heaven,on and on south of heaven!!! :D bas su mi simpa :P jos jedna
i kill you in your dream tonight
begin new life
bleed your death upon me let your bloodline see mu youth,,,bloodline se zove pesma
ima jos jedna,upecatljiva zove seJESUS SAVES, KAO STO MOZETE DA pretpostavite bili su ironicni!!
prva pesma je bila south of heaven sa istoimenog albuma...poz za kortni!!
 
child in time:
sta je bre ovo niko sem par nas nece nista da kaze o slayer-u??mozda su vec tolike legende da vise nema sta da se kaze...ali opet :( hajdete sto ste takvi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vidis kako je meni bilo dok ti nisi dosla... :cry: ali sad si dosla :D Boze,zasto se ja tome toliko radujem? :shock:
 
Courtney:
child in time:
sta je bre ovo niko sem par nas nece nista da kaze o slayer-u??mozda su vec tolike legende da vise nema sta da se kaze...ali opet :( hajdete sto ste takvi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vidis kako je meni bilo dok ti nisi dosla... :cry: ali sad si dosla :D Boze,zasto se ja tome toliko radujem? :shock:
zato sto samo ti uvidjas koliko sam ja najbolja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: salim seeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!
 
Keeper:
Courtney:
Keeper:
ja pustam neku sto se zove "antichrist" il tako nesto kad ocu da oteram macku ili psa iz sobe :lol: :idea:
:evil: :x :cry: :cry:

ma zeeeezam se :lol: sta se odma ljutkas i rastuzujes ..... al' ajd' mi objasnite sto vas nekolko tako voli slayere? meni nije jasno .... :roll:
Oi,bre! Pa..Slayer :shock: Vidis,ima nesto u glasu onog neverovatnog coveka,ima nesto u muzici,ima nesto u tekstovima...neka neverovatna energija,snaga,magija...nesto sto te jednostavno tera da skaces i deres se i UZIVAS! Slayer...carobno
 

Back
Top