spavanje zajedno

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Izraz koji se koristi kada ljudi zele da imaju odnose,po meni je on nedopustiv jer spavati zajedno oznacava vise stvari samo ne onu stvar zbog koje se koristi a kad si sa devojkom u krevetu pa sigurno necete spavati,mislim zar ne....Mislim onda bolje reci sexao sam se sa njom umesto spavao..
 
Izraz koji se koristi kada ljudi zele da imaju odnose,po meni je on nedopustiv jer spavati zajedno oznacava vise stvari samo ne onu stvar zbog koje se koristi a kad si sa devojkom u krevetu pa sigurno necete spavati,mislim zar ne....Mislim onda bolje reci sexao sam se sa njom umesto spavao..
Naravno da ne bi oka sklopio od straha, kad bi mi se neka devojka nasla u krevetu strepeo bi da se slucajno ne probudi i da joj se ne priseksa, inace bi morao da bezim... :sad2: :rumenka:
 
Poslednja izmena:
meni je ok kad mi cura kaze - oces da spavamo u guzu. mislim ok mi je nacin na koji to trazi ali ne i sam taj cin el u chmaru ima bakterija zatim ona tu kaki pa to nije normalno onda moze da prokrvari na shupak i sl...
daklem no vej pedro! :rumenko:

- - - - - - - - - -

a ne kad mi dodje neka prostakusha pa kaze - ichukaj me u ankicu, razvalimi medenjaka, napuni mi mrestilicu, zapali mi barutanu i sl... fuj!
 

Back
Top