Do koliko godina

čovek treba da bude na forumu..?

Dok ne umre pokusavajuci da druge ubedi da su samo i jedino njegovi stavovi ispravni, da su sve zene qurve, da su sve zene postene, da svi muzevi varaju, da su muskarci princevi na belom konju samo treba sacekati prvog, da su sve svekrve zle, dok ne pobedi na takmicenju za naj fotografiju, dok ga ne banuju na politici, dok ne dobije :zper: privatnu poruku... E pa nemam vise insipraciju :mrgreen:
 
čovek treba da bude na forumu..?

Све зависи од случаја до случаја, с обзиром да су људи различити и није могуће све уклопити у исти калуп. Нпр...ти си одавно требао да престанеш да посећујеш овај форум. Негде око 18.02.2009. године си требао да угасиш налог.
 
Све зависи од случаја до случаја, с обзиром да су људи различити и није могуће све уклопити у исти калуп. Нпр...ти си одавно требао да престанеш да посећујеш овај форум. Негде око 18.02.2009. године си требао да угасиш налог.

a sramota me da kažem da sam pre tog datuma već imao staž od 10 godina na drugim forumima...eh..
 
na ljisu sam nekada bio, ali sada me više ljubav i seks ne zanimaju pa bi biloprigodno otvoriti pdf 40+
samo kako se postaje moderator?

Slažem se. Taj odeljak, da ne kažem sekcija, ovde hronično nedostaje.
Kad sam u neka vremena koristila forum kao tridesetogodišnja devojčica, interesovalo me xy drugih stvari:lol:

- - - - - - - - - -

Sad sam došla da ostanem,
do poslednjeg slova koje ću otkucati ikad...igde...:lol:
 

Back
Top