Zavisnost od kocke i klađenja

u sve mi diraj, samo u tiket nemoj!
Играо сам годинама то острашћено.. увек неко вађење, па мораш бити у клаџи чак и понедељком, кад је само неколико утакмица..Ко зомби само буљиш у екран и чекаш промене. Јак тикет а сруши те задња текма у последњм минуту. Звучи познато?:) То су све стресне трзавице зато се баталите тог зла. Лепши је живот без тога.

Ја сам оставио кладионицу, покер апарате, цигарете, а ево и алкохол.. :ok: Мир и срећу сам нашао у жени и сину које волим..породици.
 
Poslednja izmena:
Играо сам годинама то острашћено.. увек неко вађење, па мораш бити у клаџи чак и понедељком, кад је само неколико утакмица..Ко зомби само буљиш у екран и чекаш промене. Јак тикет а сруши те задња текма у последњм минуту. Звучи познато?:) То су све стресне трзавице зато се баталите тог зла. Лепши је живот без тога.

Ја сам оставио кладионицу, покер апарате, цигарете, а ево и алкохол.. :ok: Мир и срећу сам нашао у жени и сину које волим..породици.


svaka čast! :ok:
 
Играо сам годинама то острашћено.. увек неко вађење, па мораш бити у клаџи чак и понедељком, кад је само неколико утакмица..Ко зомби само буљиш у екран и чекаш промене. Јак тикет а сруши те задња текма у последњм минуту. Звучи познато?:) То су све стресне трзавице зато се баталите тог зла. Лепши је живот без тога.

Ја сам оставио кладионицу, покер апарате, цигарете, а ево и алкохол.. :ok: Мир и срећу сам нашао у жени и сину које волим..породици.

Ko je još našao mir u ženi... :lol:
 
Ja sam na putu da obučem drveni kaput. Nigde ne trošim pare, pa će me stoga razbojnici uskoro zaklati i uzeti mi moj 2.500,00din vredan mobilni i nekih 200din do 500din, koje uvek držim u novčaniku. Kartice nemam uza se, tako da... Jedino ću svoju krv skupo prodati, jer ne pijem i ne pušim, zdravo se hranim i čuvam koliko-toliko kondiciju i snagu, a uza se uvek imam neku čakiju, a u planu je skakavac, a ako zaradim, kupujem i tetku na belo i tandžaru (M-70AB2) na crno. Glavna pošast mi je za sada ribanje žene i vaspitavanje klinca :hahaha:

Ko veruje, neka veruje :)
 

Back
Top