Pomoc, pomoc, ukraden telefon!!!

Akicaaaa

Početnik
Poruka
3
Ukraden mi je telefon, polovan kosta oko 15oe.. Znam da ako imam imei mogu da se obratim supu, ali s obzirom da sam telefon kupila polovan, nemam imei.. :(
postoji li sansa da se telefon nadje i da se za njim traga i kada nema imea? :/ :/
svaki savet dobrodosao, samo brzoooo pomozite! :(
 
Kako ste neprijateljski raspolozeni ovde.. Seo decko pored mene u parku, ja ga stavila na klupu i kad je ustaoi otisao nema mi telefona.. Ja kazem Izvinite...... A on: Nisam ja zurim! I ode.. I nije ukraden, je l?????

Nisi trebala da spustas telefon pored nepoznatog decka.Mogla si da ga drzis u ruci ili stavis u dzep.Ali sad je kasno za to sta si mogla...
Telefon bez serijskog broja ne mogu da lociraju nikako,nazalost.A ne postoji nijedan drugi nacin osim da nadjes tog decka,ili kad bi znala ko je da ga prijavis...
 
Kako ste neprijateljski raspolozeni ovde.. Seo decko pored mene u parku, ja ga stavila na klupu i kad je ustaoi otisao nema mi telefona.. Ja kazem Izvinite...... A on: Nisam ja zurim! I ode.. I nije ukraden, je l?????

Sta nepoznat decko ima da seda pored tebe u parkicu?

A od telefona nema nista. Toliko se telefona dnevno ukrade, zamisli da policija trazi svaki od njih... Nece da traze ukradena kola a zamisli tek telefone...
 

Back
Top