tako ljudski...

lemona

Obećava
Poruka
97
Moram da pokrenem ovu temu. Da li je ovo cisto zlo ili sta vec..Stvarno ne razumem tu dozu mrznje kod ljudi. Evo citat:

Merima Sabotic:
LUDARA ***** SMRDLJIVA IGRAJ POSTENO MRTVPO DETE LJULJALA ZIVO NE DOZIVELA ***** RASPALA
Lemona:
nisi uzela lekice?
Merima Sabotic:
***** MRTVO DRZALA ZIVO SAHRANILA I NIKAD NE DOZIVE;LA ***** MAJKA DA BUDES
Lemona:
sram te bilo
znas da to sto drugom pozelis, pola ide tebi
kako se boga ne bojis
Merima Sabotic:
***** SVAKONASLO A NISI SVESNA STA CE TE SNAC
ZLO TYE SVALO SNASLO
***** RASPALA
Lemon:
hvala
Merima Sabotic:
SVO ZLO OVOG SVETA SNASLKO TEBE ***** I SVE TVOJE U KUC

Igrale smo slagalicu. Na tom avataru je bila lepa mlada zena.
Naravno da nisam varala, reci koje sam slozila su bile potpuno osrednje i ona je odmah posle toga pocela da kune ovako strasno.
I nije joj to bilo dovoljno. posle mi je poslala privatnu poruku :

Merima Sabotic

***** PROKLETA SVE TI U KUCI PUSTO I PROKLETO BILO A JA NOCAS VLASKU MAGIJU SALJEM TEBI JER SVECA JE UPILA TVOJU ENERGIJU ***** I VLASKA CE TI POKOSIT SVE U KUCI ***** AKO NISI ***** CULA STA JE VLASKA MAGIJA RASPITAJ SE I ZNAJ STA TE CEKA KAO SI POSTENO IGRALA BOG CE TI JOS GORE NAPLATIT ZAPAMTI DOBRO VLASKOJ NIKO NIJE POBEGO PA NECE SKURVO NI TI A JA SMA IZ KRAJA GDE SE TO PRAVI I ***** SVE CE TI U KUCI MRTVO BIT OD NAJMANJEG DO NAJSTARIJEG GROB DO GROBA ***** IZ KUCE A TI CES USKORO OSETIT STA JE VLASKA I KAKO ZLO CE TE SNAC NE DO BOG NIKOM ONO STO CES TI ***** RASPALA DOZIVET ***** PROSTITUTKO ZARAZNA NEKA TE ZLO STO PRE STIGNE.......

O cemu se ovde radi? Da li je ovo luda osoba ili samo zla... Plasim se ovog poslednjeg:(
 
Poslednja izmena:
Meni je to dno dna i pre neka smejurija i osoba koje se treba klanjati, nego sto imas razlog za strah.

Kakva magija, kakvi bakraci.

Ma ne plasim se ja, samo sam malo iznenadjenja dokle ide ljudska zloba..ili bolest verovatnije

- - - - - - - - - -

inače pročitao sam kako se zoveš pre nego što si prepravila i saću da te nađem na fejsu :lol:

- - - - - - - - - -

našo sam te :mrgreen:

A to profil za slagalicu, nie pravi:)
 
tako ljudski i zatim pitanje da li se radi o zlu ili ludilu... hm, ljudi su zli a i bolesni ili ludi, shto valjda znachi da "tako ljudski" jeste dovoljno objashnjenje... shta je onda poenta teme, da se svi izjasnimo povodom tvog primera i vidimo koliko nas tipuje na zlo a koliko na ludilo? nemam pojma, verovatno ima i jednog i drugog...
 
Nije to ljudska zloba nego ljudska glupost i iskompleksiranost. Vidis da ni recenicu ne moze da sastavi i sve pise VELIKIM SLOVIMA, a dosla je na slagalicu da soli pamet, kune i provocira. Danas svako ima pristup tastaturi :dash:
 
Poslednja izmena:
O cemu se ovde radi? Da li je ovo luda osoba ili samo zla... Plasim se ovog poslednjeg:(

Znaci, takve retarde treba zajebavati dok se ne raspadnu. Heheh, ti trolovi me podsecaju na ovu sliku

B1yoICJ.png
 
Ovo pitanje ti je za moderatore.Sad da obrazlozim.U realnom zivotu ljude koji donose zakone,smatram pametnijim od mene.postoji razlog zasto su na takvim pozicijama i zasto imaju sansu da nesto vise urade od obicnih smrtnika.Ovo ovde je po mnogima virtuelni svet.Pa onda i u ovom svetu treba da postoji neko ko odredjuje pravila i sankcionise povredu pravila.Sto si rigorozniji i imas sitniji filter to bivstvovanje na ovom ili onom svetu dobija na kvalitetu.Medjutim,ovde se desava sledece,da moderacija nije nista pametnija od prosecnog pisaca,i da je dobila funkciju koju ima iz potpuno nepoznatih razloga koji naravno vode u propast.I onda ovde moze da vodi konverzaciju i bolestan i lud i da kaze sta god mu je na toj ludoj pameti.I nikom nista.Mislim da ljudi koji su to skontali,i provode vreme na forumu sa obrazlozenjem da su samo dokoni i da ovo vide kao zabavu.Ima pametnih koji ne zele da se upustaju jer nemaju s kim i to je nekompetentnost moderatora.Na celom forumu sam video jednog ili dva moderatora koji znaju sta rade.Sve ostalo,zali Boze.A sad me slobodno banujte gospodo zbog povrede ega.Ali istina i dalje ostaje.Za postavljacicu,imala si neprijatan susret sa ludom osobom,desava se.
 

Back
Top