Misljenje...

santorini

Zainteresovan član
Poruka
144
Imam problem vec neko vreme,neznam koji mi je ****.
Prvo mi se svidi riba,onda prodjem kroz fazu muvanja,usemimo se a kada dodjem do odredjene granice vise mi nije stalo do nje,problem je u tome sto cak i ne spavam sa njom,cak sta vise budemo u krevetu a ja sam definitivno ravnodusan i ne osetim nikakvo uzbudjenje,izkuliram je ustanem i odem glavom bez obzira...cak sta vise uopste se ne kajem zbog toga i nije mi uopste zao :cry:.Dali ste imali slicna iskustva?Savet please :roll:
 
Ako si 81-o godiste onda ti tu nesto zdravo ne valja.

Fenomen "cemu sve to" ili "ajmo sve opet isto 1000-ti" put ne verujem da je u tvojoj glavi. Nego vise neki strahovi i treme.

Probaj samo da lezite i da se mazite dugo... sa unapred dogovorom da ne vodite ljubav.
 
hm,meni se cini,bez uvrede da si ti malkice santorini egoista...podsvesni :roll: :trudis se da ih smuvas i kad postignes cilj-one gube na vrednosti...nije ti interesantno ono sto mozes da imas :( ...neka,upecaces se ti vec na neko "kiselo grozdje"/"sladak limun" i te fore :lol: 8)
 
Da sam na mestu tih tvojih riba, zavezala bih te za krevet i silovala, pa se zali kome oces :twisted:

eto, posle pricaju kako su devojke prepredene, kako te navuku da se napalis pa se prave "nevine" itd :evil:
A niko ne pita nas kako je nama :?:
Ma bre za sledeci rodjendan ocu vibrator a vi se hebite sami :P
 
santorini:
Imam problem vec neko vreme,neznam koji mi je ****.
Prvo mi se svidi riba,onda prodjem kroz fazu muvanja,usemimo se a kada dodjem do odredjene granice vise mi nije stalo do nje,problem je u tome sto cak i ne spavam sa njom,cak sta vise budemo u krevetu a ja sam definitivno ravnodusan i ne osetim nikakvo uzbudjenje,izkuliram je ustanem i odem glavom bez obzira...cak sta vise uopste se ne kajem zbog toga i nije mi uopste zao :cry:.Dali ste imali slicna iskustva?Savet please :roll:

Iz ovog sticem utisak da postoji nesto krupnije sto te muci..sex je samo ogledalo naseg dusevnog stanja..garantovano
 
Po onome sto sam na ovom forumu uspeo da procitam vi koji dajete odgovore tupa "probaj sa tipom" i slicno jedva cekate da naidjete na ovakva pitanja kao sto su moja bz obzira na top sto sam u ovom slucaju bio jako iskren i zatrazio savet od vas.Cast pojedincima a ostalima hvala na patetici
 
santorini:
Imam problem vec neko vreme,neznam koji mi je ****.
Prvo mi se svidi riba,onda prodjem kroz fazu muvanja,usemimo se a kada dodjem do odredjene granice vise mi nije stalo do nje,problem je u tome sto cak i ne spavam sa njom,cak sta vise budemo u krevetu a ja sam definitivno ravnodusan i ne osetim nikakvo uzbudjenje,izkuliram je ustanem i odem glavom bez obzira...cak sta vise uopste se ne kajem zbog toga i nije mi uopste zao :cry:.Dali ste imali slicna iskustva?Savet please :roll:
A da probaš sa nekom koja ti se stvarno sviđa :roll:
Vidi, ja ne mogu ni da se poljubim sa osobom koju ne poznajem (dovoljno). Dugo sam mislila da samnom nešto nije u redu, sad verujem da je to sasvim normalno, čak ispravno. Doduše, ti si muško...
Džabe mu je što je frajer do jaja, jednostavno ga ne poznajem.
A ti te devojke poznaješ isključivo kao devojke, kao predmet muvanja.
 
Problem je u tome sto mi zasmeta neka sitnica na koju doticne ne obracaju paznju a meni smeta(kao sto bi verovatno i mnogima ovde),onda poludim ustanem iz kreveta i postajem nezainteresovan za sve...zbog cega se mozda kasnije i kajem.Uzgred hvala pojedinima na dobrim savetima!
 
Koja konkretna sitnica npr. :?

Juče sam čula jednu smešnu priču... Devojka kupila novi veš, crveni, čipkasti... Presvukla se u kupatilu i krenula kod momka u krevet; i naravno, izula papuče pre nego što se popela na njega...
Momak - šok :shock:
Ona taman pomislila kako mu se dopada to što vidi; a on kaže: Pogledaj kako si to ostavila papuče :shock:

A što se tiče tvog problema, slažem se sa Lexom, trebalo bi verovatno da budeš sa devojkom u koju ćeš se baš zaljubiti... Onda nikakve sitnice ne smetaju :wink:
 

Back
Top