Hitno!Najjeftinije Canon MVX330i
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Hitno!Najjeftinije Canon MVX330i

Početnik
    Učlanjen
    12.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Hitno!Najjeftinije Canon MVX330i

Molim vas ako mi mozete reci gde da najjeftinije kupim Canon MVX330i mini DV kameru!Unapred hvala!

Početnik
    Učlanjen
    18.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mislim da mozete da kupite na sajtu
    http://www.shopbot.com.au/p-13470.html za $1,067.00.
    Ne bih Vam preporucio ovu kameru ukoliko ste profesionalac a pogotovu ako ste amater jer je cena ove kamere velika za vase pocetke. Ako ste profesionalac kupite nesto luksuznije npr. SONY pd 170 koja kosta oko 3500-4500 eura ili luksuznije kao neki sonijev DV CAM ili HD cameras. Ja sam uvek bio za sonijeve kamere pa zato ih i preporucujem jer sa njima imam veliko iskustvo. Posto predpostavljam da ste amater slobodno kupite, za pocetak CANON MV800i ako ste za kanona kao sto se i vidi. Cena nje je oko 450 eura u Beogradu u Kanonovom predstavnstvu. Ukoliko se opredelite za sony potrazite savet od mene. Originalne sonijeve kamere mozete potraziti u Beogradu u Nikole Pasica ako ste iz nase zemlje.

Početnik
    Učlanjen
    12.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kalusevicu ne seri!

SDragi frendu kalusu,molim da me se prodjete sa vasim mastanjem,jer mi cale nije Rokfeler i stvarno namam nameru da pljackam mog dedu pa da se luksuziram.Zato se skini sa maste!

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kalusevicu ne seri!

Citat Original postavio CHE007
    SDragi frendu kalusu,molim da me se prodjete sa vasim mastanjem,jer mi cale nije Rokfeler i stvarno namam nameru da pljackam mog dedu pa da se luksuziram.Zato se skini sa maste!
    Vidi megare jedno! Čovek te savetuje prema onom što si napisao i još ti persira. Ponašaj se kao čovek, a ne kao stoka!!! Bolidu 1!

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.07.2005., 17:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •