Smrt Detroita - Najava kraha Amerike?

juco, morate da radite malo pametnije. ne moze to ovako, provaljujete se. razbijate forum, antiprotivni ste, sve sto nervira normalnog
srbina vi potencirate,a onako, kolateralno upropastite sve teme na kojima pisete.

kuda to vodi ?

za zayebavanje srba, koji nisu bas toliko glupi kako su vam pricali na kursu, treba malo vise truda i takta.
 
Nisu bila lepa, sto. Da ne mislis da zlotvori koji su bombardovali ovu zemlju treba da ide na streljnje zbog ubijanja zena i dece.

LOL

- - - - - - - - - -

Ubijali zene i decu tvog naroda ( koliko sam svatio Srbi su tvoj narod) . Cemu dilema treba sve uza zid.

LOL

Cekaj sve uza zid ne, jer verujem da vojnik u ratu moze da bude vojnik, i da ratuje cisto. Onaj idiot koji je unistio voz u Grdelickoj klisuri 1999. nece nikad da odgovara, ali vidi, Amerikanci jesu ratovali cisto, dok su Hrvati i Bosnjaci ratovali prljavo.
 
Та Данијела лаже као пас! Да је Љигави Марић желео да чује ТВОРЦЕ првих рачунара
у Србији, урадио би исто што је урадила редакција Другог програма радио Београда у
серијалу "Дигиталне иконе". О чачанској јајари боље је и не говорити.

ИЗВОЛИ и послушај:
http://www.rts.rs/page/radio/ci/story/28/Радио+Београд+2/883760/Дигиталне+иконе.html
 
Koja je ********* ovaj Grigorjevic, gace su mu crvene.
У овој причи "мишљење" распаднутих зомбија је сасвим небитно. ;)
10182011_nosferatu.jpg
 
Amanda Arington iz Humane Societyja, najveće američke zadruge za zaštitu životinja, kaže da je problem s psima znak da je u Detroitu zavladala prava humanitarna kriza. Ona je poslednji put u gradu bila krajem prošle godine. - Naišla sam na postapokaliptične prizore - nema radnji, trgovina, doslovce ničega osim ljudi u kućama i gomile pasa koji trče ulicama


Trebali neki komentar na ovo.

LOL
 
Amanda Arington iz Humane Societyja, najveće američke zadruge za zaštitu životinja, kaže da je problem s psima znak da je u Detroitu zavladala prava humanitarna kriza. Ona je poslednji put u gradu bila krajem prošle godine. - Naišla sam na postapokaliptične prizore - nema radnji, trgovina, doslovce ničega osim ljudi u kućama i gomile pasa koji trče ulicama


Trebali neki komentar na ovo.

LOL
Ооооо Ааааамееееерииииикооооо мнвооооолиииимооооо теееее миииии!
:cepanje:
:tambalamba:
 

Back
Top