Ambasador Kube u poseti SRS-u

Бели Архангел

Poznat
Banovan
Poruka
7.475
Посета амбасадора Кубе Српској радикалној странци

2. август 2013.

Потпредседници Српске радикалне странке Вјерица Радета и Зоран Красић примили су данас у седишту Странке амбасадора Социјалистичке Републике Кубе, њену екселенцију Мерцедес Мартинез Валдес.

У пријатељском опроштајном разговору истакнути су заједнички ставови о неопходности борбе против америчке хегемоније у свету и наставку и јачању односа између Републике Србије и Социјалистичке Републике Кубе у обостраном интересу.

Њена екселенција пожелела је успех Српској радикалној странци у остварењу политичких циљева и изразила уверење у скори повратак председника српских радикала др Војислава Шешеља у Србију.

Заједнички је оцењено да постоји много заједничких интереса између две земље које је могуће реализовати без обзира на географску удаљеност на чему ће и убудуће инсистирати Српска радикална странка и будући кубански амбасадор, као званични представник Социјалистичке Републике Кубе у Србији.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=08&dd=04&nav_category=167&nav_id=374717

Е радикали преваранти. Сад сте ме потпуно разочарали. Ви себе називате српским националистима???
На овако ниске гране сте спали да се курвате са комунистима. Жао ми је што сам био ваш члан!
Још вам само остаје да почнете да носите мајце са ликом убице и терористе Че Геваре и онда сте потпуни.
Срам вас било.
 
Nije Ce Gevara bio terorista nego revolucionar koji se borio sa Fidelom Kastrom za slobodu kubanskog naroda .
Ti si neki golub prevrtac . Bio si Radikal , a sta si sada ?
Nisu ti valjda sada Kubanci neprijatelji ? Ako jesu , sta su ti onda Amerikanci ? :think:
 
Nije Ce Gevara bio terorista nego revolucionar koji se borio sa Fidelom Kastrom za slobodu kubanskog naroda .
Ti si neki golub prevrtac . Bio si Radikal , a sta si sada ?
Nisu ti valjda sada Kubanci neprijatelji ? Ako jesu , sta su ti onda Amerikanci ? :think:

Превртачи су ти управо радикали који су глумили анти-комунисте једно време док су имали рачуницу. Ја сам доследни српски националиста и анти-комуниста.
Каста и Че су класични терористи иза којих опет стоје владари из сенке.
 
Колико су поједини који себе сматрају националистима глупи то је невереоватно. Опет сте насели на комунистичку превару.

Sto se mene tice to nacionalista-komunista podele su smesne. Radi se o antiglobalizmu,Vojislav Seselj je svojevremeno isao u Irak i Iran i Libiju ne zbog ne znam cega vec zbog toga sto je SRJ u to vreme bila u sukobu sa EU i NATO.
 
Sto se mene tice to nacionalista-komunista podele su smesne. Radi se o antiglobalizmu,Vojislav Seselj je svojevremeno isao u Irak i Iran i Libiju ne zbog ne znam cega vec zbog toga sto je SRJ u to vreme bila u sukobu sa EU i NATO.

Зашто да комунистима дозволимо да на превару понову отму власт и да униште наш народ? Против тог зла свим силама.
 
Nije Ce Gevara bio terorista nego revolucionar koji se borio sa Fidelom Kastrom za slobodu kubanskog naroda .
Ti si neki golub prevrtac . Bio si Radikal , a sta si sada ?
Nisu ti valjda sada Kubanci neprijatelji ? Ako jesu , sta su ti onda Amerikanci ? :think:

Zar ne vidis da je to klasicna otpadnicka retorika, naprednjacki magarac njace i poziva svoje otpadnike u copor.
 
SNS-ovac,verovatno...

Ма јок, српски националисти се враћају на хистеричне антикомунистичке "теорије" Вука Драшковића у време док је био члан Српске народне обнове из Нове Пазове.
Па тако и и форумаш Бели Архангел јер и он је српски националисти и прати трендове у тој субкултурној групацији.
Мада, то јесте слично са СНС, осим што СНС тежи ка малој, што мањој Србији, ка Београдском пашалуку, а поменути СНО је, сходно свом времену, био за уништење СФРЈ и стварање Велике Србије.
 
Poslednja izmena:
Поздрављам састанак српских радикала Вјерице Радете и Зорана Красића и осталих са Њеном Екселенцијом Амбасадорком Кубе Мерцедес Мартинез Валдез.

Њена Екселенција је поводом 70 година од успостављања дипломатских односа између Кубе и Југославије, београдском ЗОО врту поклонила четири крокодила и четири фламингоса:


Значи да се ради о једном низу манифестација које су посвећене овом великом и значајном јубилеју.
Наравно да на тим обележавањима осим појединих званичника нема обожаватеља америчке хегемоније односно капитализма ( капитализам = УСА ).
 
Poslednja izmena:
U svakom slucaju dobro je sto se radikali sastaju sa Kubancima.To znaci da su jos uvek antizapadno nastrojeni i da se na njih moze racunati u buducnosti.A to da su radikali antikomunisti oni to nikada nisu bili.Kako moze jedna stranka da bude antikomunisticka a za predsednika ima Vojislava Seselja.
 

Back
Top