Je li Slobo otvorio Pandorinu kutiju satanizacije Srba???

Ostavi se konformizma i defetizma, ocekivao sam drugaciju reakciju. Plan, viziju, cudo.... daj makar nesto od toga?!;)

Nema cuda ako se covek i sam ne potrudi, "vizionar" nisam, a plan....?

Dala sam "plan" na drugim temama (nije ovo tema za to, ali zna se - poljoprivreda, njen razvoj i jacanje). Okrenutost radu i samoorganizovanju ove i ovakve Srbije, s onim sto je ostalo.
 
Poslednja izmena:
Nema cuda ako se covek i sam ne potrudi, "vizionar" nisam, a plan....?

Dala sam "plan" na drugim temama (nije ovo tema za to, ali zna se - poljoprivreda).

- - - - - - - - - -



Nema cuda ako se covek i sam ne potrudi, "vizionar" nisam, a plan....?

Dala sam "plan" na drugim temama (nije ovo tema za to, ali zna se - poljoprivreda).

A joj, gde nadje poljoprivedu? Skoro citav vek pokusavamo da se industrijalizujemo, a ti bi opet poljoprivredu.:mrgreen: Shalim se naravno, ovo podneblje je idealno za poljoprivredu, samo sto smatram da nam ista nije maksimalan domet.....
 
Poslednja izmena:
A joj, gde nadje poljoprivedu? Skoro citav vek pokusavamo da se industrijalizujemo, a ti bi opet poljoprivredu.:mrgreen: Shalim se naravno, ovo podneblje je idealno za poljoprivredu, samo sto smatram da nam ista nije maksimalan domet.....

Da, ali od nje treba da pocnemo, takodje i od preframbene industrije, vodoprivrede....za pocetak (u se i u svoje kljuse) sasvim dovoljno.

Razume se da ce jacati sa ovim i ostale grane postepeno. ;)
 
Da, ali od nje treba da pocnemo, takodje i od preframbene industrije, vodoprivrede....za pocetak (u se i u svoje kljuse) sasvim dovoljno.

Razume se da ce jacati sa ovim i ostale grane postepeno. ;)

Tako je vec bolje!:ok: Sta cekas, osnuj stranku, dovuci mladu i postenu krv, pomeri nesto sa mrtve tacke. Mada, tesko ces nesto realizovati sa ovim pijavicama na vlasti. Ovi su u fazi ustolicavanja, bojim se da ih ni korbacem necemo oterati....
 
Poslednja izmena:
Tako je vec bolje!:ok: Sta cekas, osnuj stranku, dovuci mladu i postenu krv, pomeri nesto sa mrtve tacke. Mada, tesko ces nesto realizovati sa ovim pijavicama na vlasti. Ovi su u fazi ustolicavanja, bojim se da ih ni korbacem necemo oterati....

Ma nikog nismo mogli da pomerimo, a kad se to i desi, dodje jos gori ili isti (izuzetak je samo jedan ali necu da vrsim "propagandu" jer nisam stranacki ostrascena)

Problem je u sistemu glasanja, sve dok se ne glasa licno za pojedinca u Skupstini (i opoziva u toku mandata ako nije dobar), bice ovako - dizace se ruke za stetne zakone i stranke, a ne za ljude iz komsiluka.

Laku noc. :cao:
 
Jesam. I bila sam savremenik tih vremena kada je uradjena tzv. "seca knezova", odnosno najsposobnijeg (srpskog) kadra da bi dosli SPS-ovci podobni Slobodanu Milosevicu i Crnogorci na direktorska mesta koji su "raskrcmili" ono sto je tada najvise vredelo - privredu.
Ви стамболићевци, "комунисти" Латинке Перовић, не само што још нисте
преболели сопствено губитништво, већ се и даље бавите подвалама и
улазите у савезништава и са најгорим антисрпским олошем како би
извидали "ране" од 8.седнице али то није оправдање за неистине и
изношење велике лажи о слому српске привреде и догађајима
у Србији деведесетих година двадесетог века, њене издаје и подаништва
и пучистичке смене власти 5. октобра 2000, као и последица које су из тога
проистекле за Србију, а пре свега, њену државну дезинтеграцију и економски слом!

:think:
 
Ви стамболићевци, "комунисти" Латинке Перовић, не само што још нисте
преболели сопствено губитништво, већ се и даље бавите подвалама и
улазите у савезништава и са најгорим антисрпским олошем како би
извидали "ране" од 8.седнице али то није оправдање за неистине и
изношење велике лажи о слому српске привреде и догађајима
у Србији деведесетих година двадесетог века, њене издаје и подаништва
и пучистичке смене власти 5. октобра 2000, као и последица које су из тога
проистекле за Србију, а пре свега, њену државну дезинтеграцију и економски слом!

:think:

Kakve veze ima Latinka Perović ima veze sa 8. sednicom i Stambolićem?
 
Kakve veze ima Latinka Perović ima veze sa 8. sednicom i Stambolićem?
Без обзира на међусобне разлике, губитници се по рефлексу увек око нечега окупљају у чопор,
а то што је Стамболић остао до краја живота политички потпуно неактиван, не спречава их
да га по потреби потежу и њиме манипулишу.
 
Slobodan Milosevic je itekako zasluzan za satanizaciju Srba u novijem periodu.Ali licno mislim i da je bio neko drugi to bi se desilo.Anti-srpska politika zapada traje mnogo duze od samog Milosevica.Njegova greska je sto nije shvatio promenu okolnosti u svetu padom Berlinskog zida i sto je umislio da je on novi Broz i da ce moci sa zapadom da se dogovara oko krize u SFRJ.Inace on licno nije bio nikakav Srpski nacionalista vec okoreli komunista,i kao takav je ruinirao sve Srpske interese u Jugoslaviji.Da je 1991 kada je pocela kriza odmah sa tenkovima upao u Zagreb i Ljubljanu mi bismo bili pobednici i Srbima ne bi mogao da se kaci epitet genocidnog naroda.Zna se da kada pocne kriza sa pretnjom raspada drzave ona se munjevito zavrsava.On je medjutim hteo da se dogovara sa Tudjmanom i da mu poklanja Srpske teritorije kao na tacni.Nijedan rat nije vodio sa zeljom da ga dobije,a mogao je bez problema sve da dobije samo da je hteo.Elem mi Srbi nismo nazalost mogli da izbegnemo satanizaciju ni na koji nacin jer dok se sve druge republike imale predsednike koji su brinuli o njihovim interesima mi smo jedini na celu Srpskog naroda imali Jugoslovena a ne Srbina.Zato smo prosli kako smo prosli.
 
Без обзира на међусобне разлике, губитници се по рефлексу увек око нечега окупљају у чопор,
а то што је Стамболић остао до краја живота политички потпуно неактиван, не спречава их
да га по потреби потежу и њиме манипулишу.

Pa svi srpski komunisti su ispali gubitnici , od Slobe pa unazad Stambolića,Latinke , do Rankovića i Krcuna koji je overio drvo .
 
Slobodan Milosevic je itekako zasluzan za satanizaciju Srba u novijem periodu.Ali licno mislim i da je bio neko drugi to bi se desilo.Anti-srpska politika zapada traje mnogo duze od samog Milosevica.Njegova greska je sto nije shvatio promenu okolnosti u svetu padom Berlinskog zida i sto je umislio da je on novi Broz i da ce moci sa zapadom da se dogovara oko krize u SFRJ.Inace on licno nije bio nikakav Srpski nacionalista vec okoreli komunista,i kao takav je ruinirao sve Srpske interese u Jugoslaviji.Da je 1991 kada je pocela kriza odmah sa tenkovima upao u Zagreb i Ljubljanu ...............
Хајде, прочитај СЕБЕ још једном да уочиш контрадикције и потпуно непознавање следа догађаја.
Такође, о којим тенковима причаш када је у том тренутку био само један ОД ОСАМ
људи у СФРЈ који су могли донети одлуку већином о ангажовању војске?
Да ли знаш:
-Ко је био председник Председништва СФРЈ у том периоду?
-Ко је био председник Савезне владе?
-Ко су били челни људи у ЈНА?
 
Хајде, прочитај СЕБЕ још једном да уочиш контрадикције и потпуно непознавање следа догађаја.
Такође, о којим тенковима причаш када је у том тренутку био само један ОД ОСАМ
људи у СФРЈ који су могли донети одлуку већином о ангажовању војске?
Да ли знаш:
-Ко је био председник Председништва СФРЈ у том периоду?
-Ко је био председник Савезне владе?
-Ко су били челни људи у ЈНА?

Prvo) Koga je uopste bolela patka 1991 za celne ljude u SFRJ i JNA.Njih niko vise nije zarezivao ni za suvu sljivu.Samo glupi Srbi su im nesto verovali zato smo tako i prosli.Recimo da je Milosevic napravio Srpsku vojsku(a trebao je jer su sve druge republike vec napravile svoje vojske) mi bismo u tom ratu pobedili.Ne bismo dozvolili da nas brani kilava i smotana JNA koja nije znala ni da drzi ONU stvar sa dve ruke.Najvise oruzja su Hrvati dobili upravo od te vojske,i onda sa tim oruzjem izveli Bljesak i Oluju.Nista cudno kada je na celu te vojske bio takodje Jugosloven Kadijevic,koji je recimo pustio na odmor Antona Tusa iako je znao(po sopstvenom priznanju) da ce on da prebegne Hrvatima.Milosevic sve to nije hteo da uradi zato sto niti je bio Srbin niti se tako osecao.To je nasa najveca tragedija ne imati Srpskog politicara u trenucima najvece opasnosti za Srpski narod.
 
Prvo) Koga je uopste bolela patka 1991 za celne ljude u SFRJ i JNA.Njih niko vise nije zarezivao ni za suvu sljivu.Samo glupi Srbi su im nesto verovali zato smo tako i prosli.Recimo da je Milosevic napravio Srpsku vojsku(a trebao je jer su sve druge republike vec napravile svoje vojske) mi bismo u tom ratu pobedili.Ne bismo dozvolili da nas brani kilava i smotana JNA koja nije znala ni da drzi ONU stvar sa dve ruke.Najvise oruzja su Hrvati dobili upravo od te vojske,i onda sa tim oruzjem izveli Bljesak i Oluju.Nista cudno kada je na celu te vojske bio takodje Jugosloven Kadijevic,koji je recimo pustio na odmor Antona Tusa iako je znao(po sopstvenom priznanju) da ce on da prebegne Hrvatima.Milosevic sve to nije hteo da uradi zato sto niti je bio Srbin niti se tako osecao.To je nasa najveca tragedija ne imati Srpskog politicara u trenucima najvece opasnosti za Srpski narod.
Jel ja sanjam ili je ovo stvarno neko napisao? Jel moguče da svest nekog može toliko da ode putem ............. ???

Sa koje si ti planete pao? :think:

Još jedan dokaz da Srbija neče još dugo....
 
Jel ja sanjam ili je ovo stvarno neko napisao? Jel moguče da svest nekog može toliko da ode putem ............. ???

Sa koje si ti planete pao? :think:

Još jedan dokaz da Srbija neče još dugo....
Могуће је, веома могуће... Слепило, нарочито ментално, обично је трајна категорија..
Са већ замандаљене теме, пригодно је исто прилепити овде:

Ako jedan Holbruk, praktično u predsmrtnoj ispovesti kaže:
"Da je na mestu gospodina Miloševića bio sam car Hirohito,
tokovi dešavanja ma Balkanu bili bi isti..!"


Ako sa konferencije u Bratislavi koju su organizovali američko ministarstvo inostranih dela
i American Enterprise Institut (Spoljnopolitički institut Republikanske stranke), u zaključcima
pod tačkom četiri kažu:
"Rat protiv Savezne Republike Jugoslavije vođen je da bi se ispravila pogrešna odluka generala
Ajzenhauera iz doba Drugog svetskog rata. Zbog toga se iz strateških razloga tamo moraju
stacionirati američki vojnici, te da se tako nadoknadi ono što je propušteno godine 1945."


...trebalo bi da je svakome potpuno jasno o čemu je reč!

Ako nekome još uvek nije jasno odakle u DOS- 2000. godine 150 miliona $,
iz "crnih" fondova CIA-e, tada je svaka priča suvišna!


dos.jpg
 
Nije napravio ništa priznanjem Hrvatske (pošto je izgubio rat, morao je priznati postojeće stanje). Ono što je napravio, je rezultat politike koju je vodio...

Kako posiješ, tako ćeš i požnjeti... :mrgreen:

Interesantno,...rat je ustvari i fingiran od strane veleizdajnika u JNA i hrvatskih nacista, kako bi na kraju bio izgubljen za JNA!
A u svemu tome, ...strateski vrlo vjesto Srbija je ekonomski satrana i satanizovana!
Samim ishodom i normalnim sljedom njegovog priznanja hrvatske drzave ostvarene na cistom nacistickom progonu Srba,...
JESTE, OTVORENA JE PANDORINA KUTIJA SATANIZOVANJA SRBA!
 
Poslednja izmena:
Ви стамболићевци, "комунисти" Латинке Перовић, не само што још нисте
преболели сопствено губитништво, већ се и даље бавите подвалама и
улазите у савезништава и са најгорим антисрпским олошем како би
извидали "ране" од 8.седнице али то није оправдање за неистине и
изношење велике лажи о слому српске привреде и догађајима
у Србији деведесетих година двадесетог века, њене издаје и подаништва
и пучистичке смене власти 5. октобра 2000, као и последица које су из тога
проистекле за Србију, а пре свега, њену државну дезинтеграцију и економски слом!

:think:

Ti sa ruskim nikom,....stvarno mislis da 8. sjednica nije do u tancine dogovorena???
 
Vi ste slobi bili nevažni. Njega je zanimao kosmet, a u RSK sta vi napravite. Ispalo najgore po vas.
Rsk mi strali, a kosmet izgubio jos gorom politikom nego je imau u rsk

Sloba je apsolutno nevazna licnost,..... CAK NEGATIVNA,.... s aspekta stvaranja RSK, .....kasnije, s aspekta njenog opstanka, kao oficijelni predstavnik Srbije apsolutno je bitan!!!
 
Poslednja izmena:
Ви стамболићевци, "комунисти" Латинке Перовић, не само што још нисте
преболели сопствено губитништво, већ се и даље бавите подвалама и
улазите у савезништава и са најгорим антисрпским олошем како би
извидали "ране" од 8.седнице али то није оправдање за неистине и
изношење велике лажи о слому српске привреде и догађајима
у Србији деведесетих година двадесетог века, њене издаје и подаништва
и пучистичке смене власти 5. октобра 2000, као и последица које су из тога
проистекле за Србију, а пре свега, њену државну дезинтеграцију и економски слом!

:think:


Tesi se da onaj ko ne voli i nije voleo Slobodana, je bio komunista. Ja ni pionirsku zakletvu nisam dala, niti je iko moj bio u KP, osim jednog clana porodice, a i taj je otisao samo jednom na sastanak jer su mu rekli da mnogo pita i da "ne talasa" i vise nije bio.

Prema tome, tvoj je problem sto ne mozes da shvatis da je neko Srbin, a nije voleo niti voli S.M. i nazivas ga Stambolicevcem , a za Latinku Perovic tada nisam ni znala ni cula, mene ti komunisti ne interesuju da bih im pamtila imena.

Naprotiv, zna se da je Sloba celu KP prebacio u SPS, mozda si ti njihov "podanik", ja ne.

A da su unistili celu srpsku privredu, unistili su - kradjom i slivanjem u privatne dzepove.
 
Poslednja izmena:
Lako je za privredu i kradju, sredilo bi se to lako, nego je ludak sest mjeseci u jeku tkz. jugo krize odbija da primi americkog ambasadora. Slao je pare u Moskvu sovjetskim komunistima koji su namjeravali izvrsiti puc...
To je protiv Srba okrenilo i Ameriku i Rusiju.
Nema primjera u istoriji da je jedan narod u takvom kriticnom trenutku u istoriji, ostao bez ijednog prijatelja i saveznika u svijetu. A to je slucaj sa Srbima pod vodjstvom najmladjeg clana KPJ, idiota i nesposobnjakovica.
 

Back
Top