Forumasi sa upaljenim lampicama

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.833
Kakva psiholoska osobina se moze uociti kod forumasa sa upaljenim lampicama?

Da li na videlo izlazi palanancki duh koji zeli reci ostalim korisnicima: "ja sam tu, pogledajte na mene kako zracim upaljenom lampom, primetite me...." iscekujuci da ce neka od osoba suprotnog pola uociti njegovu bljestecu fluorescentnu lampicu registrujuci njegovo prisustvo.

Sljokice, sjaj za usne, lampe, lampioni, zelene lampe, lampice i tako to.
 
Kakva psiholoska osobina se moze uociti kod forumasa sa upaljenim lampicama?

qAHidps.png
 
Kakva psiholoska osobina se moze uociti kod forumasa sa upaljenim lampicama?

Da li na videlo izlazi palanancki duh koji zeli reci ostalim korisnicima: "ja sam tu, pogledajte na mene kako zracim upaljenom lampom, primetite me...." iscekujuci da ce neka od osoba suprotnog pola uociti njegovu bljestecu fluorescentnu lampicu registrujuci njegovo prisustvo.

Sljokice, sjaj za usne, lampe, lampioni, zelene lampe, lampice i tako to.

chek, el to oni shto ne kucaju coravo? huh
 
Kakva psiholoska osobina se moze uociti kod forumasa sa upaljenim lampicama?

Da li na videlo izlazi palanancki duh koji zeli reci ostalim korisnicima: "ja sam tu, pogledajte na mene kako zracim upaljenom lampom, primetite me...." iscekujuci da ce neka od osoba suprotnog pola uociti njegovu bljestecu fluorescentnu lampicu registrujuci njegovo prisustvo.

Sljokice, sjaj za usne, lampe, lampioni, zelene lampe, lampice i tako to.

pa nekako bi mi logičnije bilo pitanje, zašto se neko krije
ovi sa upaljenim lampicama jednostavno ne razmišlaju o tome
 
pa nekako bi mi logičnije bilo pitanje, zašto se neko krije
ovi sa upaljenim lampicama jednostavno ne razmišlaju o tome

Bas je u tome razlika, korisnici sa upaljenim lampicama ne razmisljaju dok korisnici sa upaljenim lampicama razmisljaju.

Prednost je na strani korisnika sa ugasenim lampicama jer im se pruza dodatna opcija da recimo posete neciji profil bez da se registruje njihovo prisustvo. Pametni ljudi ce iskoristiti opciju nevidljive lampice koju ne moraju koristiti a koja im sutra moze iz raznoraznih razloga koristiti.
 
Kakva psiholoska osobina se moze uociti kod forumasa sa upaljenim lampicama?

Da li na videlo izlazi palanancki duh koji zeli reci ostalim korisnicima: "ja sam tu, pogledajte na mene kako zracim upaljenom lampom, primetite me...." iscekujuci da ce neka od osoba suprotnog pola uociti njegovu bljestecu fluorescentnu lampicu registrujuci njegovo prisustvo.

Sljokice, sjaj za usne, lampe, lampioni, zelene lampe, lampice i tako to.

Ne mislim da je lose, ni jedno, ni drugo, licno vise preferiram ugaseno, ali ponekad sam imala i ukljuceno...
Nema nikakve veze sa palanackim duhom po meni. Postovati treba svaciji privatni stav o tome.
 
Bas je u tome razlika, korisnici sa upaljenim lampicama ne razmisljaju dok korisnici sa upaljenim lampicama razmisljaju.

Prednost je na strani korisnika sa ugasenim lampicama jer im se pruza dodatna opcija da recimo posete neciji profil bez da se registruje njihovo prisustvo. Pametni ljudi ce iskoristiti opciju nevidljive lampice koju ne moraju koristiti a koja im sutra moze iz raznoraznih razloga koristiti.

Pa vidis da onda ljudi sa upaljenom kalkulisu nesto ... nisu otvoreni, ove boli briga da l će neko vidjeti da mu oni gledaju profil ili ne ... znači nije im stalo, otvoreni su, dakle u tom smislu mislim da o tome ne razmišljaju ...
kao što ćete možda primjetiti i ja nemam upaljenu lampicu :lol: no nemam primjedbu na ove što imaju
 

Back
Top