da li zene razmisljaju vaginom ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova tema je idiotska što ne znači da se na njoj ne može napisati nešto lepo.

Lepo kao... na primer... izjava legendarnog španskog pevača El Lebrijana koju je zabeležio Lorka. El Lebrijano je nekom zgodom rekao:

On days when I sing with duende no one can touch me.
Da li je za žene bolje da uopšte ne razmišljaju već da se prepuste svojim strastima?
 
kako se to razmislja vaginom ?

da razmišljaju više njom seks ne bi bio tabu, jebаli bi se na ulici, u parku, pored trafike ...
dakle samo mi imamo privilegiju da razmišljamo našim polnim organom, popularno nazvan kurсem ...
Ali ono ko ima ne može, ko može ne razmišlja ... ostajemo u velikoj mjeri uskraćeni oboje ... mislim dobro nađe se seksa, ali bilo bi divno kada bi to mogao kad hoćeš i s kim hoćeš, dakle piješ kaficu priđeš nekom prespremnom milfu, pitaš
- jel ti se jebе ...
- ne јеbe mi se ...
- dobro ... priđeš drugoj ...
-jel ti se jebе ....
-jebе
-ajmo

e sudbo kleta :pop3:
 
da razmišljaju više njom seks ne bi bio tabu, jebаli bi se na ulici, u parku, pored trafike ...
dakle samo mi imamo privilegiju da razmišljamo našim polnim organom, popularno nazvan kurсem ...
Ali ono ko ima ne može, ko može ne razmišlja ... ostajemo u velikoj mjeri uskraćeni oboje ... mislim dobro nađe se seksa, ali bilo bi divno kada bi to mogao kad hoćeš i s kim hoćeš, dakle piješ kaficu priđeš nekom prespremnom milfu, pitaš
- jel ti se jebе ...
- ne јеbe mi se ...
- dobro ... priđeš drugoj ...
-jel ti se jebе ....
-jebе
-ajmo

e sudbo kleta :pop3:

Hm...ovo je prilično bajkovito, mada ne i nemoguće.
Svu slobodu ili ne slobodu namećete vi. Proćiće još dosta vremena dok se žene izbore sa tom omčom oko vrata.
Same sa sobom, u sebi.
 
Znači nije to tako jednostavno, okolnosti su bitne.

Ideal kome svaka žena treba da teži je da utoli svoju požudu svake vrste kad god oseti duende u muškarcu bez obzira na okolnosti.
Što više razmišlja sve je manje pametna. Ili sve je više glupa.

Nikada nije jednostavno. A na koncu ipak bude.

Uživanje u nečijem duendeu nije puko udovoljavanje požudi... daleko, daleko je složenije od toga...

Duende je, između ostalog, verovanje i smelost.
 
Poslednja izmena:
Hm...ovo je prilično bajkovito, mada ne i nemoguće.
Svu slobodu ili ne slobodu namećete vi. Proćiće još dosta vremena dok se žene izbore sa tom omčom oko vrata.
Same sa sobom, u sebi.

E ti žensko ! : ))))))))))))))) de si ? z:)
da u pravu si ... mi vodimo mi stvaramo pravila mi napravili levatsku planetu ... pa i vas pokvarili usput ... tako ti je to štaš ... samo nemojte same, tražite prave muškarce pa zajedno u revoluciju :ortaci2:
 
Požuda kao jedan pojam koji obuhvata sve šta nas pokreće.

Ne znam za druge ali mene ne pokreće isključivo i sveobuhvatno požuda.

Da li dovoljno smeo muškarac prenosi svoju smelost na ženu, ili ona mora da se izbori sama?

Ona svakako mora da se izbori sama.

U suprotnom ne misli svojom glavom no onda se aktiviraju osigurači uprogramirani kroz vaspitanje....

Kako god, ona uvek odlučuje o svemu.
 
Ne znam za druge ali mene ne pokreće isključivo i sveobuhvatno požuda.

Šta još pokreće tebe?
Uzmimo da jedna žena poželi da utoli svoju požudu, da li ona razmišlja svojom vaginom?

Ona svakako mora da se izbori sama.

U suprotnom ne misli svojom glavom no onda se aktiviraju osigurači uprogramirani kroz vaspitanje....

Kako god, ona uvek odlučuje o svemu
.
Žene nisu bića racia po prirodi stvari. Opet nisu tako smele kao muškarci, one su krkhe na neki način, i ako na neki drugi jače od muškarca.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top