Koje su bolje u krevetu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Нисам ни једне ни друге пробао, али вагина је вагина, а како једна девојка са њом барата је чиста индивидуална ствар и нема апсолутно никакве везе са етничким, расним, планетарним или било којим другим пореклом. Бесмислено питање. :roll:
 
Нисам ни једне ни друге пробао, али вагина је вагина, а како једна девојка са њом барата је чиста индивидуална ствар и нема апсолутно никакве везе са етничким, расним, планетарним или било којим другим пореклом. Бесмислено питање. :roll:

Romska je 5 stepeni toplija a azijatska ide ukoso:)
 
...ovaki neki moz' i da prodje...ali pod uslovom da skine alke iz bradavica : ))))) znaci Lenny....hahhah
lennykravitz.png
 
Нисам ни једне ни друге пробао, али вагина је вагина, а како једна девојка са њом барата је чиста индивидуална ствар и нема апсолутно никакве везе са етничким, расним, планетарним или било којим другим пореклом. Бесмислено питање. :roll:

po meni nije vagina vagina, ima vagine da cisto pomislis da ju je bog samo za tebe pravio, kad si u njoj imas neverovatan osecaj,
a na ravno da ako nezna da barata sa njom moze da bude prosek bilo koje etnicke ili rasne pripadnosti.
 
Ovakve teme je moderacija uvek zaključavala i opominjala postavljača, jer je zabranjeno rasno, nacionalno i verski raspredati priču...

Pa na ovom podforumu su oduvek bile postavljane IDIOTSKE TEME, pa reko i ja da probam....:D

Jos malo pa se na LJISu nece smeti napisati ni "CIGA!", "NIGER!", "CIFUT!".....Jer ce moderatori odmah zakljucavati temu da se Boze moj ne povrede necija nacionalna osecanja.....:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top