Forumasi sa ugasen lampicama

Ah, nevidljivi mod. Nisam odmah skontao, mislima sam u drugom topicu, mislio sam da je to neki forumski izraz :lol:

Evo ovako. To uglavnom rade likovi koji poseduju vise od jednog nika, i koji gase jedan, bacaju u taj nevidljivi mod, da bi sakrili povezanost nikova.
 
iskreno, ja mislim da ova tema moze biti od psiholoske koristi mnogim pojedincima koji se bave takvim pateticnim trikovima. to bi mogao biti prvi korak ka njihovom boljitku.

Ah taj pozitivizam :D
Procitaj sta takvi likovi pisu po topicima, ja kada citam te nebuloze koje oni brane izivljavanjem prema sagovorniku, znam da su patoloski slucajevi i da od korekcije toga, na samom forumu nema nista. To samo treba banovati na prvu, ne dozvoliti im da ucestvuju u normalnim diskusijama. Jedino ih kazna moze naterati da stave prst na celo. Ovo gledanje kroz prste, i nemogucnost moderatora (labava pravila, nedostatak forumskih modova) da banuju takve psihopatoloske slucajeve, dovodi do trovanja svake diskusije. Taman kad pomislim da je jedan topic sjajan, da postoji sijaset misljenja, i ovakvih i onakvih, naidjem na neku trolcinu koja otruje temu svojom mrznjom, i sve ode u tri lepe.

Nedostaje sistem ukora, vise ukora ban 7 dana, jos ukora, dovidjenja pravi svoj forum troluj tamo.
Licno, sistem dupli nikova bi morao da se sankcionise najstroze.


Doduse, sve ovo ne dotice apsolutno svakoga ko je u nevidljivom modu, ali se postavlja pitanje, kome to jos od korisnika i za sta moze da sluzi, osim moderatorima, kada ne zele da ih korisnici smaraju (los dan pa ne zele da to utice na korisnike)
 
Poslednja izmena:
Ah, nevidljivi mod. Nisam odmah skontao, mislima sam u drugom topicu, mislio sam da je to neki forumski izraz :lol:

Evo ovako. To uglavnom rade likovi koji poseduju vise od jednog nika, i koji gase jedan, bacaju u taj nevidljivi mod, da bi sakrili povezanost nikova.
Nije bas tako . Evo ja postujem sa ugasenom lampicom . Ugasio sam je jer cesto pisem na politici , a tamo ima poprilicno kretena .
Kad mi neki zapadne za oko po kretenizmu pogledam mu profil da vidim sa kim je prijatelji i neke druge detalje . Po profilu se moze dosta saznati o osobi .
Ugasim lampicu da ne zna da sam mu posjecivao profil . Sa ugasenom lampicom se ne registruje posjeta . Kasnije mi je lampica ostala ugasena jer na to nisam
vise ni obracao paznju . Inace nemam drugi profil . Sa drugim profilom se mogu igrati razne igre , ali nisam toliko zaludan .Cak i ovu sliku Zoroa drzim jako dugo .
Ranije sam imao svoju fotografiju .
 
Ah, nevidljivi mod. Nisam odmah skontao, mislima sam u drugom topicu, mislio sam da je to neki forumski izraz :lol:

Evo ovako. To uglavnom rade likovi koji poseduju vise od jednog nika, i koji gase jedan, bacaju u taj nevidljivi mod, da bi sakrili povezanost nikova.

:eek: au, pa pola forumasha ovde je ugashenih lampica, shto bi znachilo da drugu polovinu chine njihovi klonovi...:roll:

- - - - - - - - - -

iskreno, ja mislim da ova tema moze biti od psiholoske koristi mnogim pojedincima koji se bave takvim pateticnim trikovima. to bi mogao biti prvi korak ka njihovom boljitku.

zashto nazivash patetichnim nekog ko mozda jednostavno zeli da ti proviri u profil a da ga ti ne upitash shta je trazio tamo?
 
:eek: au, pa pola forumasha ovde je ugashenih lampica, shto bi znachilo da drugu polovinu chine njihovi klonovi...:roll:

Rekoh, uglavnom. Ne moze postojati mnogo razloga zasto ljudi to rade i sta sa time moze da se postigne. Najmanje ljudi odlazi u nevidljivi mod, dok inkognito proverava neciji profil, i ostaje tamo neko duze vreme da uopste bude primecen.
Ne bi verovala, dok nisi sa administratorske strane, sta ljudi rade, i kakvi opichenici postoje.
To sad dal je pola foruma sa pogasenim lampicama, moze da bude 3-4 razlicite osobe...a moze i 200
Bez ikakvih administratorskih privilegija, znam ovde po stilu pisanja koji prolupitisi imaju duple nikove. Jednostavno proveo sam dosta vremena administrirajuci forum i znam sta se desava u pozadini.
 
Rekoh, uglavnom. Ne moze postojati mnogo razloga zasto ljudi to rade i sta sa time moze da se postigne. Najmanje ljudi odlazi u nevidljivi mod, dok inkognito proverava neciji profil, i ostaje tamo neko duze vreme da uopste bude primecen.
Ne bi verovala, dok nisi sa administratorske strane, sta ljudi rade, i kakvi opichenici postoje.
To sad dal je pola foruma sa pogasenim lampicama, moze da bude 3-4 razlicite osobe...a moze i 200
Bez ikakvih administratorskih privilegija, znam ovde po stilu pisanja koji prolupitisi imaju duple nikove. Jednostavno proveo sam dosta vremena administrirajuci forum i znam sta se desava u pozadini.

hm, meni bi verovatno odgovaralo da upale lampice kad ulaze u moj profil, jer onda ne bih morala mesecima da gledam jedne te iste nikove medju posetiocima, a koji u stvari vec dugo nisu ni bili tu... i tad mozda ne bih ni stizala ja njih da obidjem, pa bi svakako bilo zanimljivije...:confused:
 
:fdlan:
jaka ti logika

ne sinak nevidljivi mod je jako koristan ako ne zelis da svaka zamlata koja zaviruje u tvoj profil vidi u svako momentu gde si i sta radis, jako korisna stvarcica protiv krpelja koje se nekima nakace, a to je cest slucaj na forumu

meni licno je to stavljeno od prvog dana ovde iz prostog razloga sto nikoga ne interesuje gde sam ja u svakom minutu....
ko sto mene ne itneresuje bilo ciji status, tako nikoga ne treba da bude briga za moj...sta ces jednostavnije, stvar kulture...
 
Rekoh, uglavnom. Ne moze postojati mnogo razloga zasto ljudi to rade i sta sa time moze da se postigne. Najmanje ljudi odlazi u nevidljivi mod, dok inkognito proverava neciji profil, i ostaje tamo neko duze vreme da uopste bude primecen.
Ne bi verovala, dok nisi sa administratorske strane, sta ljudi rade, i kakvi opichenici postoje.

To sad dal je pola foruma sa pogasenim lampicama, moze da bude 3-4 razlicite osobe...a moze i 200
Bez ikakvih administratorskih privilegija, znam ovde po stilu pisanja koji prolupitisi imaju duple nikove. Jednostavno proveo sam dosta vremena administrirajuci forum i znam sta se desava u pozadini.

A sta si ti sa "administratorske strane" radio kad si to gledao?

Valjda je posao administratora nesto drugo?

Kuku onom forumu gde je takav neko bio admin, to je gore nego sto opisujes sta ti korisnici navodno rade.

@ tema

Ljudima sa ugasenim lampicama potrebna je privatnost - ne zele da im neko kao citirani korisnik "prati" koju aktivnost imaju, pisu li pp, koju temu citaju, a takvih je mnogo, dok sam imala vidljiv mod, smenjivali su se cesce po mom profilu, svaki dan.

Otkako sam (odavno) presla u nevidljivi, nemam problema sa forumskim "znatizeljnicima", bar ne s te strane. Sta koga uostalom briga sta ja radim u odredjeni cas?

Cudo da nisi postavio temu zasto postoji opcija "privatnost profila"...?:roll:
 
Poslednja izmena:
Forumasi koji gase lampice zele da prikriju svoj neprestani boravak na forumu od drugih ali nazalost postizu suprotnu stvar.

Vi ste tu da me ubedite u suprotno samo moram priznati da ce to biti izuzetno tesko.

istina, a na temi su vec potvrdili. ovde ti je kao nekad u vojsci - svi tj svakakav svet, dolaze. nemas izbora oko sagovornika i publike, a onda se vremenom izbezobraze i skinu maske finoce.

to naravno vodi ka padanju kvaliteta foruma, jer sto bi iko dolazio da sluzi nekome sa ugasenom lampom! ha, ha, ha, kao meta
 
Forumasi koji gase lampice zele da prikriju svoj neprestani boravak na forumu od drugih ali nazalost postizu suprotnu stvar.

Vi ste tu da me ubedite u suprotno samo moram priznati da ce to biti izuzetno tesko.
ja sam iskljucio zbog uhoda koje su videle na profilu trenutnu aktivnost na pr sta citam i da li sam u ppu,pa zbog nekih ljubomorisanja ostade tako,razuveren
 

Back
Top