Forumasi sa ugasen lampicama
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 139

Tema: Forumasi sa ugasen lampicama

Iskusan User Unfriendly (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    260

Podrazumevano Forumasi sa ugasen lampicama

Forumasi koji gase lampice zele da prikriju svoj neprestani boravak na forumu od drugih ali nazalost postizu suprotnu stvar.

Vi ste tu da me ubedite u suprotno samo moram priznati da ce to biti izuzetno tesko.

Iskusan cvrle77 (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    139

Podrazumevano Re: Forumasi sa ugasen lampicama

Sta znaci 'gasenje lampica' ?
    NEVER UNDERESTIMATE THE POWER OF STUPID PEOPLE IN LARGE GROUPS

Učlanjen
    26.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    260

vidis ovaj zeleni kruzic pored tvog nika? e, to je lampica. kad je zelena znaci online si. kad nije znaci offline sad. e sad, postoji opcija tamo negde u konfiguracijama da sakrijes kad si online da drugi ne vide.

Iskusan cvrle77 (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    139

Ah, nevidljivi mod. Nisam odmah skontao, mislima sam u drugom topicu, mislio sam da je to neki forumski izraz

Evo ovako. To uglavnom rade likovi koji poseduju vise od jednog nika, i koji gase jedan, bacaju u taj nevidljivi mod, da bi sakrili povezanost nikova.

Učlanjen
    26.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    260

iskreno, ja mislim da ova tema moze biti od psiholoske koristi mnogim pojedincima koji se bave takvim pateticnim trikovima. to bi mogao biti prvi korak ka njihovom boljitku.

Iskusan cvrle77 (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    139

Citat Original postavio User Unfriendly Pogledaj poruku
    iskreno, ja mislim da ova tema moze biti od psiholoske koristi mnogim pojedincima koji se bave takvim pateticnim trikovima. to bi mogao biti prvi korak ka njihovom boljitku.
    Ah taj pozitivizam
    Procitaj sta takvi likovi pisu po topicima, ja kada citam te nebuloze koje oni brane izivljavanjem prema sagovorniku, znam da su patoloski slucajevi i da od korekcije toga, na samom forumu nema nista. To samo treba banovati na prvu, ne dozvoliti im da ucestvuju u normalnim diskusijama. Jedino ih kazna moze naterati da stave prst na celo. Ovo gledanje kroz prste, i nemogucnost moderatora (labava pravila, nedostatak forumskih modova) da banuju takve psihopatoloske slucajeve, dovodi do trovanja svake diskusije. Taman kad pomislim da je jedan topic sjajan, da postoji sijaset misljenja, i ovakvih i onakvih, naidjem na neku trolcinu koja otruje temu svojom mrznjom, i sve ode u tri lepe.

Nedostaje sistem ukora, vise ukora ban 7 dana, jos ukora, dovidjenja pravi svoj forum troluj tamo.
    Licno, sistem dupli nikova bi morao da se sankcionise najstroze.

Doduse, sve ovo ne dotice apsolutno svakoga ko je u nevidljivom modu, ali se postavlja pitanje, kome to jos od korisnika i za sta moze da sluzi, osim moderatorima, kada ne zele da ih korisnici smaraju (los dan pa ne zele da to utice na korisnike)
    Poslednji put ažurirao/la cvrle77 : 17.08.2013. u 00:57

Poznat shebronski (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    147

Гасе лампице?

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Citat Original postavio cvrle77 Pogledaj poruku
    Ah, nevidljivi mod. Nisam odmah skontao, mislima sam u drugom topicu, mislio sam da je to neki forumski izraz

Evo ovako. To uglavnom rade likovi koji poseduju vise od jednog nika, i koji gase jedan, bacaju u taj nevidljivi mod, da bi sakrili povezanost nikova.
    Nije bas tako . Evo ja postujem sa ugasenom lampicom . Ugasio sam je jer cesto pisem na politici , a tamo ima poprilicno kretena .
    Kad mi neki zapadne za oko po kretenizmu pogledam mu profil da vidim sa kim je prijatelji i neke druge detalje . Po profilu se moze dosta saznati o osobi .
    Ugasim lampicu da ne zna da sam mu posjecivao profil . Sa ugasenom lampicom se ne registruje posjeta . Kasnije mi je lampica ostala ugasena jer na to nisam
    vise ni obracao paznju . Inace nemam drugi profil . Sa drugim profilom se mogu igrati razne igre , ali nisam toliko zaludan .Cak i ovu sliku Zoroa drzim jako dugo .
    Ranije sam imao svoju fotografiju .

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Evo , postavljam je ponovo !

Buduća legenda HELENA33 (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    422

Forumasi koji gase lampice zele da prikriju svoj neprestani boravak na forumu od drugih ali nazalost postizu suprotnu stvar.

Vi ste tu da me ubedite u suprotno samo moram priznati da ce to biti izuzetno tesko.
    bzvz... ja ne mislim da je to razlog, vidi se i po vremenu postovanja koliko je ko na forumu...

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    422

au, pa pola forumasha ovde je ugashenih lampica, shto bi znachilo da drugu polovinu chine njihovi klonovi...

- - - - - - - - - -

zashto nazivash patetichnim nekog ko mozda jednostavno zeli da ti proviri u profil a da ga ti ne upitash shta je trazio tamo?

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mnogo su veci problem forumasi sa ugasenim lampicama u svojim mozgovima. Nikad niti jedna lampica u mozgu da im se upali, pa za to treba biti talenat.

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    422

Iskusan cvrle77 (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    139

Citat Original postavio HELENA33 Pogledaj poruku
    au, pa pola forumasha ovde je ugashenih lampica, shto bi znachilo da drugu polovinu chine njihovi klonovi...
    Rekoh, uglavnom. Ne moze postojati mnogo razloga zasto ljudi to rade i sta sa time moze da se postigne. Najmanje ljudi odlazi u nevidljivi mod, dok inkognito proverava neciji profil, i ostaje tamo neko duze vreme da uopste bude primecen.
    Ne bi verovala, dok nisi sa administratorske strane, sta ljudi rade, i kakvi opichenici postoje.
    To sad dal je pola foruma sa pogasenim lampicama, moze da bude 3-4 razlicite osobe...a moze i 200
    Bez ikakvih administratorskih privilegija, znam ovde po stilu pisanja koji prolupitisi imaju duple nikove. Jednostavno proveo sam dosta vremena administrirajuci forum i znam sta se desava u pozadini.

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    422

Rekoh, uglavnom. Ne moze postojati mnogo razloga zasto ljudi to rade i sta sa time moze da se postigne. Najmanje ljudi odlazi u nevidljivi mod, dok inkognito proverava neciji profil, i ostaje tamo neko duze vreme da uopste bude primecen.
    Ne bi verovala, dok nisi sa administratorske strane, sta ljudi rade, i kakvi opichenici postoje.
    To sad dal je pola foruma sa pogasenim lampicama, moze da bude 3-4 razlicite osobe...a moze i 200
    Bez ikakvih administratorskih privilegija, znam ovde po stilu pisanja koji prolupitisi imaju duple nikove. Jednostavno proveo sam dosta vremena administrirajuci forum i znam sta se desava u pozadini.
    hm, meni bi verovatno odgovaralo da upale lampice kad ulaze u moj profil, jer onda ne bih morala mesecima da gledam jedne te iste nikove medju posetiocima, a koji u stvari vec dugo nisu ni bili tu... i tad mozda ne bih ni stizala ja njih da obidjem, pa bi svakako bilo zanimljivije...

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1711

jaka ti logika

ne sinak nevidljivi mod je jako koristan ako ne zelis da svaka zamlata koja zaviruje u tvoj profil vidi u svako momentu gde si i sta radis, jako korisna stvarcica protiv krpelja koje se nekima nakace, a to je cest slucaj na forumu

meni licno je to stavljeno od prvog dana ovde iz prostog razloga sto nikoga ne interesuje gde sam ja u svakom minutu....
    ko sto mene ne itneresuje bilo ciji status, tako nikoga ne treba da bude briga za moj...sta ces jednostavnije, stvar kulture...
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

Buduća legenda Arianna (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    892

Sto bi te ubedjivali veruj sta hoces....

Mozda samo zele mir...
    ✿ We feel and know that we are eternal ✿

Iskusan
    Učlanjen
    10.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A sta si ti sa "administratorske strane" radio kad si to gledao?

Valjda je posao administratora nesto drugo?

Kuku onom forumu gde je takav neko bio admin, to je gore nego sto opisujes sta ti korisnici navodno rade.

@ tema

Ljudima sa ugasenim lampicama potrebna je privatnost - ne zele da im neko kao citirani korisnik "prati" koju aktivnost imaju, pisu li pp, koju temu citaju, a takvih je mnogo, dok sam imala vidljiv mod, smenjivali su se cesce po mom profilu, svaki dan.

Otkako sam (odavno) presla u nevidljivi, nemam problema sa forumskim "znatizeljnicima", bar ne s te strane. Sta koga uostalom briga sta ja radim u odredjeni cas?

Cudo da nisi postavio temu zasto postoji opcija "privatnost profila"...?
    Poslednji put ažurirao/la Platonida : 17.08.2013. u 05:08

Iskusan cvrle77 (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    139

A sta si ti sa "administratorske strane" radio kad si to gledao?

Valjda je posao administratora nesto drugo?

Kuku onom forumu gde je takav neko bio admin, to je gore nego sto opisujes sta ti korisnici navodno rade.
    Samo ti znas sta si u svojoj glavi zamislila da sam ja to 'radio kad sam gledao'.

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    422

voajeru jedan...

Iskusan cvrle77 (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    139

Virio da vidim jel nosi gatjice....

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

istina, a na temi su vec potvrdili. ovde ti je kao nekad u vojsci - svi tj svakakav svet, dolaze. nemas izbora oko sagovornika i publike, a onda se vremenom izbezobraze i skinu maske finoce.

to naravno vodi ka padanju kvaliteta foruma, jer sto bi iko dolazio da sluzi nekome sa ugasenom lampom! ha, ha, ha, kao meta
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

ja sam iskljucio zbog uhoda koje su videle na profilu trenutnu aktivnost na pr sta citam i da li sam u ppu,pa zbog nekih ljubomorisanja ostade tako,razuveren
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    422

mogu da zakljuchim da ni posle toliko godina na forumu nisam bila nikada proganjana ili vredna paznje dragih nashih forumasha, da bih zato ugasila lampicu...

Buduća legenda perafitilj (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1950

Mnogo me zabole dali neko vidi dali sam tu ili ne.Ko me želi da vidi neka gleda a ima i PP pa nek a kaže šta želi.A neznam šta imaju ljudi da sakriju.Ovde bi i trebalo da se svi znaju.
    Ne mož da me bijete, koliko mogu ja da trpim.

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. filozofija i forumasi
    Autor Groucho_Marx u forumu Filozofija
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 12.10.2005., 11:17
  2. Drugovvi forumasi HELP!
    Autor Guardian u forumu Muzika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.03.2005., 00:21
  3. Dragi forumasi treba mi pomoc