Program za Svetlosnu formulu

nikodim:
Macro_ek:
nidzesi:
Šta je svetlosna formula???

:idea: To je naziv programa koji generise kod kojim preko racunara palis i gasis svetlo 8)

Nisam znao da postoji i taki... :shock: :shock: :shock:

E danas kazes kompu: "Ocu da mi napravis cevape!" A on ce ti suptilnim zavodljivim zenskim glasom reci: "Yebi se, kad ne mozes dic doope i sam to napravit!"
 
Ma jednom je neko tupio o tome na TV, ne secam se vise ni u kojoj emisiji...
Nisam se mnogo zainteresovao, ali koliko se secam svodi se na neke definicije dogadjaja, stvarnosti, svega sto nas okruzuje, pa se kao sve moze definisati nekakvim formulama...
Nesto u vezi toga, smaranje. Uglavnom se takve price i cudaci pojavljuju kad nam lose ide, pa im se daje prostor da zaludjuju mase...
Secam se za vreme bombardovanja, u skloniste su redovno dolazili neki cudaci sa nekim crtezima, objasnjenjima, prognozama, predvidjanjima - sve moj do moga...
Tako i ova formula, zamajavanje.. glupost, Trumane, mani se corava posla, dzaba ga bilo.
 
codemaker:
Ma jednom je neko tupio o tome na TV, ne secam se vise ni u kojoj emisiji...
Nisam se mnogo zainteresovao, ali koliko se secam svodi se na neke definicije dogadjaja, stvarnosti, svega sto nas okruzuje, pa se kao sve moze definisati nekakvim formulama...
Nesto u vezi toga, smaranje. Uglavnom se takve price i cudaci pojavljuju kad nam lose ide, pa im se daje prostor da zaludjuju mase...
Secam se za vreme bombardovanja, u skloniste su redovno dolazili neki cudaci sa nekim crtezima, objasnjenjima, prognozama, predvidjanjima - sve moj do moga...
Tako i ova formula, zamajavanje.. glupost, Trumane, mani se corava posla, dzaba ga bilo.

Slazem se u potpunosti sa tobom, ali sta cu ne mogu da odolim slabosti zvanoj - znatizelja
 
codemaker:
Ma jednom je neko tupio o tome na TV, ne secam se vise ni u kojoj emisiji...
Nisam se mnogo zainteresovao, ali koliko se secam svodi se na neke definicije dogadjaja, stvarnosti, svega sto nas okruzuje, pa se kao sve moze definisati nekakvim formulama...
Nesto u vezi toga, smaranje. Uglavnom se takve price i cudaci pojavljuju kad nam lose ide, pa im se daje prostor da zaludjuju mase...
Secam se za vreme bombardovanja, u skloniste su redovno dolazili neki cudaci sa nekim crtezima, objasnjenjima, prognozama, predvidjanjima - sve moj do moga...
Tako i ova formula, zamajavanje.. glupost, Trumane, mani se corava posla, dzaba ga bilo.

Hvala na objasnjenju, iskreno... pomislio sam da bi to moglo biti nesto zanimljivo (pre ovoga nikada nisam imao prilike da cujem za ovako nesto :oops: ), ali sada zahvaljujuci objasnjenju videh da nije.

Hvala... :(
 

Back
Top