Mrgudi, hejteri, negativni ljudi ili kako se vec zovu

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Svi smo culi taj izraz za nekog, da je mrgud, da nista ne voli, nista mu ne odgovara, sve manje-vise mrzi.
E sada, sta se krije u glavama tih ljudi? Zasto sve "mrze", tj. zasto im skoro nista ne odgovara?

Jesu li oni pesimisti, razocarani u zivot, ljude, mizantropi, ili samo mrgudi po prirodi?

819028-grouchy_large.jpg
 
Poslednja izmena:
U pitanju je genetika i nema sile koja ce ih promjeniti .

Нема то везе са генетиком. Некад сам био мргуд стално, па сад нисам. Понекад ми само дође тренутак кад мрзим све око себе, али обично прећутим тај кратки период, може бити сат времена до цео дан. Пре сам знао то да испољавам напоље.
 
ja sam mrgud hejter i negativan lik i volim što sam takav. smatram da oni koji su u današnje vreme i na ovim prostorima drugačiji definitivno gube dragoceno vreme koje mogu provesti u lazi lazarević ne bi li im se nekako pomoglo.

Или си можда сурови реалиста, колико приметих на форуму :D Свет је суров и све гори и гори.
Мада ја некад јесам оптимиста, не пуно, пре свега за своје циљеве сам оптимиста или је то можда јер сам толико самоуверен да просто не могу да верујем да ће нешто лоше да крене :D Увек може да буде боље и лепше, није све црно. Нису ни људи увек лоши и глупи.
 
Mrgud sam....ali sam duboko ubeđena....da nije tačno ukoliko neko ima mrgud face...... je po pravilu mrzač, iliti hejter, zao, neprijateljski raspoložen prema ljudima...
Mrgud sam u situacijama...kada se ljudi foliraju...kada se lažno kesere...kada ogovaraju....kada se hvale....kada se šlihtaju...i to sa sve keeeezom oko tikve..
Pokušavam kod sebe to da promenim, teško mi ide...ala sam sad izheeejtovala...grrr :evil::evil::evil:
 
a sa siledzijama kakav si

Ко море?

Mrgud sam....ali sam duboko ubeđena....da nije tačno ukoliko neko ima mrgud face...... je po pravilu mrzač, iliti hejter, zao, neprijateljski raspoložen prema ljudima...
Mrgud sam u situacijama...kada se ljudi foliraju...kada se lažno kesere...kada ogovaraju....kada se hvale....kada se šlihtaju...i to sa sve keeeezom oko tikve..
Pokušavam kod sebe to da promenim, teško mi ide...ala sam sad izheeejtovala...grrr :evil::evil::evil:

Ја сам мргуд само кад ми нешто не иде, у било чему :mrgreen:

Пробај да не обраћаш пажњу на то. Реално гледано, ти никакве користи од тога немаш, нити ти ико штети тим што ради. Све то јесте ружно, али код људи ће увек бити нешто ружно, ебига људи смо.
 
Ко море?



Ја сам мргуд само кад ми нешто не иде, у било чему :mrgreen:

Пробај да не обраћаш пажњу на то. Реално гледано, ти никакве користи од тога немаш, нити ти ико штети тим што ради. Све то јесте ружно, али код људи ће увек бити нешто ружно, ебига људи смо.

E, možda nisam mrgud nego delujem aristokratski...:lol::lol:
Ironija...nemam razloga da lažem, ja jako volim ljude i verujem u njih....i uglavnom mi se poveravaju svi redom, i spadam u dobre slušaoce, retko da me ko smara, i ako gledano sa strane se to možda nekome čini...ja sam samo navela da na date situacije, ne umem da napravim facu...neutralnu totalno....moraću da počnem da vežbam isprad ogledala, sad mi pade na pamet....:think:
 
E, možda nisam mrgud nego delujem aristokratski...:lol::lol:
Ironija...nemam razloga da lažem, ja jako volim ljude i verujem u njih....i uglavnom mi se poveravaju svi redom, i spadam u dobre slušaoce, retko da me ko smara, i ako gledano sa strane se to možda nekome čini...ja sam samo navela da na date situacije, ne umem da napravim facu...neutralnu totalno....moraću da počnem da vežbam isprad ogledala, sad mi pade na pamet....:think:

Па добро, сваком смета нешто и мени тако смета неодговорност, неправда, издаја, кршење договора, трачарење код људи. Има вероватно још ствари не могу сад да се сетим. Мада се трудим да не показујем било какве емоције у вези тога, сматрам да је то слаба тачка коју неко може да искористи.
 
Па добро, сваком смета нешто и мени тако смета неодговорност, неправда, издаја, кршење договора, трачарење код људи. Има вероватно још ствари не могу сад да се сетим. Мада се трудим да не показујем било какве емоције у вези тога, сматрам да је то слаба тачка коју неко може да искористи.

Da upravo o tome i govorim....ima raznih vrsta mrguda.....a ova zadnja rečenica je tačna....
 
Da upravo o tome i govorim....ima raznih vrsta mrguda.....a ova zadnja rečenica je tačna....

Мада тема је везана за мргуде који су стално такви, којима је то стил живота, одећу коју носе. Свакоме смета нешто мање више, али они су стално намћорасти :D
 
zato sto su luzeri.

Lepo srocheno u 4 reci.
Luzer iliti gubitnik, covek koji nece i ne zeli nista da uci i nauci, pa mu je sve i svako i svasta krivo za njegov neuspeh. Takodje, fokusiran na pogresne stvari, bez dobre preraspodele prioriteta, gde su manje bitne stvari na koje ne moze da utice, na vrhu liste, a bitnije stvari na koje moze da utice, na dnu liste.
 
Poslednja izmena:
Ко море?
.

mozes i ti, bilo ko

- - - - - - - - - -

Lepo srocheno u 4 reci.
Luzer iliti gubitnik, covek koji nece i ne zeli nista da uci i nauci, pa mu je sve i svako i svasta krivo za njegov neuspeh. Takodje, fokusiran na pogresne stvari, bez dobre preraspodele prioriteta, gde su manje bitne stvari na koje ne moze da utice, na vrhu liste, a bitnije stvari na koje moze da utice, na dnu liste.

pa bog ga je bacio na zemlju zbog nekog razloga
 

Back
Top