grad

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
sad ćaskam s jednom lepojkom na pepetu i pomisleh u sebi jeote tamo ste sve lepe
pa mi eto došlo da otvorim temu gde ćete vi kao da pišete u kojim gradovima su ženske po vama najlepše...
misim detinjasta tema, al ****** ga neznam šta ste vi očekivali od mene :sad2:
a i bilo je...da jeste, al odavno
 
sad ćaskam s jednom lepojkom na pepetu i pomisleh u sebi jeote tamo ste sve lepe
pa mi eto došlo da otvorim temu gde ćete vi kao da pišete u kojim gradovima su ženske po vama najlepše...
misim detinjasta tema, al ****** ga neznam šta ste vi očekivali od mene :sad2:
a i bilo je...da jeste, al odavno

Mene to nikad nije zanimalo, uvek me zanimalo di su najlakse i di se najbolje torbaju. Od njene lepote meni jaja nece biti prazna.
 
sad ćaskam s jednom lepojkom na pepetu i pomisleh u sebi jeote tamo ste sve lepe
pa mi eto došlo da otvorim temu gde ćete vi kao da pišete u kojim gradovima su ženske po vama najlepše...
misim detinjasta tema, al ****** ga neznam šta ste vi očekivali od mene :sad2:
a i bilo je...da jeste, al odavno
ti:neutral:zabranjeno je iznosenje informacija privatnih poruka
 
bolje ti je otvori granice da se nebi osetjale forumashice iz BiH manje vredim

- - - - - - - - - -

beograd je srbija

srbija je beograd

amin

aj dobro...eks ju

- - - - - - - - - -

Sta da hvalim, ako ne svoj grad, NS.
Stvarno, kada sednem u neku bastu ne znam gde da gledam, tj. zveram, to je pravi izraz.

što jes jes...al ni nišlike ne zaostaju ako ćemo iskreno :heart:
 
sad ćaskam s jednom lepojkom na pepetu i pomisleh u sebi jeote tamo ste sve lepe
pa mi eto došlo da otvorim temu gde ćete vi kao da pišete u kojim gradovima su ženske po vama najlepše...
misim detinjasta tema, al ****** ga neznam šta ste vi očekivali od mene :sad2:
a i bilo je...da jeste, al odavno

Lepi smo ljudi generalno, ali nekako jug...:zaljubljena:
 
sad ćaskam s jednom lepojkom na pepetu i pomisleh u sebi jeote tamo ste sve lepe
pa mi eto došlo da otvorim temu gde ćete vi kao da pišete u kojim gradovima su ženske po vama najlepše...
misim detinjasta tema, al ****** ga neznam šta ste vi očekivali od mene :sad2:
a i bilo je...da jeste, al odavno
Vjerovatnoce mnogi reci da su iz njegovog grada djevojke najljepse , al to je cisti lokalpatriotizam .
Mnogi ce reci da su najljepse Beogradjanke .To je zato sto je to veliki grad , pa ima puno i lijepih i ruznih .
Naravno, primjecujemo one najljepse . Meni licno su u poslednje vrijeme najinteresantnije zene sa juga
Srbije . Vjerovatno zato sto sam zivio u drugoj sredini i bile su mi prakticno nepoznate .
 
dođi brate u niš da viš šta je energija...seksualna energija...progesteron u vazduhu samo takav
Bio sam ljetos kod jedne u Leskovcu . Upoznao sam je na forumu i ajd kod nje . Docekala me je tako toplo kako nisam navikao .
Nisam isao zbog seksa , vec bas zbog druzenja . Leskovac je prilicno zavuceno mjesto i kad sam mu se priblizavao , licilo mi je
da idem u neku nedodjiju .Prvi utisak mi je bo los , jer brate ima puno ciganije .Kasnije sam s njima napravio bolji kontakt nego
sa ovim mojima iz Batajnice .Izgleda da mi odgovara taj mentalitet mada sam imao predrasude . Vjerujem da je i u Nisu slicno .
 
video sam Ivanjicu i Banatski Dvor, mnoge ˝gradove˝ koji bili su mi smor..... :marmica:
kad se oženim odgovoriću ti :lol:
Kraj Dvora je Čestereg, samo ne bi se ja tamo zajebavao s tim forama muvanja lokalne ženskadije... :lol: Eventualno da se proba u Tordi, pa kom opanci kom obojci, ili u Begejcima, tamo će još najbolje biti...
 

Back
Top