On jarac, ja jarac hmmmmmmm,pomagajte!

ugljenisana

Obećava
Poruka
53
E ovako...recite mi sta sve treba da znam u kratkim crtama, iz vaseg iskustva o muskarcima jarcevima...ja am jarac/ribe , mada sam malo vise ribe da budem iskrena...citam ovde da su hladni proracunati rezervisani neverni i sve najgore...mi smo se tek smuvali,upoznajem ga postepeno..i jeste malo rezervisan ali i treba da bude takav na pocetku?ima manire lepo se ponasa,tacan je itd...sozbirom da je pocetak veze svaka inf bi dobro dosla..i sta mislite o nasoj komb?
 
jel toliko teško malo izuglati?


Jarac voli ljude slične sebi, tako da ovom paru neće nedostajati uzajamnog poštovanja i priznanja. Oboje su oprezni, rezervisani, vredni radnici i vole da štede novac. Najveći problem ovde će biti održati stvari svežim i novim. Slični su po vrednostima i aktivnostima. Stvari mogu da postanu preozbiljne,a tvrdoglavost može da izazove otuđenje. Jarčevi treba da budu bezbrižniji, da imaju seksualnog partnere koji će im držati pažnju u spavaćoj sobi, a kod ova dva znaka se to neće desiti jer će oboje mentalno raditi na svojim karijerama pre nego da udovolje jedan drugom. Ovo nije najbolji par i ne bi bilo mnogo uzbuđenja u braku.
 
Obrisala sam neke prethodne poruke dokone družine, koje nemaju nikakve veze sa astrologijom, pa da nastavimo...
ugljenisana@ ono što ćeš uvek ovde čuti, a ima i smisla-jeste da su sve kombinacije bez gledanja natala, manje više grube i uopštene, ipak ti si tražila nešto uopšteno, pa nemam ništa protiv da napišem par rečenica.
Muškarac Jarac-žena Ribe- spada u one kombinacije koje mogu da traju. On zna kako da se nosi sa zemaljskim tj realnim problemima, mada ume u njima da se zaglavi i previše, a saosećajna Riba koja inače ima dara za izbegavanje istih, može na neki način da mu bude zanimljiva, pod uslovom da sledi njegova uputstva, da je učtiva i da mu se divi. On će noj pomoći za uzvrat da dodirne tlo ( bar jednom nogom, ako ne sa obe). Jarac ne voli kukanje, malo potiskuje emocije, ali igra na sigurno.
P.Sneki parovi opstaju i bez slaganja po sunčevim znacima, a neki prosto ne i ako bi po sunčevim znacima i šturo rečeno trebali da se slažu. Dakle, stvar je kompleksnija i uzimamo u obzir i druge aspekte natalnih planeta.

- - - - - - - - - -

To da uzmeš u obzir za podzank, a za znak...Pa znaš sebe i osobine Jarca :lol: to ukombinuješ sa znakom Riba gore napisano.
Malo mi bzvz da ti napišem kako Jarac & Jarac mogu da zglajzaju, ako jedno od njih dvoje zapadne u depresiju.
Bez zeze, fino je da imaš ribljih osobina, čisto da razbiješ šablon, jer 2 Jarca ne predstavljau baš najkreativnije ljubanike).
 
Poslednja izmena:
jel toliko teško malo izuglati?


Jarac voli ljude slične sebi, tako da ovom paru neće nedostajati uzajamnog poštovanja i priznanja. Oboje su oprezni, rezervisani, vredni radnici i vole da štede novac. Najveći problem ovde će biti održati stvari svežim i novim. Slični su po vrednostima i aktivnostima. Stvari mogu da postanu preozbiljne,a tvrdoglavost može da izazove otuđenje. Jarčevi treba da budu bezbrižniji, da imaju seksualnog partnere koji će im držati pažnju u spavaćoj sobi, a kod ova dva znaka se to neće desiti jer će oboje mentalno raditi na svojim karijerama pre nego da udovolje jedan drugom. Ovo nije najbolji par i ne bi bilo mnogo uzbuđenja u braku.


e pa devac greshish u nekim stavkama :rtfm:
ova koza preferira razlichitosti...
shtos tiche spavace sobe , aj dobro, moze da prodje :lol:
 
e pa devac greshish u nekim stavkama :rtfm:
ova koza preferira razlichitosti...
shtos tiche spavace sobe , aj dobro, moze da prodje :lol:

ma to je uopšteno govorenje, nema tu pravila, ako hoćeš slaganje dve konkretne osobe radi se uporedni horoskop i u to može da ne veruje ko hoće, ali stvarnost ne može pobiti niko!
naravno previše je ovih nadri magova pa se iskrivila slika i o astrologiji, ali ljudi koji znaju materiju jednostavno znaju materiju!
 
Al ste nas nagrdili i pre vremena >) Zaboravila sam da kazem da sam ja vise riba nego jarac...i sam mi je to rekao...ceo zivot sam u nekim snovima idealima mastanju...hehe..sto nije bas tipicno za jarice...i ne slazem se za ljubavnike...jarcevi su fenomenalni :)))))))) ja sam samo pitala uopstene stvari posle kako ce se razvijati videcemo...on je sad na moru, i nije bas da me obasipa porukapa a ja ne zelim da ga nesto pririskam i smaram...mada naravno ja ko svako zensko zeljna paznje itd :) a jarcevi, sozibirom da mi je tata jarac znam kakvi su..rezervisani tesko se otvaraju i td...maaa samo treba taktika zato sam i pitala za iskustva, posle je opusteno :) HVALA SVIMA
 
Al ste nas nagrdili i pre vremena >) Zaboravila sam da kazem da sam ja vise riba nego jarac...i sam mi je to rekao...ceo zivot sam u nekim snovima idealima mastanju...hehe..sto nije bas tipicno za jarice...i ne slazem se za ljubavnike...jarcevi su fenomenalni :)))))))) ja sam samo pitala uopstene stvari posle kako ce se razvijati videcemo...on je sad na moru, i nije bas da me obasipa porukapa a ja ne zelim da ga nesto pririskam i smaram...mada naravno ja ko svako zensko zeljna paznje itd :) a jarcevi, sozibirom da mi je tata jarac znam kakvi su..rezervisani tesko se otvaraju i td...maaa samo treba taktika zato sam i pitala za iskustva, posle je opusteno :) HVALA SVIMA
a na moretu je bez tebe?izvanredan ljubavnik indid:rotf:
 
Грешиш, јарчеви знају и те како да маштају и живе у сновима, знам по себи :mrgreen:
Искрено, астрологија ме занима мање-више, трудим се да не заглибим пуно у њу, за сад ме само занимају ове особине и психолошка страна.

Него да се вратим на тему. Имао сам такав случај. Ја Јарац, она Јарац. Могу на свом искуству рећи, добра веза уз јако разумевање, можете да причате свашта, али има једна мана. Рогови. Ако укрстите рогове, а хоћете, нема вам спаса, кад тад ће те раскинути и то на веома ружан начин, мени је раскид био буран, умало се са целим градом нисам побио. Касније се можда никад нећете чути ни видети, ја нисам желео, за мене је што даље то боље и једном раскид заувек раскид.

Даћу ти само један савет и поучну причу ако ти буде стало до те везе. Ако се сећаш, као мала, си можда чула причу о две козе и два јарца. Наиме, срела се два јарца на брвну и један другом каже: Помери се, овај не хтеде и то исто њему каза. Онда обојица укрстише рогове док не падоше обојица у реку. Друга прича је да су се среле две козе на провалији, али једна је морала да клекне, стане и понизи се како би ова друга прешла преко ње и тако обе наставиле својим путем. Поента приче је наравно то понижење и понос. Дакле, ако ти буде стало до њега, увек у проблемима труди се да будеш коза преко које ће он прећи. Верујем да ће ти понос рећи да не будеш, али он ће на тај начин бити сигуран јер ти њему пружаш сигурност током преласка.

Ја сам преко своје козе много прелазио, много је контролисао и био сам љубоморан док нисмо завршили. Могуће да ће и он покушати тебе да јаше, кажу за Јарчеве да су жељни доминације, и да јесу. Дакле, или ћете укрштати рогове стално или ћете победити понос и тврдиглавост, да ли заједно или само једно. Највероватније једно од вас, неко мора попустити.

Оно што је позитивно за ову комбинацију је да можете да радите све заједно. Нрп. ако кренете да копате башту (:mrgreen:) радићете заједно иначе ће једно од вас почети да галами на оног другог да је нерадник и ленчуга. Хоћу рећи ако покренете неки посао заједно, то добро долази ако се слажете око посла, јер 4 рога су јача од 2.
 
Poslednja izmena:
Pa tek smo se upoznali :P
Hahahah...joj ljudi vi me ubite u pojam :/ Znam, znam da su jarcevi jakooo tvrdoglavi cak nekad i na svoju stetu...Ali mene recimo ne drzi ljutnja sto godina,brzo me prodje...doduse nisam nikad imala posla sa nekim ko bi mi terao inat nesto sto godina, uglavnom mi popuste :) Valjda postoji neki kompromis u vezi...Meni samo deluje hladan, a ja uvek padnem na takve..iskreno i ne volim da me smara na pocetku.nego sam pitala cisto neke karakteristike, kako sa njim u pocetku i td..dal jarcevi padaju na neznost, ili ako ga malo kuliram? :) jer ako je on zatvoren u pocetku moracu malo da ga otkravim :D videcemo posle dal cemo se poklati pa cu vam javiti dal ste bili u pravu ;)
 
Pa tek smo se upoznali :P
Hahahah...joj ljudi vi me ubite u pojam :/ Znam, znam da su jarcevi jakooo tvrdoglavi cak nekad i na svoju stetu...Ali mene recimo ne drzi ljutnja sto godina,brzo me prodje...doduse nisam nikad imala posla sa nekim ko bi mi terao inat nesto sto godina, uglavnom mi popuste :) Valjda postoji neki kompromis u vezi...Meni samo deluje hladan, a ja uvek padnem na takve..iskreno i ne volim da me smara na pocetku.nego sam pitala cisto neke karakteristike, kako sa njim u pocetku i td..dal jarcevi padaju na neznost, ili ako ga malo kuliram? :) jer ako je on zatvoren u pocetku moracu malo da ga otkravim :D videcemo posle dal cemo se poklati pa cu vam javiti dal ste bili u pravu ;)

Па кажу да могу бити нежни кад се опусте и добију поверење.
Ја сам онда као ти :mrgreen: Наљутим се брзо, али се брзо и одљутим. Док је рецимо та моја бивша коза била супротно, љути се по пола године али што је најгоре неће да ти каже него ћути док ја не полудим и почнем да је смарам да ми каже. Она онда неће, ја наравно упоран и тврдоглав наставим док на крају она не полуди и каже ми свашта нешто. Било је занимљиво то.
 
haha mozda je bila dupli jarac :D ma ja se ne jutim mene to smara...ili iskljucim tu osobu iz zivota ili me prodje jako brzo...mada jos nisam bila u vezi sa jarcem...deluje mi kao izazov...i ajdeee ne odgovori mi ti na pitanje...kako postupati? :)

Јок, била Шкорпија у подзнаку :D

Шта знам, са поштовањем. Само га поштуј, мислим да је довољно. Пробај да га не критикујеш много, да говориш нешто типа: Ово ниси добро урадио, ово ти не стоји добро, немој да будеш незахвална, ја сам барем са таквом био. Идите више на то да ако имате неких проблема лепо се договорите. Шта знам, нису све козе исте, неко има већи неко мањи рог :lol: А и сви су људи различити, пробај сама да га упознаш, вероватно ћете се слагати у почетку, постоји могућност да будете дуго у вези пошто сам ја био.
Кажеш отац ти јарац. Можеш и на основу тога да гледаш, како поступаш са оцем тако и са њим, шта смета оцу можда смета и њему. Опет то је све од особе до особе.
 
Joj ali otac i ja nikako ne funkiconisemo...bukvalno ta tvoja prica sa jarcevima na mostu...jos je ribe u podznaku...isto ko ja ...nadam se da je ovaj nesto mekse u podznaku..eh pa sve zene su takve,smaraju ljubomorisu i td..niste ni vi jarcevi operisani od ljubomore :P sam je rekao da ne voli da se svadja,mada to svaki kaze na pocetku :D nego zamerka moja muskim jarcevima...ne znaju da iskazu osecanja recima..cini mi se bar tako...da moras to bas izvuci iz njih...tu neznost...
 
Joj ali otac i ja nikako ne funkiconisemo...bukvalno ta tvoja prica sa jarcevima na mostu...jos je ribe u podznaku...isto ko ja ...nadam se da je ovaj nesto mekse u podznaku..eh pa sve zene su takve,smaraju ljubomorisu i td..niste ni vi jarcevi operisani od ljubomore :P sam je rekao da ne voli da se svadja,mada to svaki kaze na pocetku :D nego zamerka moja muskim jarcevima...ne znaju da iskazu osecanja recima..cini mi se bar tako...da moras to bas izvuci iz njih...tu neznost...

nije istina...
ja sam jarac,i vrlo uspeshno umem da verbalizujem svoje emocije i svoja osecanja...
toliko puta sam recitovao ljubavne pesme,poklanjao cvece,udvarao se na najoriginalnije nachine...
i!?
nishta...josh sam ispadao budala...gle idiot,voli poeziju...:roll:
tako da sam vremenom shvatio da nije problem u meni nego u zheni! :P
 
nije istina...
ja sam jarac,i vrlo uspeshno umem da verbalizujem svoje emocije i svoja osecanja...
toliko puta sam recitovao ljubavne pesme,poklanjao cvece,udvarao se na najoriginalnije nachine...
i!?
nishta...josh sam ispadao budala...gle idiot,voli poeziju...:roll:
tako da sam vremenom shvatio da nije problem u meni nego u zheni! :P

pa ti si garant neki rak u podnzkau :P ili ribe :)
 
ne,naprotiv..dupla zemlja...jarac/bik...
mada ne mislim da u mom konkretnom sluchaju to mora da ima neke veze...
prosto volim neke stvari koje nisu svakidashnje...
tipa air max i frizura na opasno nikad nisu bile u mom fazonu...(svakako se shisham na kratko,ali ne tarzanka)
cipele,koshulja,ako treba i kravata uvek vrlo rado...
kaput i sheshir se podrazumevaju,ukoliko se vec doterujem...
pokloniti cvece i chast cvecu,kad je vec palo zarad ljudskog roda,nek mu namena bude plemenita...
(ako razumesh shta hocu reci...)
 
ne,naprotiv..dupla zemlja...jarac/bik...
mada ne mislim da u mom konkretnom sluchaju to mora da ima neke veze...
prosto volim neke stvari koje nisu svakidashnje...
tipa air max i frizura na opasno nikad nisu bile u mom fazonu...(svakako se shisham na kratko,ali ne tarzanka)
cipele,koshulja,ako treba i kravata uvek vrlo rado...
kaput i sheshir se podrazumevaju,ukoliko se vec doterujem...
pokloniti cvece i chast cvecu,kad je vec palo zarad ljudskog roda,nek mu namena bude plemenita...
(ako razumesh shta hocu reci...)

U pa to za cvece je bas tipicno za jarca..oni imaju manire znaju da udovolje i td i td..ne pricam ja o tome...vec o iskazivanju emocij recima..u smislu tesko da ce vam reci kako se zaista osecaju...volim te od njih cuti .........hm jakooo tesko...pokazuju delina ali recimna tesko...i vecina jarceva od malih nogu sazri pre vremena i to sam primetila....
 
ja sam bio mator sa 5 godina...:lol:
mnooogo ozbiljniji nego sad...al dobro...
i svaki put kad sam mislio i osecao,rekao sam to "Volim te"...
to nije problem...problem je shto je druga strana mislila da lazhem...
al ko ce s vama zhenama izaci na kraj...:roll:
inache,sa zhenama jarchevima se odlichno slazhem...
imao sam i jednu curu jarca,i dan danas smo kul...
ona se udala i to,al kad se sretnemo isprichamo se,
sednemo na pice ako se mozhe,ima vremena,sve kul...
tako da u principu,odgovor na tvoje pitanje je potvrdan,
trebali bi da se slazhete,ali individualnost je izndividualnost...
dok ne probash necesh znati...:)
 
Joj ali otac i ja nikako ne funkiconisemo...bukvalno ta tvoja prica sa jarcevima na mostu...jos je ribe u podznaku...isto ko ja ...nadam se da je ovaj nesto mekse u podznaku..eh pa sve zene su takve,smaraju ljubomorisu i td..niste ni vi jarcevi operisani od ljubomore :P sam je rekao da ne voli da se svadja,mada to svaki kaze na pocetku :D nego zamerka moja muskim jarcevima...ne znaju da iskazu osecanja recima..cini mi se bar tako...da moras to bas izvuci iz njih...tu neznost...

Код мене било супротно, ја исказивао емоције она није :mrgreen: Ја се чак дрндао на то што неће, баш смо се свађали.
И мени отац исто Јарац :D
 
ja sam bio mator sa 5 godina...:lol:
mnooogo ozbiljniji nego sad...al dobro...
i svaki put kad sam mislio i osecao,rekao sam to "Volim te"...
to nije problem...problem je shto je druga strana mislila da lazhem...
al ko ce s vama zhenama izaci na kraj...:roll:
inache,sa zhenama jarchevima se odlichno slazhem...
imao sam i jednu curu jarca,i dan danas smo kul...
ona se udala i to,al kad se sretnemo isprichamo se,
sednemo na pice ako se mozhe,ima vremena,sve kul...
tako da u principu,odgovor na tvoje pitanje je potvrdan,
trebali bi da se slazhete,ali individualnost je izndividualnost...
dok ne probash necesh znati...:)

Кажу за Јарчеве да су као млади стари, а као стари су млади :lol: Ја сам као мали знао да каким и просипам мудрост, зато ме спрдали. Добро, знам и сад ал' ко ће у то време, сви играју фудбал, зезају се, ја ко неки старац мудрујем.

Кад бих бирао жену, изабрао бих козу, мислим да су најбоље за супругу, мајку, домаћицу, јест' да су рогате и можда неће бити нешто пуно емоција, ал' који ће ми то толико :lol:
 
Кажу за Јарчеве да су као млади стари, а као стари су млади :lol: Ја сам као мали знао да каким и просипам мудрост, зато ме спрдали. Добро, знам и сад ал' ко ће у то време, сви играју фудбал, зезају се, ја ко неки старац мудрујем.

Кад бих бирао жену, изабрао бих козу, мислим да су најбоље за супругу, мајку, домаћицу, јест' да су рогате и можда неће бити нешто пуно емоција, ал' који ће ми то толико :lol:

ja nikad nisam voleo fusbal...:roll:
samo individualni sporovi...machevanje naprimer,to sam trenirao...i obecavao...
a za zhenu bih birao koju god,samo da ispunjava odredjene uslove...:lol:
 
ja nikad nisam voleo fusbal...:roll:
samo individualni sporovi...machevanje naprimer,to sam trenirao...i obecavao...
a za zhenu bih birao koju god,samo da ispunjava odredjene uslove...:lol:

Па нисам ни ја, више кошарку. Него кажем овако.

И ја бих тренирао мачевање, увек ме привлачило :lol: Као и алпинизам и гимнастика.
 
Jaoj a ja emotivna kad gledam film placem...:) a ovaj moj jarcic mi deluje kao santa leda :D mada je i sam rekao da se tesko otvara i da je rezervisan i nepoverljiv prema judima u pocetku...alii skidam kapu kaku su jarrcevi direktni ja to jakooo cenim....i puniii manira,oravi dzentlmeni...ne skacu na zenu vec su u stanju da cekaju..ali cini mi se da su malo vise kucni tipovi a? i ne vole bas svakog u svom drustvu...to ih cini teskim ljudima malo a?jadna ja :(
 

Back
Top