dlake

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
pre nego motka ovo pomisli da prijebači na ljis odma da kaem da da sam teo otvorim na ljis, tamo bi i otvorio a ne ovde
ženske jel vas lože rutavi il izdepilirani ?
hvala
 
Poslednja izmena od moderatora:
ovaj trend da zreo muskarac izgleda kao djecak i da zrea zena izgleda kao curica je ,po meni,malo bolestan.sta fali ako ima dlake?sad smo svi kao nesto gadljivi na to,a neka mi kaze sao jedna zena da se sa uzitkom depilira promijenicu misljenje,
 
pre nego motka ovo pomisli da prijebači na ljis i junac istrči s nekim dubokoumnim komentarom, odma da kaem da da sam teo otvorim na ljis, tamo bi i otvorio a ne ovde
ženske jel vas lože rutavi il izdepilirani ?
hvala

Neki delovi MORAJU biti izdepilirani, ako ocekuje kompletan tretman.
Brada, brkovi ne smetaju. Dugokose najvise volim.
 
Pa ono....normalni :) Ne volim izdepilirane muskarce.

ovaj trend da zreo muskarac izgleda kao djecak i da zrea zena izgleda kao curica je ,po meni,malo bolestan.sta fali ako ima dlake?sad smo svi kao nesto gadljivi na to,a neka mi kaze sao jedna zena da se sa uzitkom depilira promijenicu misljenje,

fala ve na odgovori, taman sam pomislio u sebi eo ove dve rešile da mi ujebu temu
 
Neki delovi MORAJU biti izdepilirani, ako ocekuje kompletan tretman.
Brada, brkovi ne smetaju. Dugokose najvise volim.

aj mi sad objasni ovo recimo:
tip prosečno rutav, znači ništa ono tipa maljavost po leđima i to...znači prosek...
i dlakav mu stomak, grudi pomalo, a kad skine gaće dole ćelav trougao...il koji oblik već preferira...
zar to nije smešno ?
il si mislila na neke druge delove :think:
 
pre nego motka ovo pomisli da prijebači na ljis i junac istrči s nekim dubokoumnim komentarom, odma da kaem da da sam teo otvorim na ljis, tamo bi i otvorio a ne ovde
ženske jel vas lože rutavi il izdepilirani ?
hvala

Mrzim kad depiliraju ruke, noge i obrve. S druge strane, smetaju mi dlakava ledja. Ne znam ni sama u koju kategoriju spadam.
 

Back
Top