zelja, zelja, zeljica....

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
e, drage moje, nesto gledam ovaj gornji deo pdf-a "zene" i sve se nesto mislim:
kaaaaaaaako bih volela da mogu da pisem na temi "obavestenje o prekrsajima korisnika", ali kao obicni clan, dakle forumski smrtnik
npr. kad bi mi neko dao pass da mogu s vremena na vreme da postujem na takvim VIP temama ovde...bas bih to volela...
elem, tema nije o toj temi, ni o VIP personama, vec mesto da sapnete svoju neku trenutnu (ili permanentnu) zeljicu..
ko zna, mozda se i ostvari ako je podeleite sa nama :malav:
 
Meni je Stroncijum zabranio da pišem o parama, znaš ono : teškooo, teško, neema se para...
Ali, zamisli da imaš puno para i da možeš da promeniš svoju životnu sredinu.
Ili pitaš za one male želje?

nisi razumela temu,al kad ga pomenu,gde je stronci?

- - - - - - - - - -

nisi razumela temu,al kad ga pomenu,gde je stronci?

:rumenko:
opet saam procitala uvodni post,nisam ja razumela temu
 
e, bas!
sad mi da se mislimo sta bi to bilo :malav:
deder, pljucni sve tri slobodno
necemo ti nista
sem mozda da ti neko odavde ispuni bar jednu :lol:
joj.:zcepanje:
zelim novi posao. mism to toliko zelim da cu puci o zelje. al to i nije za ovu tvoju temu, ovde su male zelice, a ovo je takoreci zeljetina
zelim ..da. dobro, dalje se zvizdi..:whistling::lol:
zelim jedan crveni telefon koji sam osacovala , imerkam ga vec deset dana..:zaljubljena:
e taj ce biti moj boga nema
zelim jednu lampu za kupatilo, misim imam novo ogledalo, a tu mora nova lampa jel da, ne znam sta ce tu biti..:mrgreen:
zelim da se izludujuem veceras..:heart:
eto, jel dosta..:aha:
 
joj.:zcepanje:
zelim novi posao. mism to toliko zelim da cu puci o zelje. al to i nije za ovu tvoju temu, ovde su male zelice, a ovo je takoreci zeljetina
zelim ..da. dobro, dalje se zvizdi..:whistling::lol:
zelim jedan crveni telefon koji sam osacovala , imerkam ga vec deset dana..:zaljubljena:
e taj ce biti moj boga nema
zelim jednu lampu za kupatilo, misim imam novo ogledalo, a tu mora nova lampa jel da, ne znam sta ce tu biti..:mrgreen:
zelim da se izludujuem veceras..:heart:
eto, jel dosta..:aha:

dosta :lol:
mogu bre i velike zelje, i trenutne (male i velike) i one koje vec dugo zelimo, sve moze...
 
Postoji samo jedna stvar koja mi je nedovoljno jasna. Profesorko, kad mogu kod vas, na konsultacije? :cool:

E, je'bem ti ove današnje profesorke I njihovo obraćanje! Nisam vam ja nikakav djačić-pačić, već KOLEGA, moliću lepo! :ljutkoris:

na konsultacije mi dolaze s-t-u-d-e-n-t-i
kolege mi dolaze na veceru i picence
odluci se sta si, pa reci sta bi hteo
dok mi jos traje radno vreme :cool:
 

Back
Top