Добри Наш, предобри, преподобни господине Александре Вучићу

sveznadar

Veoma poznat
Poruka
13.783
Ето прође година дана. Ко је за кога гласао (За или Против) више нема ни везе.
Све је стало, а и даље стоји. Само су редовне плате и принадлежности у ЈП, администрацији и Државној Управи.
Онај други део наше Србије, онај који ради у грани која се зове Привреда (каква-таква приватизована......) једноставно полако умире.
Знамо да се Ви бавите неким вишим циљевима који ми обични грађани Србије вероватно никако не би могли да схватимо, али
у паузама бављења том врстом Политике било би лепо када би се сетили да у земљи где сте Ви Вицепремијер живи народ, који сваки
дан треба да оде у продавницу, да плати рачуне, да одржава пољопривредно домаћинство, да плати разне порезе........., е па да би то све
могао Привреда мора да ради, не спорадично и по принципу ''ови ми се свиђају''.
Има и она народна за магарца : Таман кад га научих да не једе оно црче!!!!!
Све више личе да нам тако нешто следи.

Свакодневни лов на вештице (бомбастчне насловне стране Сл.Гласника СНС-а-Информера, Курира, Сл.Гласника ДС-а Блица.....и осталих таблоида), неће да напуне текуће рачуне грађана као ни њихове стомаке, а неће да плате ни обданиште, ескурзије ђака....неће, неће. Само једно велико замлаћивање, уз халабуку Ми ћемо ово ми ћемо оно....све ћемо Ми, а у ствари ништа......нисте у стању НИШТА.
А по оној народној све више личи : Нашла се Вила у чем није била.
Старије генерације ове наше земље Србије памте и оно време од пре 20-так година (ратови, инфлација, диктатура, цензура, страховлада, сива економија,.......) и онда хокус-покус трансформација????
Ма да ли је могуће.....?????
12 година је су би ли СПС, СРС,СПО....(где сте и Ви партиципирали......), 13 година су били ДС, ДСС, СПС, УРС, .......а сада сте на власти Ви и неки од Оних из 90-тих и 2000-тих......јел ми то треба да схватимо како ће те и Ви бити 10-12 година....да би нам после објаснили како је то много тешко, компликовано и како сте све дали од себе......и ј...би га...опет чабар.

А сад опет овај Еурополис ( како Бора Чорба рече Еуро*енис, )....као ономад Човић 1994 када је кренуо у ту исту причу. А сада Ви дајете легитимитет Риђоглавом, а шта је са мостом на Ади....
ко ће то да плати????-унуци Србије.....Шта је са реконструкцијом Булевара револуције, Шта је са насељем Степа Степановић.....шта је са свим тим.....да ли ми треба да испаштамо због свега тога.....ма шта је са свим нашим парама, шта је са свим таквим Пројектима у Србији, шта је, где су паре.....годину дана владате......или по оној народној :
До милион евра лопов, преко милион евра партнер

Када ћете објавити цифре о свим узетим кредитима до сада????? да их објавите на неком јавном месту.....па имамо Ми како народ ове земље ваљда право да знамо шта плаћамо и шта ћемо да плаћамо или је то државна тајна???????
Када ћете објавити ко је потрошио те пара и на шта?????? Када ћете, када?????

Па да ли Ви мислите да је Србија само у кругу трамваја бр.2, е па није, она има своје границе и у оквиру тих граница живи народ......У сваком кабинету државног служебника постоји карта....баш зато да сваки дан када дође на посао схвати за коју земљу и за који народ ради!!!!!!!!!
Свих ових 25 и кусур година свежије Српске историје мислим да нисте схватили за кога радите.!!!!!
Или је било само битно по оној народној :
Сјаши курта да узјаше мурта

Знамо, ми народ Србије да сте човек који има неограничену моћ, али да ли Ви умете да обављате дужност на којој сте или је то био дечачки сан малог Алека.....да постане ''калиф уместо калифа'' (стрип Изногуд - Is-Not-Good).
Да ли Ви свемоћни знате да у Србији ради и живи много људи са дугогодишњем радним искуством у том белом свету, да ли знате и да ли Вам је неко шапнуо то или је најбитније како јучерашњи таблоиди пренесоше :

"Из програма Лазара Крстића презентованог заиста само у контурама, види се да је потпуно компатибилан са програмом СНС", рекао је Џелетовић Танјугу, и нагласио да ће Крстић детаљнији програм представити наредних дана. http://www.rtv.rs/sr_ci/ekonomija/krstic:-usaglasavamo-viziju-buduce-srbije_414444.htm

У Преводу : БИТИ ПОЛИТИЧКИ ПОДОБАН!!!!!!

Много је Господине Свемоћни нормалних људи у Србији који свој радни стаж нису остварили у оквиру разних Партија....већ радећи у привреди на озбиљним и одговорним радним местима, који нису исфлекали своје радне биографије......покушајте да их пронађете, они хоће да помогну али немојте да им нудите партијску књижицу.....јер они припадају Србији а не Партији, запамтите то.
 
Verujem Vucicu da se covek trudi koliko moze da promeni nesto u ovoj drzavi,ali ko zna da li ce uspeti da uradi ono sto je namerio. Veliki lobiji,ukljucujuci i ove placenike da pljuju po forumu su se urotili protiv njega jer im realno odgovara da Srbija bude i dalje siromasna,jadna jer samo tako ovi paraziti i lopovi mogu da opstanu.
Ako ga sruse nekim cudom ja palim iz ove drzave jer onda nece biti buducnosti uopste. Muka mi je od gledanja kako pljuju ljude koji zele nesto dobro da urade,kako im podmecu noge na svakom cosku,sabotiraju ceo narod zbog svojih sebicnih interesa.
 
hahahaha....Kako SPC preko svojih PULENA napada Vucica ISPOD STOLA.....

Блајби јбт.... ТИ СИ ОБУЗЕТ ДЕМОНИМА.....:lol:..... за тебе морамо да отворимо једну темилицу у којој ћемо поставити МОЛИТВЕ ЗА ИСТЕРИВАЊЕ НЕЧАСТИВОГ... :cool:


фреска МОрача - Христос истерује демона из душевно оболелог човека


 
Poslednja izmena:
Verujem Vucicu da se covek trudi koliko moze da promeni nesto u ovoj drzavi,ali ko zna da li ce uspeti da uradi ono sto je namerio. Veliki lobiji,ukljucujuci i ove placenike da pljuju po forumu su se urotili protiv njega jer im realno odgovara da Srbija bude i dalje siromasna,jadna jer samo tako ovi paraziti i lopovi mogu da opstanu.
Ako ga sruse nekim cudom ja palim iz ove drzave jer onda nece biti buducnosti uopste. Muka mi je od gledanja kako pljuju ljude koji zele nesto dobro da urade,kako im podmecu noge na svakom cosku,sabotiraju ceo narod zbog svojih sebicnih interesa.

Pa trudio bi se onaj cetkar, Rom, Seceroski, mislim i on je bio posten covek, trudio bi se koliko mu to umne sposobnosti dozvoljavaju i koliko moze.
Tako i ovaj tvoj ljubimac. Nego je taj Seceroski radio, verovatno mu je trzisna ekonomija bliza nego sto je to ovom tvom pulenu.
 
Pa trudio bi se onaj cetkar, Rom, Seceroski, mislim i on je bio posten covek, trudio bi se koliko mu to umne sposobnosti dozvoljavaju i koliko moze.
Tako i ovaj tvoj ljubimac. Nego je taj Seceroski radio, verovatno mu je trzisna ekonomija bliza nego sto je to ovom tvom pulenu.

Tvoji stavovi na temi srpski narod govore o tome ko si i sta si. Znam da si iz DS-a i verovatno te teraju da pljujes po forumu suprotne partije,ali za trenutak stavi prst na celo i razmisli sta je veci interes,da svoje dupe uvalis u opstinu ili da svojoj deci,unucicima obezbedis bolju buducnost? DS je pokazao svoje kapacitete i kadar (Dulic,Sutanovac,Djelic,Cvetkovic),sada imate i pojacanje Acu Sapica,coveka koji je glup ko tocilo. Pusti neka ljudi rade,ako ne budu valjali po isteku mandata, je ih prvi necu glasati.
 
Narod, Građanstvo je zaboravljeno, može se reči da se pitanje socijalnog sistema stalno gura pod tepih, a vodi se samo vrhovna politika koja skoro ničim dobrim ne dotiče Narod.
Dati Čoveku neku crkavicu, a za uzvrat uzeti mu hiljade puta više i time graditi nešto što je iznad realnosti života društva i potreba istih, nije put ka uspehu...
 
Годину дана Величанствени врши власт???? Па ваљда би било неког резултата......
Овај је украо оволико, онај онолико.....где су паре мајсторе, где???????
Он се забога труди.......па девојка никако не може да буде мало или много трудна.......
И опет она.......теорија завере....аман бре.....
Човек изабрао екипу политички подобних - нестручних људи......сви су стали тамо где су некада били у власти.....далеких 90-тих....
Шта ОН конкретно уме да направи ни пољски WC - са срцетом.......за шта је он стручан.....
Ма за шта су и они пре њега били стручни??????
Аман народе опасуљи се........!!!!!!!!
Или је потребно да сваки грађанин има свога идола?????
То су само политичари који пр**де, гребу се и живе на грбачио народа Србије.
Обогаћена мотка + наша извозна метла (одлично се извози у Италију).......рецепт за добробит грађана Србије
 
Зато што су сххебали све фабрике, предузећа, пољопривреду.........а сада немамо ништа што можемо да производимо.....већ само увозимо, СВЕ СВЕ.....чак и кромпир из Израела.........

Sada ce postaviti strance da komanduju Srbijom i sve ce doci na svoje mesto.

A kada je Tito govorio: "Cuvejte bratstvo jedinstvo kao zenicu oka svog!" niste mu verovali.

Zato ce vas sada VODITI STRANCI.:rtfm:

"Ko nece brata za brata, imace stranca za GOSPODARA!" rekose Hrvati i odose u UE........:per:
 
Зато што су сххебали све фабрике, предузећа, пољопривреду.........а сада немамо ништа што можемо да производимо.....већ само увозимо, СВЕ СВЕ.....чак и кромпир из Израела.........

Evo ti podatak jedan. U Srbiji je prosek 8 tona paradajiza na jedan hektar,a u EU je 35 tona po hektaru. Sta to govori?
Govori da Srbi koriste primitivne nacine da obradjuju zemlju,ne koristedobre sorte,ne pridrzavaju se agro-tehnickih mera,ne navodnjava se zemljiste... Onog trenutka kad budemo doveli ljude iz Izraela,Japana,Emirata ili bilo odakle koji znaju kako se radi i proizvodi 35 tona na jebenom pesku,a ne na kvalitetnoj vojvodjanskoj zemlji mi mozemo da krenemo napred. Naravno,treba to znanje sto oni imaju i primeniti i objasniti nasim seljacima i onda necemo nista uvoziti.
 
Verujem Vucicu da se covek trudi koliko moze da promeni nesto u ovoj drzavi,ali ko zna da li ce uspeti da uradi ono sto je namerio. Veliki lobiji,ukljucujuci i ove placenike da pljuju po forumu su se urotili protiv njega jer im realno odgovara da Srbija bude i dalje siromasna,jadna jer samo tako ovi paraziti i lopovi mogu da opstanu.
Ako ga sruse nekim cudom ja palim iz ove drzave jer onda nece biti buducnosti uopste. Muka mi je od gledanja kako pljuju ljude koji zele nesto dobro da urade,kako im podmecu noge na svakom cosku,sabotiraju ceo narod zbog svojih sebicnih interesa.

Kakvo je ovo nepostovanje?Pa nisi ti sa njim ovce cuvao da ga ovako oslovljavas.

Ubuduce - ``Verujem Gospodinu Vucicu...``, jos pozeljnije ``Verujem Gospodaru Vucicu...``.

Prijavicu te da izgubis posao komentatora bude li ti se ponovilo, jasno? I za ovo sto moram javno da te opominjem pred svima, 20 posto ti se odbija ovaj mesec, plus 50 besplatnih komentara.
 
Tvoji stavovi na temi srpski narod govore o tome ko si i sta si. Znam da si iz DS-a i verovatno te teraju da pljujes po forumu suprotne partije,ali za trenutak stavi prst na celo i razmisli sta je veci interes,da svoje dupe uvalis u opstinu ili da svojoj deci,unucicima obezbedis bolju buducnost? DS je pokazao svoje kapacitete i kadar (Dulic,Sutanovac,Djelic,Cvetkovic),sada imate i pojacanje Acu Sapica,coveka koji je glup ko tocilo. Pusti neka ljudi rade,ako ne budu valjali po isteku mandata, je ih prvi necu glasati.

Kakve ja veze imam sa opstinama po Srbiji, ja iskljucivo kritikujem vladajuce stranke, tako je i sa DS-om, veze nemam sa partijama u Srbiji jer i ne zivim tamo.

Nego batali sada DS, ovde je tema Vucic , The Velicanstveni i njegova genijalnost sa sve sposobnostima da nas kao Mesija spasi sve od reda od raznoraznih
poshasti, sto spoljasnjih, ali jos vise unutrasnjih jer nas Scile i Haridbe vrebaju samo u Srbiji.

Taj se covek proslavio svojom neprikosnovenom borbom protiv korupcije , li tu ima jedan veliki problem jer korupcija ne da nije iskorenjena nego je ima sve vise
i vise, samo nepismene budale dobijaju orgazme na Vuciceva lupetanja o korupciji. Danas ovaj clanak o korpciji, i covek govori da je ta korupcija poznata
vec dve godine, da t vlada zna, ali nista ne preduzima.

I sto da mene Vucic odusevljava?


petak 16.08.2013 | 13:45
"Ispitati imovinu funkcionera MUP"
Izvor: Beta

Beograd -- Nezavisni policijski sindikat Srbije zatražio je da Poreska uprava Srbije ispita imovinu visokih funkcionera MUP-a i načelnika policijskih uprava.


Goran Radovanović iz NPS S je na konferenciji za novinare u Beogradu rekao da bi Poreska uprava Srbije trebalo da ispita imovinu visokih policijskih funkcionera, jer su, kako kaže, pojedini u kratkom roku od podstanara postali vlasnici kuća od 150 kvadrata i druge imovine.

Radovanović je kazao i da se pojedini načelnici policijskih uprava u Srbiji ponašaju kao "lokalni šerifi" i da nastoje da od Srbije naprave "divlji zapad".

"Načelnici policijskih uprava izigravaju lokalne šerife, zaštićeni su kao beli medvedi i iznad su zakona", tvrdi Radovanović.

Kao jedan od primera nezakonitosti u policiji Radovanović je naveo slučaj Predraga Mikića, savetnika predsednika Srbije Tomislava Nikolića, za koga je kazao da bez ikakvog osnova ima policijsko obezbeđenje i time izlaže MUP veliki troškovima.

Radovanović je rekao da je Mikić u sprezi s načelnikom Policijske uprave u Kraljevu Bogoljubom Živkovićem, gde ima firmu i druge objekte koje mu bez ikakvog pravnog osnova obezbeđuje policija.

Predsednik NPS S Momčilo Vidojević je rekao da je taj sindikat od premijera i ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića i državnog sekretara MUP-a Vanje Vukića traži da u najavljenu komisiju za ispitavanje rada načelnika policijskih uprava uđe i jedan njen član.

"Pojedinci u MUP-u pokušavaju da privatizuju policiju", rekao je Vidojević i dodao da je NPS S u protekle dve godine iznosio dokaze o kriminalnim radnjama u policiji, ali da sve do sada ništa nije učinjeno da se to rasvetli.

Državni sekretar MUP Vanja Vukić je u intervjuu agenciji Beta najavio da će biti preispitan rad načelnika policijskih uprava u Srbiji.

 
Evo ti podatak jedan. U Srbiji je prosek 8 tona paradajiza na jedan hektar,a u EU je 35 tona po hektaru. Sta to govori?
Govori da Srbi koriste primitivne nacine da obradjuju zemlju,ne koristedobre sorte,ne pridrzavaju se agro-tehnickih mera,ne navodnjava se zemljiste... Onog trenutka kad budemo doveli ljude iz Izraela,Japana,Emirata ili bilo odakle koji znaju kako se radi i proizvodi 35 tona na jebenom pesku,a ne na kvalitetnoj vojvodjanskoj zemlji mi mozemo da krenemo napred. Naravno,treba to znanje sto oni imaju i primeniti i objasniti nasim seljacima i onda necemo nista uvoziti.

Мислиш ГМО, а?

Има она наша сорта парадајиза Волујско Срце...знаш....аутохтона.....

Па Србски народ је увек опстајао само зато што је могао да прозведе храну.......без свих тих хемијски - НАПРЕДНИХ - агротехничких мера............
Није Српски сељак хтео да трује своју земљу хемијом и пестицидим, знаш.....
 
Evo ti podatak jedan. U Srbiji je prosek 8 tona paradajiza na jedan hektar,a u EU je 35 tona po hektaru. Sta to govori?
Govori da Srbi koriste primitivne nacine da obradjuju zemlju,ne koristedobre sorte,ne pridrzavaju se agro-tehnickih mera,ne navodnjava se zemljiste... Onog trenutka kad budemo doveli ljude iz Izraela,Japana,Emirata ili bilo odakle koji znaju kako se radi i proizvodi 35 tona na jebenom pesku,a ne na kvalitetnoj vojvodjanskoj zemlji mi mozemo da krenemo napred. Naravno,treba to znanje sto oni imaju i primeniti i objasniti nasim seljacima i onda necemo nista uvoziti.

tako je .sve tacno. ako umeju na pesku umece i na nasoj divnoj crnici.

da uzmemo taj princip i primenimo ga na brata Vucica
ako je vucic pohapsio gamad, i sva ta gamad je sada na slobodi iako su ukrali milione, desetine miliona ili cak stotine miliona eura poput antonica i miskovica, onda ni vucic ne zna sta radi. ako je uspeo protiv miskovica da iskopa samo jednu kradju u jednoj firmi a sve ostalo nista, onda je nesposoban kao i kadar koji istrazuje te podatke za njega, a koji je on angazovao. ukljucujuci dil koji je napravio sa mladjanom dinkicem, jer u srbiji od 5 oktobra do maja prosle godine, nista, ali NISTA nije uradjeno bez kljucnog uticaja g17+ na ekonomskom planu. klasican primer nesposobnosti je hapsenje ljudi koji su omogucili da neko (milan beko) dodje do vlasnistva u luci beograd po nelegalnim i krivicnim metodama tj uhapseni su jer su omogucili lopovu da krade ali samog lopova ne hapsimo... kapiras? fasada za narod eto uhapsen je. rezultat toga? koliko se narodnih para vratilo ili ce se vratiti u kasu? nula...jel su plenili imovinu saricu? bogoljubu? zemuncima? legiji? raznima? neka plene i miskovicu odmah. a ne on i dalje zaradjuje milijarde na tome. taman od tih milijardi da se renoviraju skole za decu, vrtici za najmladje, daju stipendije za petnicu i recimo poveca deciji dodatak za mlade roditelje i trudnicama da se obezbedi mnogo visa pomoc za radjanje dece. naprimer. ili to ili da se pare ostave miskovicu doveka da miskovic junior moze na jahtama da voza manekenke po moru. na grbaci sirotinje koja nema ni za leba previse cesto.
 
Verujem Vucicu da se covek trudi koliko moze da promeni nesto u ovoj drzavi,ali ko zna da li ce uspeti da uradi ono sto je namerio. Veliki lobiji,ukljucujuci i ove placenike da pljuju po forumu su se urotili protiv njega jer im realno odgovara da Srbija bude i dalje siromasna,jadna jer samo tako ovi paraziti i lopovi mogu da opstanu.
Ako ga sruse nekim cudom ja palim iz ove drzave jer onda nece biti buducnosti uopste. Muka mi je od gledanja kako pljuju ljude koji zele nesto dobro da urade,kako im podmecu noge na svakom cosku,sabotiraju ceo narod zbog svojih sebicnih interesa.
E sada,postavlja se pitanje zašto mu veruješ.Postoji više opcija:
a) Član si SNS-a i nadaš se prodoru u partiji?
b) Veruješ svakome ko kaže ono što želiš da čuješ?
c) Mama je postala srekretarica u nekom javnom preduzeću što je dovelo do rasta tvog džeparca?

Ja ne verujem nikome dok mi ne pokaže konkretne rezultate.Ako Vučić i SNS stvarno naprave Srbiju boljim mestom za život onda ću mu/im verovati.Do tada su mi isti kao i prethodnici.
 
Vucic i Toma likovi za gadjenje kad ih vidis na televiziji! Ni smeska ni osmeha niti srece na licu a ko da im je neko streljao familiju izgledaju.
Pa dajte malo optimizma i osmeh na licu da vas narod vidi u lepom izdanju a ne te uzasne face pravite -pomislice covek jos da cete zaplakati sto ste na funkciji.:D Borili ste se za tu funkciju pa sad buidite srecni i pomognite svom narodu a ne odmazite kao sto trenutno cinite jer kad covek malo bolje razmisli kao da smo mi vas izabrali da bi nam bilo gore a ne bolje. Stalno izmisljate nove zakone koji idu u prilog vama i bogatima,stalno neki novi nameti i porezi,stalno neka nova pravila a verujte mi da narod nije glasao za to nego za ono sto ste obecavali pre glasanja.Sad ispada da ste debelo lagali i kako onda da vam bilo ko veruje!!!
 
Kakve ja veze imam sa opstinama po Srbiji, ja iskljucivo kritikujem vladajuce stranke, tako je i sa DS-om, veze nemam sa partijama u Srbiji jer i ne zivim tamo.

Nego batali sada DS, ovde je tema Vucic , The Velicanstveni i njegova genijalnost sa sve sposobnostima da nas kao Mesija spasi sve od reda od raznoraznih
poshasti, sto spoljasnjih, ali jos vise unutrasnjih jer nas Scile i Haridbe vrebaju samo u Srbiji.

Taj se covek proslavio svojom neprikosnovenom borbom protiv korupcije , li tu ima jedan veliki problem jer korupcija ne da nije iskorenjena nego je ima sve vise
i vise, samo nepismene budale dobijaju orgazme na Vuciceva lupetanja o korupciji. Danas ovaj clanak o korpciji, i covek govori da je ta korupcija poznata
vec dve godine, da t vlada zna, ali nista ne preduzima.

I sto da mene Vucic odusevljava?


petak 16.08.2013 | 13:45
"Ispitati imovinu funkcionera MUP"
Izvor: Beta

Beograd -- Nezavisni policijski sindikat Srbije zatražio je da Poreska uprava Srbije ispita imovinu visokih funkcionera MUP-a i načelnika policijskih uprava.


Goran Radovanović iz NPS S je na konferenciji za novinare u Beogradu rekao da bi Poreska uprava Srbije trebalo da ispita imovinu visokih policijskih funkcionera, jer su, kako kaže, pojedini u kratkom roku od podstanara postali vlasnici kuća od 150 kvadrata i druge imovine.

Radovanović je kazao i da se pojedini načelnici policijskih uprava u Srbiji ponašaju kao "lokalni šerifi" i da nastoje da od Srbije naprave "divlji zapad".

"Načelnici policijskih uprava izigravaju lokalne šerife, zaštićeni su kao beli medvedi i iznad su zakona", tvrdi Radovanović.

Kao jedan od primera nezakonitosti u policiji Radovanović je naveo slučaj Predraga Mikića, savetnika predsednika Srbije Tomislava Nikolića, za koga je kazao da bez ikakvog osnova ima policijsko obezbeđenje i time izlaže MUP veliki troškovima.

Radovanović je rekao da je Mikić u sprezi s načelnikom Policijske uprave u Kraljevu Bogoljubom Živkovićem, gde ima firmu i druge objekte koje mu bez ikakvog pravnog osnova obezbeđuje policija.

Predsednik NPS S Momčilo Vidojević je rekao da je taj sindikat od premijera i ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića i državnog sekretara MUP-a Vanje Vukića traži da u najavljenu komisiju za ispitavanje rada načelnika policijskih uprava uđe i jedan njen član.

"Pojedinci u MUP-u pokušavaju da privatizuju policiju", rekao je Vidojević i dodao da je NPS S u protekle dve godine iznosio dokaze o kriminalnim radnjama u policiji, ali da sve do sada ništa nije učinjeno da se to rasvetli.

Državni sekretar MUP Vanja Vukić je u intervjuu agenciji Beta najavio da će biti preispitan rad načelnika policijskih uprava u Srbiji.


Onaj ko da ovakvu izjavu ili pojma nema o delokrugu rada ili zeli da svoju krivicu prebaci na drugoga. Licemerno je da neko kome je posao da otkriva nezakonitosti to trazi od drugoga.
 
Sve sto je ta moralna spodoba(A.Vucic) najavljivala nije se ispunilo.Sve kriminalce je pustio iz zatvora(a obecao je nesto drugo),Srbija je samo za godinu dana zaduzena 4 milijarde koje ce morati da vracaju gradjani a ne Vucic iz svog budjelara.Od odbrane Kosova nije ostala ni jota(potpisao Briselski sporazum),Dragan Djilas je i dalje gradonacelnik(iako je Srpski Eliot Nes obecao drugacije),sprema nam paradu ponosa za oktobar i obecava tim bolesnicima dosad nevidjenu zastitu(ni to nije rekao na izborima),prodaje Srpsku zemlju budzasto da bi ostao jos 3 godine na vlasti,njegov pobratim T.Nikolic je nazvao Srbe u R.Srpskoj Bosancima a on ga nije demantovao,insistira na promeni svesti kod Srba(onih istih koji su ga doveli na vlast),dovodi strance na ministarska mesta koje ce narod basnoslovno morati da placa samo zato sto njegova stranka nema skolovani kadar..........Sve u svemu dovoljno razloga za streljacki stroj pred kim bi se nasao on i njegova instant partija SNS sa grobarom naravno.
 

Back
Top