rusko glasilo za balkan ...

nisam ja nikoga osudio pa uostalom vidis da citiram i al jazeera balkans a ovu stranicu pozdravljam kao osvijezenje medijskoj slici . samo koliko sam vidio na alexa.com nisu bas citani . sada mozemo raspravljati o namjerama pokretaca ali cinjenica je da je projekt financiran iz rusije .
 
Kad sam ja poceo da citam taj portal nije bilo ovog ruskog dela. Mislio sam da je neki nezavisni hrvatski portal,mada mi je bilo cudno da u hrvatskoj neko pokrene glasilo koje ne vuce na EU vodenicu.
Sve u svemu ima nekih dobrih aanaliza. Ali gospodi hrvatima sa glavnog dela politike kad se to citira ignorisu ko da su videli djavola.:lol:
 
Ima i najteža artiljerija "radio slobodna evropa" na studio b i b92 nekoliko puta dnevno

da ali nema separatni tv kanal kao ova muslimanska propaganda na al jazeera balkans . dao sam vam primjer rusa a vi meni amerike kako pere mozak stanovnistvu sve mi to lici na pripremu za nesto vece . izgleda da jos nije povucena crta izmedu amerike i rusije na tlu bivse jugoslavije .
 
Револуција, али револуција свести. Враћање пореза на кич и шунд, промоција високе културе, отварање библиотека, враћање у матицу, агитација, очување животне средине, волонтерски рад, помоћ угроженом становништву, али не као милостиња него тако што ћеш купити неки производ од њих, рад и неспокој, економски национализам...
 
Револуција, али револуција свести. Враћање пореза на кич и шунд, промоција високе културе, отварање библиотека, враћање у матицу, агитација, очување животне средине, волонтерски рад, помоћ угроженом становништву, али не као милостиња него тако што ћеш купити неки производ од њих, рад и неспокој, економски национализам...

Sve je to ok..ali jedno mora da ti bude jasno,niko nece ti kupiti proizvod ako je skuplji,i ako je losijeg kvaliteta
Dodao bih ja ovu tvoju listu i jos par stvari.
Obavezna unifroma za srednje skole.
Prvih pet godina po zavrsetku fakulteta,da se ostaje u zemlji,pod obavezno,
Uvodjenje vojnog roka,i za zene i muskarce.
Redovno obilasci od strane lekarskih ekipa,po selima,..od kuce do kuce.
Uvodjenje interneta u svaki kutak Srbije.
 

Back
Top