kad vam dodje..sta vam treba..

dive

Legenda
Poruka
61.140
da budete opet svoji?

neeeeervozna sam jutros bila ko kolibri..
na to sabila jos duplu nes..
i jos mi vecu tenziju napravi jutarnja birokratija sa nekim dokumentima
i zurim iz banke do firme da uzmem taj jos jedan sto fali, a tip mi uleti na raskrsnici ispred mene i onda krene da se vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuce..
pustim ga 5 -10m a onda stisnem svirenu da malo pozuri..mislim, za to valjda i sluzi
posto tip verovatno sem usporeniog reflexa (osim onog za uletanje ispred) i ne cuje dobro, svirnem jos jednom
i uleti mi glas sa strane ``prego bela sinjorina, non alarmate``..i pridje do mene lokalni alkos, pijan dovoljno od ranog jutra da mu dan prodje u nirvani i nastavi``sto sirena?``
- pa nervozna sam
``a sto vec sada? kad si tako lepa i zivot je pred tobom..vidi kako je lep dan``
ebogapatak, to je!!!
jel stizem? - stizem!
jel disem? - disem!
izbacim ruku za baci pet kroz prozor i kazem - duzna sam ti pice za ovo! ;)
meni dovoljno

sta vama treba da vas stisa u trenutku, kad vam dodje nervozni momenat?
 
Evo ovo:
2j1vg1z.jpg


knjiga je promenljiva :lol: danas je chicklit na redu :D
 
Да будем сама макар пола сата, да се испсујем и исвађам на сав глас а да нико не чује.

Иначе ме сопствени отров убија.

Али, ја сам реееееетко сама.
 
da budete opet svoji?

neeeeervozna sam jutros bila ko kolibri..
na to sabila jos duplu nes..
i jos mi vecu tenziju napravi jutarnja birokratija sa nekim dokumentima
i zurim iz banke do firme da uzmem taj jos jedan sto fali, a tip mi uleti na raskrsnici ispred mene i onda krene da se vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuce..
pustim ga 5 -10m a onda stisnem svirenu da malo pozuri..mislim, za to valjda i sluzi
posto tip verovatno sem usporeniog reflexa (osim onog za uletanje ispred) i ne cuje dobro, svirnem jos jednom
i uleti mi glas sa strane ``prego bela sinjorina, non alarmate``..i pridje do mene lokalni alkos, pijan dovoljno od ranog jutra da mu dan prodje u nirvani i nastavi``sto sirena?``
- pa nervozna sam
``a sto vec sada? kad si tako lepa i zivot je pred tobom..vidi kako je lep dan``
ebogapatak, to je!!!
jel stizem? - stizem!
jel disem? - disem!
izbacim ruku za baci pet kroz prozor i kazem - duzna sam ti pice za ovo! ;)
meni dovoljno

sta vama treba da vas stisa u trenutku, kad vam dodje nervozni momenat?

mene jedino uspe da stisa moj muskarac
kad me trese nervoza, ili neka teska briga, on jedini uspe da me zagrli, kaze "m.... sve ce biti u redu" i bez obzira sto ne bude uvek sve u redu, kako je on obecao, meni u tom trenutku mnogo sta uspe da poravnja u srcu i glavi
nista drugo ne radi taj posao, cak ni smiric kad ga popijem
 
mene smiri moj mladji sin:)
on je ko neki mali buda.
moja ljubav najveca.:heart:
a sto se tice tipova, nekad sam se lozila samo na one koji su me uznemiravali..to mi bilo ono, intrigantno..
vise, jok..
sad mogu da budem samo sa nekim ko me smiruje, i pored koga sam u ravnotezi
inace, terapijsko dejstvo na mene imaju jos:
voda, u svakom obliku (setnja pored vode, plivanje, posmatranje, ma bilo sta)
suma, priroda
fizicka aktivnost
smirelice me samo umrtve.
 
mene smiri moj mladji sin:)
on je ko neki mali buda.
moja ljubav najveca.:heart:
a sto se tice tipova, nekad sam se lozila samo na one koji su me uznemiravali..to mi bilo ono, intrigantno..
vise, jok..
sad mogu da budem samo sa nekim ko me smiruje, i pored koga sam u ravnotezi
inace, terapijsko dejstvo na mene imaju jos:
voda, u svakom obliku (setnja pored vode, plivanje, posmatranje, ma bilo sta)
suma, priroda
fizicka aktivnost
smirelice me samo umrtve.
e, da i moj sin je sad uleteo u taj fazon, pa kaze "mama, sto si nervozna, sve ce biti u redu" :lol:
i da sad ne bi neki pomislili kako sma kreten koga smiruje sestogodisnje dete, da napomenem da on to radi uglavnom kad me on sam dovede do ivice ludila :malav:
inace i mene priroda, narocito voda smiruje
mnogo sam zelela da kupim stan sa pogledom na vodu, al nisam na kraju...blizu mi je dunav, al ga ne vidim :(...samo da sam na malko vise spratu, imala bih odlican pogled...
 
mene smiri moj mladji sin:)
on je ko neki mali buda.
moja ljubav najveca.:heart:
a sto se tice tipova, nekad sam se lozila samo na one koji su me uznemiravali..to mi bilo ono, intrigantno..
vise, jok..
sad mogu da budem samo sa nekim ko me smiruje, i pored koga sam u ravnotezi
inace, terapijsko dejstvo na mene imaju jos:
voda, u svakom obliku (setnja pored vode, plivanje, posmatranje, ma bilo sta)
suma, priroda
fizicka aktivnost
smirelice me samo umrtve.

:tick:

- - - - - - - - - -

e, da i moj sin je sad uleteo u taj fazon, pa kaze "mama, sto si nervozna, sve ce biti u redu" :lol:
i da sad ne bi neki pomislili kako sma kreten koga smiruje sestogodisnje dete, da napomenem da on to radi uglavnom kad me on sam dovede do ivice ludila :malav:
inace i mene priroda, narocito voda smiruje
mnogo sam zelela da kupim stan sa pogledom na vodu, al nisam na kraju...blizu mi je dunav, al ga ne vidim :(...samo da sam na malko vise spratu, imala bih odlican pogled...

pa dobro
imas valjda komarce
i to je nesto :zkez:
 
To sa vodom mi je nerazumljivo ali svi smo valjda specificni. Neki dan sam sjedio na jednom dunavskom splavu kao opustanje i ta prica a zapravo mi se smucilo od "mirisa" i ljuljanja.

pa, mnoge smiruje suma npr...mene ne..to valjda zavisi od toga da li i koliko volis vodu.......ja bih u njoj zivela, nista me bolje ne dize iz mrtvih od tusiranja, niti uspavljuje i smiruje od blagog ljuljuskanja vode...ne volim samo duboke vode, one bezdane..to mi bas jezovito...
 

Back
Top