Ruski voditelj: Ja sam gej, ali sam ista osoba kao Putin

A ti želiš nekome da začepiš usta?
Što se tiče gej vaspitača, vozača autobusa, pekara, molera, doktora... njihova stvar, sve do trenutka kad pređu granicu i o tome počnu da propagiraju. Tada vrše agresiju na većinsku grupu na način koji sam već objasnio. Umesto da se troše pare na propagandu, daleko bi bolje bilo da se ulažu u nalaženje rešenja za vaš problem. Tu nasilju nema mesta, samo pomoć onima kojima je neophodna.

- - - - - - - - - -



E baš ti hvala. :evil:

:mrgreen:
:mrgreen:
 
Разоткриће се тај временом, иначе могу и ја да тврдим да сам срео Кенедија за Петровдан у Србобрану на сеЛској слави, шетао је с Блајбингером.

Apsolutno mi je svejedno da li ćeš i u šta i kome da veruješ, meni je važno da znam zbog sebe i to mi je dovoljno. Ako tebi treba dokaz, izvoli pa proveri, nemam nameru da te ubeđujem ni u šta.

Sent from my ST25i using Forum Krstarice mobile app
 
A ti želiš nekome da začepiš usta?
Što se tiče gej vaspitača, vozača autobusa, pekara, molera, doktora... njihova stvar, sve do trenutka kad pređu granicu i o tome počnu da propagiraju. Tada vrše agresiju na većinsku grupu na način koji sam već objasnio. Umesto da se troše pare na propagandu, daleko bi bolje bilo da se ulažu u nalaženje rešenja za vaš problem. Tu nasilju nema mesta, samo pomoć onima kojima je neophodna.

- - - - - - - - - -



E baš ti hvala. :evil:

:mrgreen:

Zapravo, situacija je baš suprotna od toga, a za tako nešto je dovoljno da kritički analiziraš ovu temu od početka.

Sent from my ST25i using Forum Krstarice mobile app
 
Zapravo, situacija je baš suprotna od toga, a za tako nešto je dovoljno da kritički analiziraš ovu temu od početka.

Sent from my ST25i using Forum Krstarice mobile app

Suprotna, ti bi problem rešavao nasiljem? Poput onoga kad je ceo grad bio blokiran policijom jer je mala grupa htela da paradira centrom umesto ponuđenih, manje opasnih, lokacija?
 
Ako si gej nisi hendikepiran, homoseksualci mogu da rade apsolutno svaki posao...pa i da cuvaju decu. To je odgovoran posao i mora se raditi profesionalno, tako da tu nema nikakav uticaj privatni zivot te osobe koja ih cuva...bio to muskarac ili zena.

- - - - - - - - - -



A ti bas mozes da provalis ko je gej ko ne..kakvu moc ti imas opazanja...vau.

To ti kada budes imao decu daj je gejevima da ih vaspitavaju, ali nemoj da pokusavas da to uradis sa mojom jerbo cu ti nabiti bejzbolku u dupe i napraviti lilihip od tebe.
 
Zakon je donesen, zakon je prekrsen, sankcije slede.caozdravo.

Zakon je monstruozan i trebalo bi svi koji su glasali za njega da dobiju redom otkaze jer su osnovna ljudska prava na slobodu ugrozena nakaradnim zakonom bednih homofoba.

Zoofilija,Pedofilija,Nekrofilija su bolesti a biti strejt,gej,lezbo ili biseksualno orijentisan je stvar licnog izbora i licne slobode i ova zabrana u Rusiji je monstruozna.
 
Najobičnija je laž da je biti gej nekakav izbor. Kao što ja ne želim da budem u vezi sa muškarcim, tako oni ne žele sa suprotnim polom. Smešan pokušaj zamena.

To je kao kada bi rekao da zato sto ti ne zelis da jedes sladoled sa ukusom maline zato niko ne zeli da jede sladoled sa ukusom maline.

Lazna generalizacija.

Ne vrti se svet oko tebe .
 
Poslednja izmena:
Hoćeš da kažeš kako gejevi imaju izbor, ali eto, nekim čusdom su svi izabrali da budu sa istim polom? Kao što ja imam izbor, ali eto nikad nisam hteo da budem sa muškarcem? Glupost, ja nemam problem, znam šta treba i kako treba. Čakl mi je i država to prihvatila i osvedočila. Isto tako je i sa Crkvom. Zamisli, ni država ni Crkva ne prihvataju mogućnost da to isto dozvole homoseksualcima, i pored toliko para i pritisaka.
Nema izbora, homoseksualci imaju problem u programu i zato nisu u stanju da budu onakvi kako su priroda ili Bog (neka svako izabere u šta veruje) odredili. Svako ko ima seksualne odnose sa istim polom nije isti kao oni koji to rade sa suprotnim. Nema tu jednakosti i nikad je neće biti, sve i da se ozakone takve veze. Rezultat tih veza je nula.
 
Zakon je monstruozan i trebalo bi svi koji su glasali za njega da dobiju redom otkaze jer su osnovna ljudska prava na slobodu ugrozena nakaradnim zakonom bednih homofoba.

Zoofilija,Pedofilija,Nekrofilija su bolesti a biti strejt,gej,lezbo ili biseksualno orijentisan je stvar licnog izbora i licne slobode i ova zabrana u Rusiji je monstruozna.
Нико активније не делује да се те болештине попут хомосексуализма преведу у нормално сексуално понашање.
Болес' за собом вуче болес'.
 
Apsolutno mi je svejedno da li ćeš i u šta i kome da veruješ, meni je važno da znam zbog sebe i to mi je dovoljno. Ako tebi treba dokaz, izvoli pa proveri, nemam nameru da te ubeđujem ni u šta.

Sent from my ST25i using Forum Krstarice mobile app
Шта ће ми доказ, инциденција педофилије код гејева је застрашујућа.
То што нису сви гејеви педофили не чини на ствари, а вероватно је и питање тајминга.
 
Ruski voditelj: Ja sam gej, ali sam ista osoba kao Putin

Planeta, 07:19, 16.08.2013.

Krasovski kaže da je dugo bio novinar i da je dobro zarađivao, kao i da je znao šta ga čeka nakon javnog priznanja. On je sada nezaposlen i ne veruje da će uspeti da nađe bilo kakav posao
ruski voditelj Anton Krasovski, Vladimir Putin, gej, gejevi, otkaz

MOSKVA - Hrabar ili lud?
Ruski voditelj Anton Krasovski (37) javno je priznao da je gej u emisiji uživo na prorežimskom Kontr TV netvorku i odmah dobio otkaz. Pored toga što je širio „gej propagandu“, koja je u Rusiji zakonom zabranjena, voditelj je i sebe uporedio s predsednikom Vladimirom Putinom.

- Ja sam gej, ali sam ista osoba kao i svi vi, draga publiko. Isti kao i predsednik Putin, premijer Medvedev i poslanici Dume - rekao je Krasovski uživo u emisiji na kablovskoj televiziji.

Voditelj kaže da je odmah nakon njegovog priznanja u emisiji, isto veče, dobio otkaz. Takođe, svi snimci te emisije izbrisani su sa interneta.

Krasovski kaže da je dugo bio novinar i da je dobro zarađivao, kao i da je znao šta ga čeka nakon javnog priznanja. On je sada nezaposlen i ne veruje da će uspeti da nađe bilo kakav posao.

Inače, Rusija je nedavno zabranila širenje gej propagande među maloletnicima. Taj zakon ne zabranjuje homoseksualnost, ali brani da se o njoj priča pred maloletnicima. Ipak, naišao je na osudu svetske javnosti.
http://www.kurir-info.rs/ruski-voditelj-ja-sam-gej-ali-sam-ista-osoba-kao-putin-clanak-939431

Ovo je ozbiljna drzava.:ok:

Sad nek se j e b e u dupe bez posla.
 

Back
Top