OGLEDALO

Betty

Elita
Poruka
21.481
Da li se često gledate u ogledalo :P
Jel se gledate u izlozima i retrovizorima? :cool:
šta vam znači u životu, imate li ga u tašni? Meni se ne jednom dogodilo da neko kome treba ogledalo zapanjeno konstatuje da sam nenormalna jer ga nemam u tašni :?
Mislim....ceo grad je ogledalo :wink:
 
ni ja ga nemam u tasni...ali se gledam.non stop.kad prodjem pored izloga to mi je sasvim normalno.cak u jednoj ulici ima izlog tako dobar,mnogo lepo izgledam u njemu da kad idem autom ja usporim pa bacim pogled :? stvarno
 
Samo kad isprobavam nesto novo. :wink:
Izbegavam retrovizore, u izloge bacim pogled,...i nikad ne vadim ogledalce iz tasne da bih se ogledala, iako ga imam uvek sa sobom.
Ma ne volim ogledala, uopste. :roll:
 
hanibal77:
sad ste mi dale ideju da predlozim dellu da pocne da pravi kompjutere sa retrovizorom :idea:
eee zar nisam genije olaksavam zivot napacenim zenama :lol:


hehehehe...naša sekretarica je to već uradila, za sada - strateški je postavila ogledalno s desne kompjuterove strane....:lol:
Baš volem da sednem tamo i, kao, telefoniram :D


e, ima sad nova fora - prstan sa sjajem za usne :)
Da moš diskretno da se ulaštiš...
 
Evo na poklon, jedne od mojih omiljenijih pesama - u njoj se neretko nalazim :wink:

Ogledalo te poznaje dobro
jer pred njim stojis veoma cesto
u tvome malom sebicnom srcu
ne mogu naci slobodno mesto

Manje vredim od tvog sesira
iskreno volis jedino sebe
ja nisam ustva iz tvoga drustva
ne gubim nista gubeci tebe

Ti si mamin nezni cvet
ti si Bog za ceo svet
jer ti si, duso, doista
nepopravljiv egoista
 
A mene uvek bilo sramota sto stalno izgledam cupavo?! Ja se cak ni posle pranja kose ne cesljam cesljem, jedino kad posetim frizera pa on to obavi umesto mene. :roll: :D
 
Обично носим огледалце у ташни, али то само за сваки случај ако треба да се ''докречим''. Али зато је сваки излог мој!!! :oops:

Је ли то одраз несигурности, или, напротив, превеликог уживања у себи? :roll:

У ствари, волим да се гледам у излогу док ходам, јер то није оно кад ''позираш'' пред огледалом, него је природно, онако како ме други виде...а то је оно што ме у ствари интересује.
 
Betty:
detektovala sam - čupava si ti LP, jagodicaje čupava, ja sam čupava....jel ima još neka čupava? Vodim vas na pivo sa slikanjem :D


mua čupava --- čak se toliko upletem da moram kod frizerke da me očešlja ---ućeba mi se kosa ,,, ----inače ja se ni kod frizerke ne gledam u ogledalo ,, to mi je baš bezveze --plašim se da ne dosadim sama sebi tako da se gledam retko ali se uvek iznenadim kada se vidim
 
mackica ns:
A ja mislila da sam jedina žena koja se češlja prstima :shock: :lol:

hahahaha...pa ja i kosu uvijam prstima :lol:
Samo da cuperak ide na pravu stranu, uz lice... 8)


I pred izlazak malo je razšušurim otpozadi, onako, da bude voluminozna, heheheh..

E, stvarno ste cupave, ne mogu da verujem. Jedva cekam da vidim te avangardne frizure na pivu :P

btw. ma Calimero, i ti isto dođi / nema veze, mi cemo te rascupati :D
 

Back
Top