Kako smuvati forumasicu?

zaobravili ste jedno vrlo vaznu stvar ..sudbina ...mora sudbina tu da umesa svoje prste da bi ste bili u pravo vreme na pravom mestu

morate imati neverovatnu sposobnost pracenja osecanja ...da prepoznate da su to bas ta slova ...
 
Nemam, forumasice ne vole harem, nego vole da su jedne i jedine.

Nisu feministkinje, nezne su dusice.

Feministkinja je ako zna kako da svrsi sama.

zaboravila sam

- - - - - - - - - -

feministkinje su one zene sto se ne briju, ne kupaju pustaju dlake I brkove na sve strane I ne ulepsavaju se jer im dzaba

pa to je retko
onda sam feminstkinja a nisam jer sam mekushna

- - - - - - - - - -

Ahaaaa, dakle ne smem ni po koju cenu da podrzavam staresinstva i nekakve zavetnike, vec samo pis fazon , uz kritiku svih zenskinja iz holivuda i granda.

ma neki umetnicki film uzmi ili bracu koen nesto tako
sta potcenjujes
ne znam sta je sad OK, kustu nemoj
 
Ahaaaa, dakle ne smem ni po koju cenu da podrzavam staresinstva i nekakve zavetnike, vec samo pis fazon , uz kritiku svih zenskinja iz holivuda i granda.



moraš oštro osuđivati i plastičnu i kozmetičku industriju kao i fotošop i gaditi se onih starleta koje sve to koriste ali ni slučajno ne smeš da dovodiš u pitanje fotke koje dama postavi iako vidiš da su obrađene i ne sme da ti smeta pokila pudera u ustima kad se sretnete nego da to džentlmenski zgutaš i posle obilnom dijarejom jutarnjom iskenjjaš.
 
A zanimanje, moras li da imas neko neustrasivo zanimanje? Tipa kantautor, bastovan, postar, kostolomac ili bilo sta drugo sto moze da joj probudi emocije ili nagone dok te cita na Zenama ili Filosofiji?



moraš da budeš pre svega tajnovit i misteriozan. najbolje da s vremena na vreme u razgovor ubaciš lake aluzije na južnu francusku ili recimo kako one alge prilikom oseke u veneciji po onim drvenim stubovima počnu da smrde karakterističnim vonjem. najbolje je da pomeneš rim recimo kad s vremena na vreme uzdahneš za nekom bivšom koja ti slomila srce. vrlo je bitno da se recimo baviš fotografijom, onako diletantski je sasvim dovoljno, baciš neku fotku šatro umetničku... znači ne moraš da budeš profi ali to nećeš priznati naravno.
 
ma daj sad kraju sala ...ozb te pitam ...neozbiljan si bre

sad si sveo na niske strasti ..msm de je tu ljubav

Nisi prva koja mi to kaze :sad2:

Ljubav bez strasti je inercija, nema lepse stvari od ljubavi koja bukti u plamenu strasti. :mrgreen:

A ne postoji vrhunska, postoji samo drugacija ljubav. I naravno da se svaka izdvaja na svoj nacin, pa bila ona i najprizemnija ljubav, ili cak obican sex. A bol se vremenom zaboravi.
 
moraš da budeš pre svega tajnovit i misteriozan. najbolje da s vremena na vreme u razgovor ubaciš lake aluzije na južnu francusku ili recimo kako one alge prilikom oseke u veneciji po onim drvenim stubovima počnu da smrde karakterističnim vonjem. najbolje je da pomeneš rim recimo kad s vremena na vreme uzdahneš za nekom bivšom koja ti slomila srce. vrlo je bitno da se recimo baviš fotografijom, onako diletantski je sasvim dovoljno, baciš neku fotku šatro umetničku... znači ne moraš da budeš profi ali to nećeš priznati naravno.

A da li je onda ok da joj ponudim da idemo zajedno u shoping jednom, da mi izabere neko fensi odecu po njenom ukusu, koje ce mi trebati za prijem u nekoj ambasadi naravno. A na te prijeme uvek mrzim da idem, posto ne volim taj glamur, ali prosto ne mogu bez mene, i ako tamo samo po koju kiselu vodu popijem kao u prolazu, mahmem po nekome i pravac na poslednji izlaz da ne ne vide novinari slucajno.
 
A da li je onda ok da joj ponudim da idemo zajedno u shoping jednom, da mi izabere neko fensi odecu po njenom ukusu, koje ce mi trebati za prijem u nekoj ambasadi naravno. A na te prijeme uvek mrzim da idem, posto ne volim taj glamur, ali prosto ne mogu bez mene, i ako tamo samo po koju kiselu vodu popijem kao u prolazu, mahmem po nekome i pravac na poslednji izlaz da ne ne vide novinari slucajno.




obavezno da joj dozvoliš da ti odabere odeću jer je to slatko, još bolje ako je uglavu opič ovaj opuštena pa joj padne na pamet da vas obuče u one par majice, one što kad nešto piše na jednoj nastavlja se na drugoj i slično. to je kul.
 
obavezno da joj dozvoliš da ti odabere odeću jer je to slatko, još bolje ako je uglavu opič ovaj opuštena pa joj padne na pamet da vas obuče u one par majice, one što kad nešto piše na jednoj nastavlja se na drugoj i slično. to je kul.

Forevr tugedr fazon da. Mozda i pidzame neke. I onda obavezno sa plazma sejk ili u TC Uscu, Cika Ljubinoj ili Bulevaru eventualno ^^
 

Back
Top