IZETBEGOVIC...,KUSTURICA JE VELIKI IZDAJNIK

Link,,, http://www.pressonline.rs/info/drustvo/283015/izetbegovic-kusturica-je-veliki-izdajnik.html Verovtno ste primetili da cuveni reditelj Emir Kusturica malo ,malo pa se nadje na meti bosnjackih politicara i javnosti. Poslednje sta su hteli da mu napakoste je da mu ne daju naoruzanje na revers koji mu treba da snimi film sa Monikom Beluci .Inace mozda vam nije poznato da je zbog svojih prosrpskih i projugoslovenskih stavova ostao bez 2 stana u Sarajevu i kuce u Visokom ,Na srecu nije ga to toliko pogodilo jer je svetsko ime i ima ogromne honorare za predavanja i svetu a dobro mu ide i biznis .Stvorio je Drvengrad i Andric grad u taj kraj od Mokre Gore do Visegrada verovatno obezbedio za sledecih 100 godina jer predstavljaju turisticku atrakciju.Taj kraj su nazvali magicni turisticki trougao.

Vrlo važno šta poturice misle. Njihovo mišljenje i mišljenje kišne gliste ima podjednaku težinu, bar u ovom slučaju.
 
Ocekujem da ovaj film pomraci sva holivudska sranja koja su do sada snimljena o zadnjem ratu.


Mada Nicija zemlja nije los film.

JA bas sinoc pogledo jedno takvo sranje

http://www.imdb.com/title/tt1480295/

koliko su glupi ovi ameri i kakve gluposti snimaju boze dragi, glavni likovi su Robert De Niro i John Travolta,Travolta je srpski vojnik pripadnik jedinice skorpioni a de Niro USA vojinik koji napada Srpski logor na Mahnjaci,ne Manjaci vec Mahnjaci i tu zarobljavaju srpske vojnike koje streljaju,radnja filma pocinje kad posle 18 godina Travolta ozivi,prezivio je streljanje i krece u USA po osvetu

Ali najsmjesnije od svega je uvod u film,gde se govori kako je Srbijanska vojska izvrsila agresiju i invaziju na BIH i kako je pocinila genocid ,i da je 200 000 ljudi ubila,a kad americki komandosi dolaze na MaHnjacu,tu otvaraju nailaze na voz sa vagonima ,otvaraju kad ono lesvi,valjda bi to trebalo da asocira gledaoca na naciste i jevreje ,nema veze sto u stvarnosti a Mahnjaci nema voza itd itd

Holivudksa sranja,ocigledno da je Holivud u sluzbi Americke zvanicne politike
 
Poslednja izmena:
I red je da se o ovom ratu konacno napravi jedan dobar objektivan film.
Do sada je sve bilo tesko smece.

Sad će bivši poturica da napravi realan film. Pobjegao iz Sarajeva kad je bilo gusto i stao se na stranu onih koji su uništavali taj grad i njegove građane 3 godine. Način na koji je postao Srbin je isti onaj, na koji su njegovi preci postali Turci. Uvijek s pobjednikom.
 
Poslednja izmena:
gledo sam i to sranje,nema veze sa realnoscu,gomila gluposti i izmisljotina

Ziveo sam i Bosni previse vremena da bih dobro upoznao mentalitet sve tri nacije....

I pocetak rata sam tamo docekao...

Koliko si ti ziveo tamo da bi tako sigurno nesto tvrdio?

- - - - - - - - - -

Sad će bivši poturica da napravi realan film. Pobjegao iz Sarajeva kad je bilo gusto i stao se na stranu onih koji su uništavalitaj grad i njegove građane 3 godine i to podržavao. Način na koji je postao Srbin je i sti na koji su njegovi preci postali Turci. Uvijek s pobjednikom.

Ma da je i tako bilo bi dobro.

Crnji je on mnogo od toga.

Samo sto to Srbima desnicarima nikada nece uci u cetvrtaste glave.
 
jedini ko je nadmasio glupe Amere su srbijanci i onaj dragojevic sa svvojim filmom lepa sela lepo gore,jedan istinit dogadjaj sa opkoljenim srpskim borcima Visegradske brigade VRS u tunelu a na njega je dodao gomilu gluposti i izmisljotina,lopov koji dolazi iz njemacke i da bi spasio brata od mobilizacije u srbiji on ide,nema veze sto srbija nije slala vojsku u BIH,pa onda narkoman koji upada u kamion itd
nidje veze,valjda je to trebalo da docara kako su srbijanci isli u rat u BIH ,iako to nije istina,i da su isli samo lopovi,narkomani,oni koji kradu bijelu tehniku
 
jedini ko je nadmasio glupe Amere su srbijanci i onaj dragojevic sa svvojim filmom lepa sela lepo gore,jedan istinit dogadjaj sa opkoljenim srpskim borcima Visegradske brigade VRS u tunelu a na njega je dodao gomilu gluposti i izmisljotina,lopov koji dolazi iz njemacke i da bi spasio brata od mobilizacije u srbiji on ide,nema veze sto srbija nije slala vojsku u BIH,pa onda narkoman koji upada u kamion itd
nidje veze, valjda je to trebalo da docara kako su srbijanci isli u rat u BIH ,iako to nije istina,i da su isli samo lopovi,narkomani,oni koji kradu bijelu tehniku

Srbi nisu isli u rat nigde.

I nisu krali sve sto im je doslo pod ruku.

:hahaha:
 
Ziveo sam i Bosni previse vremena da bih dobro upoznao mentalitet sve tri nacije....

I pocetak rata sam tamo docekao...

Koliko si ti ziveo tamo da bi tako sigurno nesto tvrdio?


Samo sto to Srbima desnicarima nikada nece uci u cetvrtaste glave.

Blajbi ja sam rodjen i zivim u Bnajlauci ceo svoj zivot,otac mi je rodom iz Grahova ,u Banjaluku se doselio kao mladic tamo negde 1969,citav rat sam bio u Banjaluci,a 1994 posle zavrsetka srednje skole sam mobilisan u redove VRS i proveo skoro 2 godine u redovima VRS,kao borac VRS sa nepunih 19 godina....drugo svi clanovi moje porodice kao i vecina vojno sposobnih tih godina u RS su bili mobilisani u VRS i proveli su rat u VRS,neki od 1991 kad je Banjalucki korpus presao Savu i ucestvovao u borbama u zapadnoj Slavoniji,neki od 1992....znaci komsije ,rodjjaci,braca stricevi svi su bili u VRS tokom rata na raznim linijama dodira od Bihaca,Vlasica,Srbobrana pa do Sarajevskog dijela fronta
 
Evo šta Njegoš kaže za Bošnjake:

Nasrnuse Crnogorci
Sa prirodnom valjanoscu
Ko na prve turske vojske.
Ali Bosnjak, Hercegovac,
Srb je turske vjere zbiljski:

Ne kce s mjesta i megdana
On senuti, uzmaknuti
Bez velika mesa, krvi.
Vec se bojak prekrvi
Tri dni bjela i tri noci
Sve na jedno mjesto drzi.
 
Blajbi ja sam rodjen i zivim u Bnajlauci ceo svoj zivot,otac mi je rodom iz Grahova ,u Banjaluku se doselio kao mladic tamo negde 1969,citav rat sam bio u Banjaluci,a 1994 posle zavrsetka srednje skole sam mobilisan u redove VRS i proveo skoro 2 godine u redovima VRS,kao borac VRS sa nepunih 19 godina....drugo svi clanovi moje porodice kao i vecina vojno sposobnih tih godina u RS su bili mobilisani u VRS i proveli su rat u VRS,neki od 1991 kad je Banjalucki korpus presao Savu i ucestvovao u borbama u zapadnoj Slavoniji,neki od 1992....znaci komsije ,rodjjaci,braca stricevi svi su bili u VRS tokom rata na raznim linijama dodira od Bihaca,Vlasica,Srbobrana pa do Sarajevskog dijela fronta

Jesi li i ti pobjegao iz Banjaluke kad je IV Splitska brigada iz Dalmacije stigla na domak grada???? Nije nitko brano Banjaluku sva vojska pobjegla i da nije bilo Amerikanaca nestalo bi Srba iz BiH.
 

Back
Top