Bravo Emire Bekricu - Srbine! Cela se Srbija ponosi tobom!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.054
Emir Bekric, srpski atleticar iz Beograda , je osvojio TRECE mesto na svetu na svetskom prvenstvu u Atletici u Moskvi! Ovo je neverovatan rezultat da bilo ko ko je belac osvoji medalju u ovoj disciplini 400 metara sa preponama!

Svaka cast ulepsao si nam dan!

Emir-Bekric.jpg


356081590520d13027a6f9138766564_orig.jpg


Emir-Bekric-1.jpg


- - - - - - - - - -


:super: :super: :super:

:vatromet: :vatromet: :vatromet:
 
Pre mesec i po dana postavio sam temu o Emiru Bekricu ali je ovi nasi neinventivni moderatori zatvorise. Pimetio sam da je decko talentovan i elokventan pa sam malo pretrazio njegovu pricu, Rodjen u BGD,zato lepo prica,na starom Sajmistu od oca Bosnjaka i majke srpkinje. Ovakva prica o ljubavi danas je skoro nemoguca. A kakvo su dete napravili, Inace procitao sam da je pravoslavac,verovatno majcin uticaj a ime po ocevoj naciji. Fascinira sto je jedini belac koji moze da parira crnim sprinterima. Nema ih mnogo ni u drugim sprinterskim disciplinama,
 
Pre mesec i po dana postavio sam temu o Emiru Bekricu ali je ovi nasi neinventivni moderatori zatvorise. Pimetio sam da je decko talentovan i elokventan pa sam malo pretrazio njegovu pricu, Rodjen u BGD,zato lepo prica,na starom Sajmistu od oca Bosnjaka i majke srpkinje. Ovakva prica o ljubavi danas je skoro nemoguca. A kakvo su dete napravili, Inace procitao sam da je pravoslavac,verovatno majcin uticaj a ime po ocevoj naciji. Fascinira sto je jedini belac koji moze da parira crnim sprinterima. Nema ih mnogo ni u drugim sprinterskim disciplinama,

Ja mislim da je njegov otac Srbin muslimanske veroispovesti a Emir je odabrao da bude pravoslavni Hriscanin no to nema veze ponosni smo svi na njegov neverovatan uspeh isto kao sto bi smo bili ponosni i na Amelu Terzic da osvoji medalju.
 
Ja mislim da je njegov otac Srbin muslimanske veroispovesti a Emir je odabrao da bude pravoslavni Hriscanin no to nema veze ponosni smo svi na njegov neverovatan uspeh isto kao sto bi smo bili ponosni i na Amelu Terzic da osvoji medalju.
Није битно, које је вере или нације.
Битно је, да Србију прихвата као своју отаџбину
и да је достојно и са поносом представља у свету.
 
prosto se zapias kako uspevaju u ovoj trulezi kada nemaju ni deseti deo uslova za treniranje kao njihove kolega.Sada ce Toma da ga odlikuje,vUCKo da ga grli pred kamerama, otimace se trapavi masni politicari za fotografije sa njim i lepom Ivanom :(

neverovatno stvarno.

Jer nema ni tehnicke mogucnosti a ni genetske da budemo iskreni jer kao sto smo mogli videti od 8 finalista 7 su bili crnci !

Neverovatan uspeh!
 
Važno je da je Srbin pa taman da mu je ime Emir
Emir Srbin :hahaha::hahaha:

Pa Srbin je . Drzavljanin Srbije, nosi krst, brojanicu, voli Srbiju vise od svega - sta covek moze vise da trazi od njega?

Srpski junak.

Jednako kao i Emir Kusturica.

I ti bi bio srpski junak da si spreman da se vratis tamo gde pripadas u svoj srpski narod.

Potrebno je samo da kao Emir - to zelis . Nista vise.

Mi Srbi sve prihvatamo sirokih ruku i otvorenog srca. Bez obzira na veru.
 
bronzano odlicje za glupost

mozda se ne slazes ali rezultati u atletici dokazuju da crnci imaju bolje genetske predispozicije za sprinterske discipline.

Gledao sam cak i jednom na TV-u emisiju o tome u kojoj su sve naucno obradjivali.

Naravno uvek se dese izuzeci ali je jasno da su crnci eksplozivniji i sa vecom misicnom masom u odnosu na ostale rase tj da imaju bolje fizicke predispozicije za sportove koji traze eksplozivnost
 
mozda se ne slazes ali rezultati u atletici dokazuju da crnci imaju bolje genetske predispozicije za sprinterske discipline.

Gledao sam cak i jednom na TV-u emisiju o tome u kojoj su sve naucno obradjivali.

Naravno uvek se dese izuzeci ali je jasno da su crnci eksplozivniji i sa vecom misicnom masom u odnosu na ostale rase tj da imaju bolje fizicke predispozicije za sportove koji traze eksplozivnost

ajd tihi ne lupaj, pa Rusija je bez premca bela sportska sila.Slovenima mogu svi da pljunu pod prozor

- - - - - - - - - -

Nije glupost . Crni sportisti dominiraju u sprintu i skakackim disciplinama. Superiorni su jer imaju vise vretenastih misica nego mi. Skocniji su i snazniji ,to i nauka kaze.

jest` cak i nauka je dokazala da im je popak nizi pa je samim tim teziste nize,budalastine.Nije atletika samo trcanje na dvesta metara,prave atlete su visebojci
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top