Kako se pomiriti sa bivsim?

Škorpija!

Početnik
Poruka
2
Zamolila bih vas za pomoc, ako znate kako da mi pomognete..Bila sam sa deckom 2god i 3meseca u vezi..bilo je dosta prepirki ali i lepih trenutaka.Ja sam kao mala uglavnom odrastala u muskom drustvu i mnogo bolje se slazem sa muskim polom nego sa devojkama,to je njemu donekle i smetalo. Imam vise muskih prijatelja nego zenskih, sa njima mogu opusteno da pricam o svemu i uvek su tu da me posavetuju, njemu je upravo ta opustenija verzija razgovora smetala i cesto su svadje ispadale zbog toga,govorio je kako se ja sa njima "muvam", iako to nije tacno.Stalno sam govorila da necu to vise da radim, ali jednostavno sa njima ne mogu drugacije da pricam..Tu su uvek bile neke prepirke i ono raskidanje ujutru, ali uvece bi se pomirili.Medjutim njemu je to preslo u naviku i za svaku sitnicu kada njemu ne bi nesto odgovaralo..ja njega mnogo volim, i to je na neki nacin pocelo mnogo da me povredjuje.I rekla sam sledeci put kad uradi tako nesto, bez obzira koliko ga volim nacicu nekog drugog na nekoliko dana..Sve se to desilo, kao sto sam i mislia i ja u svom onom besu, sutradan sam se videla sa drugim..ali sam nastavila da se cujem sa njim..kada je on saznao to, govorio je kako sam ga ja prevarila,iako nisam, jer dok smo bili zajedno za mene nije postajala druga osoba..Proslo je vec 3meseca od naseg raskida, ja se cujem sa njim..volim ga jos uvek,i htela bih da pokusamo ponovo..ali on to ne zeli,kaze da nema poverenje u mene i jos uvek prica kako sam ga prevarila.Vidjamo se,i cujemo se skoro svakog dana, kad god se vidimo pricamo normalno,koliko to normalno moze da bude, ljubimo se, grlimo se, sve kao da smo jos uvek zajedno, ali nakon toga sve je opet isto.Kaze da ne zeli vezu i to je to. Pokusala sam da mu pokazem na hiljadu nacina koliko mi je stalo do njega, i koliko ga volim..ali bezuspesno..sta da radim :/?
 
On preteruje, sad ne znam da l' si sa tim muskarcima pa pricate o seksu i cemu vec da njemu to toliko smeta, ali mislim da drami malo.

S druge strane, i ti si donekle kriva jer ides sa drugim iako imas decka koji drami, i koga volis. Sad, da l' si ga prevarila ili ne, je vasa stvar, ali poprilicno zna da ubije nekog ako ga sutradan bez problema zamenis sa prvim koji naidje.
 
Pa ne mozes da uradis nista ako on nece. Inace, taj ti je prepatetican i prepovredljiv, kao neka mala devojcica. Verovatno i on tebe voli, ali ga ta pickasta strana, poznata i kao sujeta i ponos, tera da se ponasa retardirano.

Ovi dezurni forumski frajeri koji ce sada da ti kazu 'Ko te hebe, tako ti i treba', su ti isto tako pickaste sujetne devojcice, tako da ne obracaj paznju na njih.
 
Имао сам скоро исти случај :D

Дуго у вези, ја љубоморан и посесиван, она се дружила са мушкарцима мени то сметало па бранио, она трпела колико је могла док нисмо раскинули.
Иначе, увек сам љубоморан мислим да ћу остати такав, вероватно ми је у генима, јер су мушкарци из целе моје породице и остале фамилије исти такви. Некад ми се чини да су мушкарци увек такви, да су исти, мада не мора да значи.

Види овако, можда ћу да звучим сурово. Он се никада неће променити, увек ће бити такав. Ти можеш или да оставиш све мушкарце овога света и посветиш се само њему, да немаш те другаре или да наставиш као до сад. Поносан је сигурно, зато и неће. Ниси требала да будеш сутрадан са другим, то је вероватно коштало, јер он сматра да си га преварила и ти му не можеш објаснити да ниси. Такав сам ја био као он, кад сам раскинуо са том девојком са којом са био она је после 2-3 недеље нашла другог. Оно што сам урадио тад је да сам је одмах прозвао куррвом, говорио како ћу да пребијем и њу и њега, умало се са пола града у ком живим нисам побио. Прекинуо сам сваку комуникацију са њом, никад се чули више нисмо и тек после нека 2 месеца сам јој се извинио за те ружне речи и наставио живот.

Искрен да будем, да мени тако урадиш, никад не бих био са тобом. За мене је једном раскид, заувек раскид.

Оно што сад треба да схватиш је да ли је он прави дечко за тебе. Ако ћете опет да се свађате око ситница, а хоћете, онда боље да га једноставно заборавиш и кренеш својим путем. Ако желиш послушај овај савет: Нађите се негде у граду или му пошаљи поруку и кажи му: Хоћеш да се помиримо или ме нећеш никад у животу видети? Оно што каже, то уради. Немој му слати поруке, избегавај га, кулирај га, можда се на крају покаје и врати ти се. Овако је глупо што радите.
Једноставно буди сурова, јер је живот суров.
Поздрав.
 
U pravu je covek, ako tebi bas, bas smetaju ta njegova ljubomorisanja i ostale gluposti, vi ne treba da budete zajedno, jer cete jedno drugo ciniti nesrecnim.

E sad, ima devojaka kojima te stvari prijaju, pa ako si ti takva, onda smanji malo sa muskim drustvom.
 
Ko prvo ti drugari oce da te kresu :mrgreen:

A ti kad si znala da je placipicka nisi trebala da ides sa tim "drugim".

sad nema nista od toga, on ko povredjena ribica nece preci preko toga, osim ako ga ne budes na kolenima molila jer ce to da mu digne ego.
 
Bilo je lepo dok je trajalo. 2 godine je sasvim dovoljno vremena da se vidi da li neka veza moze da funkcionise ili ne. U vasem slucaju ocigledno ne moze. On ce i dalje ostati ljubomoran i posesivan, ti ces verovatno i dalje imati vise drugova nego drugarica. Ako se pomirite sve ce se zavrsiti isto kao i prvi put...
 
Zamolila bih vas za pomoc, ako znate kako da mi pomognete..Bila sam sa deckom 2god i 3meseca u vezi..bilo je dosta prepirki ali i lepih trenutaka.Ja sam kao mala uglavnom odrastala u muskom drustvu i mnogo bolje se slazem sa muskim polom nego sa devojkama,to je njemu donekle i smetalo. Imam vise muskih prijatelja nego zenskih, sa njima mogu opusteno da pricam o svemu i uvek su tu da me posavetuju, njemu je upravo ta opustenija verzija razgovora smetala i cesto su svadje ispadale zbog toga,govorio je kako se ja sa njima "muvam", iako to nije tacno.Stalno sam govorila da necu to vise da radim, ali jednostavno sa njima ne mogu drugacije da pricam..Tu su uvek bile neke prepirke i ono raskidanje ujutru, ali uvece bi se pomirili.Medjutim njemu je to preslo u naviku i za svaku sitnicu kada njemu ne bi nesto odgovaralo..ja njega mnogo volim, i to je na neki nacin pocelo mnogo da me povredjuje.I rekla sam sledeci put kad uradi tako nesto, bez obzira koliko ga volim nacicu nekog drugog na nekoliko dana..Sve se to desilo, kao sto sam i mislia i ja u svom onom besu, sutradan sam se videla sa drugim..ali sam nastavila da se cujem sa njim..kada je on saznao to, govorio je kako sam ga ja prevarila,iako nisam, jer dok smo bili zajedno za mene nije postajala druga osoba..Proslo je vec 3meseca od naseg raskida, ja se cujem sa njim..volim ga jos uvek,i htela bih da pokusamo ponovo..ali on to ne zeli,kaze da nema poverenje u mene i jos uvek prica kako sam ga prevarila.Vidjamo se,i cujemo se skoro svakog dana, kad god se vidimo pricamo normalno,koliko to normalno moze da bude, ljubimo se, grlimo se, sve kao da smo jos uvek zajedno, ali nakon toga sve je opet isto.Kaze da ne zeli vezu i to je to. Pokusala sam da mu pokazem na hiljadu nacina koliko mi je stalo do njega, i koliko ga volim..ali bezuspesno..sta da radim :/?

Ovo boldovano je velika greska i skoro svaka greska se placa, zato on nema vise poverenja i posmatra te kao kres varijantu...sta ce biti od toga, to samo Bog zna...
 
Zamolila bih vas za pomoc, ako znate kako da mi pomognete..Bila sam sa deckom 2god i 3meseca u vezi..bilo je dosta prepirki ali i lepih trenutaka.Ja sam kao mala uglavnom odrastala u muskom drustvu i mnogo bolje se slazem sa muskim polom nego sa devojkama,to je njemu donekle i smetalo. Imam vise muskih prijatelja nego zenskih, sa njima mogu opusteno da pricam o svemu i uvek su tu da me posavetuju, njemu je upravo ta opustenija verzija razgovora smetala i cesto su svadje ispadale zbog toga,govorio je kako se ja sa njima "muvam", iako to nije tacno.Stalno sam govorila da necu to vise da radim, ali jednostavno sa njima ne mogu drugacije da pricam..Tu su uvek bile neke prepirke i ono raskidanje ujutru, ali uvece bi se pomirili.Medjutim njemu je to preslo u naviku i za svaku sitnicu kada njemu ne bi nesto odgovaralo..ja njega mnogo volim, i to je na neki nacin pocelo mnogo da me povredjuje.I rekla sam sledeci put kad uradi tako nesto, bez obzira koliko ga volim nacicu nekog drugog na nekoliko dana..Sve se to desilo, kao sto sam i mislia i ja u svom onom besu, sutradan sam se videla sa drugim..ali sam nastavila da se cujem sa njim..kada je on saznao to, govorio je kako sam ga ja prevarila,iako nisam, jer dok smo bili zajedno za mene nije postajala druga osoba..Proslo je vec 3meseca od naseg raskida, ja se cujem sa njim..volim ga jos uvek,i htela bih da pokusamo ponovo..ali on to ne zeli,kaze da nema poverenje u mene i jos uvek prica kako sam ga prevarila.Vidjamo se,i cujemo se skoro svakog dana, kad god se vidimo pricamo normalno,koliko to normalno moze da bude, ljubimo se, grlimo se, sve kao da smo jos uvek zajedno, ali nakon toga sve je opet isto.Kaze da ne zeli vezu i to je to. Pokusala sam da mu pokazem na hiljadu nacina koliko mi je stalo do njega, i koliko ga volim..ali bezuspesno..sta da radim :/?

Ljubite se, grlite se, sve kao da ste jos uvek zajedno, boli te kur, nije bitna forma, ne mora to da se zove veza, i nezvanicno mozete da se kresete, a ti ces imati slobodu da se druzis s tvojim brojnim muskim prijateljima s kojima mozes otvoreno o svemu i svacemu, jer sto bi tvoj decko morao da zna sta te tisti kad su ti na raspolaganju prijatelji. Ebo te covece, kad bi ja nasao tako neku sojku za povremeno vidjanje radi seksa, bez smaracine ostalim glupostima, bio bi sretan k'o prase u seceru. :lol:
 

Back
Top