PMS

sanjchy905

Početnik
Banovan
Poruka
32
Ajde da komentarisemo na ovu temu.. ;)
Kako se osecate za vreme ovih dana?
Da li zelite da "polomite" nekoga?

demotivacija.rs_PMS-Omoguava-eni-da-se-jednom-u-mesec-dana-ponaa-kao-mukarac-celog-meseca_130807978658.jpg
 

Prilozi

  • demotivacija.rs_PMS-Omoguava-eni-da-se-jednom-u-mesec-dana-ponaa-kao-mukarac-celog-meseca_130807.jpg
    demotivacija.rs_PMS-Omoguava-eni-da-se-jednom-u-mesec-dana-ponaa-kao-mukarac-celog-meseca_130807.jpg
    18,4 KB · Pregleda: 4
za vreme pms-a pa nisam tolko besna, vise sam besna kad dobijem, jer pizdim, te boli, te neudobne one kese, te ne mozes ovo da obuces ono.... maaa smaranje, tih dana ocu da sam musko :aha:
a ovako nista specijalno, bijem ja "muza" i sa i bez pms-a :manikir:
 
i sad ova slička nevinim devojčicama poručuje čuvajte se muškaraca jer su oni obične sirovine koje vole da biju :/


otprilike.

testosteron istina deluje tako, ali to ne znači da od muškarca pravi hanibal lektora kako neke femine izvole prikazati muški rod:roll:
šala? mda.


moj pms?
niš posebno.
glavobolja, poneka bubuljičica:rumenka: i želja za čokoladom,
kako sa dvanaest, tako i sad sa..xy godina:lol:
 
Vrlo retko imam osecaj da bih "polomila" nekoga, vise budem napeta, placljiva, razdrazljiva ili sa naglim promenama raspolozenja, naravno to sve varira iz meseca u mesec...
Mozda sam shvatila temu preozbiljno, sta kazes? :)
 
Vrlo retko imam osecaj da bih "polomila" nekoga, vise budem napeta, placljiva, razdrazljiva ili sa naglim promenama raspolozenja, naravno to sve varira iz meseca u mesec...
Mozda sam shvatila temu preozbiljno, sta kazes? :)
I ja ovako. I to ne svaki mesec, nekada prodje neprimetno a nekada isplacem dve reke.
 
Vrlo retko imam osecaj da bih "polomila" nekoga, vise budem napeta, placljiva, razdrazljiva ili sa naglim promenama raspolozenja, naravno to sve varira iz meseca u mesec...
Mozda sam shvatila temu preozbiljno, sta kazes? :)

Dobro, ja jesam pretarala sa recju "polomila",
ne mislim u bukvalnom smislu, nego malo zaobidjes i u smislu: razdrazljiv, nervozan, podnadut, itd...

- - - - - - - - - -

http://www.pressonline.rs/zabava/life-style/114261/hrana-u-borbi-sa-pms-om.html A evo i sta treba konzumirati, a sta ne za vreme ovog perioda.
 
Не осећам да се ишта посебно дешава са мном осим што су ми сисе веће, тако да волим тај период.
 
Isto. I uhvati me da se smejem i placem u isto vreme. Znam... nisam normalna.

brate kako to? mislim jasno mi je kako, nego eto nisam nikad imala to tako
jesam jednom al to je od pilule koji to lom pravi majko mila kad se setim ne ponovlilo se :pop:
to je ko da si od trideset zena sa razlicitim siptomima pmsa uzo od svake sve i smucko :lol:
al to se ne racuna za temu
zato mi je jasno kako to izgleda, al nemam tako te tripove
 

Back
Top