Grupna psihoterapija broj 1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

filozofzauvek

Zainteresovan član
Poruka
112
Napokon sam ih uspio ubijediti da potraze strucnu pomoc u rijesavanju njihovih problema.Ubijedio sam svoju vjerenicu Nataliju (agresivnu i seksualno nezasitu djevojku),svog druga Metalca(nedrustvenog i nesvacenog od strane od ovih maloumnih ljudi kako on kaze,agresivnog,koji ne pusi i ne pije,ne izlazi u klubove),svog rodjaka Stefana(koji je usao u drustvo maminih i tatinih sinova,neradnika i vucabatina koji nista ne rade nego samo izlaze u klubove i opijaju se ko stoka),prijateljicu Vanju(koja ima muza seljaka i koji je terorise,a ona sve radi za njega i mora da ga slusa da bi joj se ne bi otac naljutio jer ga on obozava jer je on iz njegovog kraja) Ivana i Natasu(umisljeni Beogradjani koji se samo hvale i foliraju misle da su najpametniji na svijet i najveca gospoda,nemaju postovanja prema starijima ni prema mladjima od sebe iako imaju oko 35 godina)Dosli smo kod poznatog psihoterapeuta Vladimira Jovica u njegovu ordinaciju.Ja sam dosao zajedno sa svojim drugom Metalcem koji i nije bas bio zadovoljan sto ce mu neko ceprkati po njegovom umu,stali smo ispred zgrade na cijem zidu je bila tablica na kojoj je pisalo-Doc dr sci med Vladimir Jović psihijatar i psihoanalitičar.-Smiri se,sta si toliko nervozan?-rekoh ja njem dok je on nervozno setkao i lomio prste sav bijesan na mene sto sam ga pozvao.-Ima da mi platis za ovo mamlaze jedan,nisam ti ja kriv sto imas problema svojom vjerenicom koja je malo vise agresivna za tebe,uvijek sam ti govori da se klonis takvih jer one donose probleme a i ne znam sta ce ti cura uopste meni uopste ne treba niko jer sam sam sebi dovoljan a i ne bih volio da mi neko sere cijeli dan sta da radim kao tebi!-izdera se on na mene i sjede na klupu.-Kao prvo ona nije bas toliko agresivna,dobro mozda u seksu ali meni ponekad prija kad grublje vodimo ljubav ali ponekad je previse divlja i previse gruba prema meni u seksu tako da sam je hitno pozvao da dodje ovdje dda pokusamo da rijesimo problem zajedno.-Zato si pozvao i njih,one druge debile da ih dovedes u red ali ja ti kazem nema njima pomoci jer su pateticni i nemaju mozga,ja sam se za razliku od njih namucio zivotu prvo jebena srednja pa onda faks, i sta sad radim kao ranosac jebenih kutija,JE LI TO JE**NO UREDU!!!-viknu on i lupi sakom o klupu.U tom trenutku se zaustavise kola marke mercedes sl klase.To je bila Natalija koja je nosila tamne suncane naocale i neku laganu bijelu ljetnu haljinu.-Izvini ako si me dugo cekao bila je guzva na cesti-pridje ona meni i poljubi me dok je Metalac sjedio i gledao ljuto na nju.-Sta je reci i njega si poveo,njemu ni svi psiholozi nece pomoci hahahah!-poce se ona smijati dok je Metlac gledao sa ljutinom.Za neko vrijeme su dosli Stefan,Ivan i Natasa i moja prijateljica Vanja.
Usli smo u ordinaciju i psiholog nas je primio.Sjedosmo na stolice koje su bile poredjane prema njegovom stolu na kojem su se nalazile razne spise i neki dokumenti.-Dobar dan i dobrodosli,ja sam diplomirani psiholog Vladimir Jovic i ovdje sam da vam pomognem da rijesimo vase probleme.Situcaija je bila veoma napeta, Metalac je nervozno vrtio ruke i gledao Natasu i Ivan koji su se ljubakali naa ocigled drugih i psihologa,Stefan je tipkao nesto na svom ajfonu i nije obracao paznju,Vanja je bila tiha jer je bila uplasena jer nikad nije bila na nekoj terapiji,Natalija me je gledala osmehujuci se skinuvsI naocale na kojoj se vidio mali otisak od samara kojeg je dobila od mog druga.NASTAVAK U SLEDECEM DELU!!!
 
Da pocnemo-rece psiholog skuplajuci ruke,u cemu je ovde problem posto vidim da ste mi vi-pokaza na mene-preko telefona rekli da vam treba pomoc u vezi sa vasom vezom sa Natalijom oja je ovde prisutna,naveli ste da imate nekih problema u vezi,sad mene interesuje koliko to traje i sta je tacan vas problem.Pa vidite,gospodine ja i Natalija smo u vezi nekoliko meseci i moram priznati da nam je dobro islo sve dok Natalija nije pocela pokazivati znakove agresije-rekoh mu ja blagim glasom.-Znakove agresije,kakve znakove agresije da li mozete biti malo odredjeniji jer sam malo zbunjen.-Evo ovako ,vidite ja sam nju upoznao na faksu tad je bila prema meni agresivna ali se promijenila nako sto su moji roditelji dosli sa mnom na veceru kod njenih da ja zatrazim njenu rukui da izgladimo odnose.Moram priznati da smo se tad pomiril i cak zaljubili u jedno drugo sudeci po seksu koji je pao tu noc i koga se jos sjecam dan danas!-Daj nemoj lupetati gluposti molim te,koji si ti patetican lik,nisam dosao ovdje da slusam te tvoje gluposti tako da predji na stvar je sam nervozan!-rece mi Metalac koji je bio pun ljutine i bijesa.-Dobro dobro smirite se molim vas,ovo nije mesto za svadju gospoda pa da nastavim sta je onda bilo?-Pa onda smo otisli sa njenima u Bec,tamo nam je bilo bas super sve dok nije dosao moj drug Metalac tog dana kad su se njih dvoje pokacili.-Izvinite o cemu je ovde rec o vam i vasoj verenici ili vasem agresivnom drugo o cemu cemo kasnije.-Pa rece je otome kad je on dosao u nas stan jer nije imao love za hotela pa smo ga primili,trebao je da nam popravi komp ali umjesto toga popravio je Nataliji nos koji jj je bio malo nakrivljen od rodjenja!-Hejj,ona je provociral i vredjala tako da molim da se to zapise obavezno!-povika Metalac i ustade do psihologa.-Sjedite molim vas i smirite se pa da nastavimo!-Evo u cemu je problem gospodine,problem je i tome sto jeo na previse gruba u seksu a i nezasita stalno bi ne znam stvarno staa joj je mozda su hormoni u pitanju ja ne znam!-Ma nemoj,molim te Darko pricati kako sam gruba u seksu,trebao bi biti zahvalan sto ti djevojka ugadja i zadovoljava nije svaki muskarac zasluzio pu*enje tako da prestani da pricas nebuloze i neistine molim te lijepo!-Cuj molim te sta rece,e pa ti ti radis vemo grubo evo kao sto mozete da vidite imam masnicu na vratu kada me je ugrizla prije 5 dana-rekoh ja njemu pokzujuci mu vrat.-Dobro je dobro je nemorate mi pokazivati vase ljubavne masnice ja sam psiholog a ne doktor tako da to pokazujte u bolnici!-rece on lupivsi rukom o sto i ja sjedoh i smirih se.-Natalija da li mozes ti nama da kazes u cemu je vas problem jer imam i druge koji cekaju.-Oh,da reci cu vam vrlo rado,ja uopste nisam agresivna kao sto on kaze ja samo zelim da on bude zadovoljan sa mnom u krevetu.Ako sam previse gruba to vam je u naletu strasti,ja nemogu da se suzdrzim kad ga vidim jednostavno je neodoljiv!Psiholog je napravio kracu pauzu i rekao-Uredu culi smo Darka i Nataliju i njihov problem pa cu na kraju terapije reci kako da rese taj pronlem oko agreivnosti.-A sad je vreme da predjemo na sledeceg,a to je Boris koji ima isto problema sa agrsijom samo sa mnogo mracnijom agresijom i nedrustvenoscu i mnogim drugim problemima koji ga izjedaju iznutra.Boris ga je gledao bez ikakvih emocija na licu jer on uopste nema emocije osim bijesa prema drugima.Stefan je nesto psovao dok jetipkao nesto na telefonu,Vanja je namjestala kosu,dok su Natasa i Ivan pricali nesto.U SLEDECEM DELU METALAC I NJEGOV MRACNI UM!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top