Вечна ловишта

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
највећи парадокс људског живота је што га људи проклињу и желе да га заврше што пре ко какав каљав посао, а истовремено би да живе заувек

начи, све речено на 0: 42, а и генерално у целој песми

ја вас поздрављам и одлазим на вечна ловишта :heart:

 
али, оригинал је бољи, е.. као да је ово такмичење. а од оригинала је боље црквено певање, ако ћемо тако :roll:

не, отишла сам заувек, не могу више, ваше неразумевање је бескрајно
бесконачно


опроштајна тема,
опроштајни концерт
VAYA CON DIOS ✞✞✞
 
Ja večna lovišta zamišljam ovako..i čik nek mi neko zabrani da odem tamo...:lol:..tamo bre ima i kućice od čokolade sa prozorima od marmelade i tako to, jel...
..sve što poželim to mi i padne s neba...

Ostrvo-Ricarda-Brensona2.jpg
 
али, оригинал је бољи, е.. као да је ово такмичење. а од оригинала је боље црквено певање, ако ћемо тако :roll:

не, отишла сам заувек, не могу више, ваше неразумевање је бескрајно
бесконачно


опроштајна тема,
опроштајни концерт
VAYA CON DIOS ✞✞✞

Ostavljaš nas same?
I nije ti nas žao?
Al si nekaaaaa...:per:
 
највећи парадокс људског живота је што га људи проклињу и желе да га заврше што пре ко какав каљав посао, а истовремено би да живе заувек

Kad bi osetili šta podrazumeva ovo drugo verovatno ne bi imali takvu želju. Ovako im je nedostižno i baš zato slatko.
U korenu obe stvari je nemoć- u prvom slučaju pred Sizifovim kamenom, a u drugom pred prolaznošću.
Samo zaboravljaju da bi i pred večnošću bili jednako nemoćni.
 
Заиста, заиста вам кажем: Тражићете ме и нећете ме наћи; и где сам ја ви не можете доћи.

Тада рекоше Јевреји: Да се неће сам убити, што говори: Куд ја идем ви не можете доћи?

И рече им: Ви сте од нижих, ја сам од виших; ви сте од овог света, ја нисам од овог света.

Јеванђеље по Јовану 8 - 23
 

Back
Top