Kucke i kreteni

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Cujem tako cesto "oni su kreteni", "one su kucke", a opet cujem da ljudi vole te kucke i kretene.
E sada mene zanima, koje osobine neko treba da bi bio kucka ili kreten, tj. da li se moze postati takav ili jednostavno se mora biti takav?
Zasto se onda kaze da ljudi vole kretene i kucke, i koliko istine ima u tome?

I jesu li vas nazvali, ili sta vi mozda nekog nazvali tim imenima, i zasto?
 
Cujem tako cesto "oni su kreteni", "one su kucke", a opet cujem da ljudi vole te kucke i kretene.
E sada mene zanima, koje osobine neko treba da bi bio kucka ili kreten, tj. da li se moze postati takav ili jednostavno se mora biti takav?
Zasto se onda kaze da ljudi vole kretene i kucke, i koliko istine ima u tome?

I jesu li vas nazvali, ili sta vi mozda nekog nazvali tim imenima, i zasto?

ma ko moze da voli takve..? mislim, normalni ljudi od takvih beze
 
ne znam baš tačno
reč
o čemu je

meni drug forumski rekao da sam kreten
ja njemu (za nešto drugo) da je budala
i tako.. sve.. al' iz ljubaviii :heart: :heart:

mislim da sam
realno
više kreten, nego kučka :D
 
Cujem tako cesto "oni su kreteni", "one su kucke", a opet cujem da ljudi vole te kucke i kretene.
E sada mene zanima, koje osobine neko treba da bi bio kucka ili kreten, tj. da li se moze postati takav ili jednostavno se mora biti takav?
Zasto se onda kaze da ljudi vole kretene i kucke, i koliko istine ima u tome?

I jesu li vas nazvali, ili sta vi mozda nekog nazvali tim imenima, i zasto?
To su neodoljive i neodoljivi, dobrim delom se uči kako se to postaje, mada mora se imati i ono što je neophodno dobiti rođenjem, kao i ono što se ophođenjem najbližih dobija i usvaja pre nego što počnemo svesno da učimo. Naravno da ih vole, to je istina.
 
Cujem tako cesto "oni su kreteni", "one su kucke", a opet cujem da ljudi vole te kucke i kretene.
E sada mene zanima, koje osobine neko treba da bi bio kucka ili kreten, tj. da li se moze postati takav ili jednostavno se mora biti takav?
Zasto se onda kaze da ljudi vole kretene i kucke, i koliko istine ima u tome?

I jesu li vas nazvali, ili sta vi mozda nekog nazvali tim imenima, i zasto?

Nit' volim jedne,nit' volim druge.
To su ti ljudi koji imaju onaj nadmen,dzukacki stav tipa "ja sam riba" "ja sam frajer" "crknite hejteri ja sam najbolji" i slicno.Oni koji sebe smatraju nekim uzvisenim bicem i vole da im svi zavide a u stvari su najobicniji klosar/ka i losaci koji glume neki "krimi rad".
Ima istine u tome da ih ljudi vole (mladja populacija svakako) jer je sad IN biti tako malo lood i bezobrazan.
Mislim da me niko nije nazvao kretenom i takodje mislim da nema razloga za to.
 
To su neodoljive i neodoljivi, dobrim delom se uči kako se to postaje, mada mora se imati i ono što je neophodno dobiti rođenjem, kao i ono što se ophođenjem najbližih dobija i usvaja pre nego što počnemo svesno da učimo. Naravno da ih vole, to je istina.

Znaci "samo bahato, samo bezobrazno"?
Ja mislim da oni tako nabijaju cenu, jer odhebavaju ljude, bahate se, ne moze da ih niko smuva, a ljudi vole izazov a donekle i hrani ego smuvati, tj. pripitomiti takvu osobu.
 
Znaci "samo bahato, samo bezobrazno"?
Ja mislim da oni tako nabijaju cenu, jer odhebavaju ljude, bahate se, ne moze da ih niko smuva, a ljudi vole izazov a donekle i hrani ego smuvati, tj. pripitomiti takvu osobu.

Oni imaju cenu jer ih svi žele, a to je zakon ponude i potražnje. Može im se da biraju i ne osvrću se mnogo, a i ne razmišljaju mnogo o drugima. Stalna i velika želja drugih da budu u njihovoj blizini i tako ,bar na kratko, vide taj svet i osete ukus tog voća, ili bar dobiju delić te harizme, njima diže cenu još više.
 
Cujem tako cesto "oni su kreteni", "one su kucke", a opet cujem da ljudi vole te kucke i kretene.
E sada mene zanima, koje osobine neko treba da bi bio kucka ili kreten, tj. da li se moze postati takav ili jednostavno se mora biti takav?
Zasto se onda kaze da ljudi vole kretene i kucke, i koliko istine ima u tome?

I jesu li vas nazvali, ili sta vi mozda nekog nazvali tim imenima, i zasto?
takav se ne radi, takav se postaje...sticajem životnih okolnosti...
jesu...:rumenko: nisam...
 

Back
Top