koga bi najradije za komsiju?

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
koga sa foruma bi zeleli da vam bude prvi komsija/komsika, ono kuca do kuce, fakticki ste upuceni jedno na drugo...
ja bih rado s anakin... Ono probudim se ujutro, podjem biciklom po hleb, a anakin na terasi. i ja joj kazem dobro jutro anakin, a ona - e cao random, po hleba malo a...

eeeee to je zivot.....

a koga bi vi za prvog suseda?
 
hahahaha....kako si ti jedan uporan....

naravno...komsija random...sa knjigama Jove Tosevskog na terasi...i durbinom da proucava kako se zene bore za biovlast...hihi...

ko jos...Vision, definitivno...da se razmenjujemo sa stripovima...
 
inspirion koji trckara svako jutro u najk trenerci upasovanoj u donji deo...ali je i dalje simpa, pojma nemam iz kog razloga...
allpacino na terasi uz vinjak i cigaru...uci decu po kraju da ne budu pedercici...
raindog...ah...navlaci salone, na moju zalost...


to be continued...
 
Hmm...
za komsijku....Hany i NatasaNatasa......
za komsiju....King i Inco.....
Sa komsinicama bi pila kaficu..i trackala....
a komsije bi pustila da nas samo posmatraju...dok prolazimo ulicom....i ponekad bi...-mozda-...ispod oka ih pogledala i jedva rekla -cao- dok on vice -Pa zdravo komsinice...!!!... :wink:
 
NatasaNatasa:
Suzy:
Hmm...
za komsijku....Hany i NatasaNatasa......
za komsiju....King i Inco.....
Sa komsinicama bi pila kaficu..i trackala....
a komsije bi pustila da nas samo posmatraju...dok prolazimo ulicom....i ponekad bi...-mozda-...ispod oka ih pogledala i jedva rekla -cao- dok on vice -Pa zdravo komsinice...!!!... :wink:

Hello from space :lol:

Hello....mozda vise i popijemo tu kaficozu.... :wink:
 
Suzy:
NatasaNatasa:
Suzy:
Hmm...
za komsijku....Hany i NatasaNatasa......
za komsiju....King i Inco.....
Sa komsinicama bi pila kaficu..i trackala....
a komsije bi pustila da nas samo posmatraju...dok prolazimo ulicom....i ponekad bi...-mozda-...ispod oka ih pogledala i jedva rekla -cao- dok on vice -Pa zdravo komsinice...!!!... :wink:

Hello from space :lol:

Hello....mozda vise i popijemo tu kaficozu.... :wink:


eeee draga moja dok ti maštaš o nataši ona se dopisuje sa mnom na pp ---
glupačo ..... bariš je sto godina bezuspešno
 
Suzy:
Hmm...
za komsijku....Hany i NatasaNatasa......
za komsiju....King i Inco.....
Sa komsinicama bi pila kaficu..i trackala....
a komsije bi pustila da nas samo posmatraju...dok prolazimo ulicom....i ponekad bi...-mozda-...ispod oka ih pogledala i jedva rekla -cao- dok on vice -Pa zdravo komsinice...!!!... :wink:
Hoću i ja u vaš komšiluk i to u kraju gde živi Majcheki što znači još jedan OK komšija :P :P :P
 

Back
Top