KO CE DA PLATI EVAKUACIJU IZ EGIPTA ?

Da li drzava treba da plati mogucu evakuaciju svojih drzavljana iz Egipta ?

  • NE, oglusili su se na upozorenje MSP.

  • DA, to su njeni drzavljani.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.925
Ambasador u Kairu Dragan Bisenić kaže da sa zvaničnim egipatskim institucijama i ambasadama drugih država razmenjuju informacije, a da se niko od naših građana nije obratio zbog ugrožene bezbednosti.

- Našim građanima smo non-stop na raspolaganju. Preporuke o putovanju koje je izdalo naše Ministarstvo spoljnih poslova i dalje su na snazi, a svakodnevno razmenjujemo saznanja o bezbednosti turista - navodi Bisenić.

369016_egipat-demonstracije-4afp_ff.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Svet/399100/U-Egiptu-oko-1500-srpskih-turista-moguca-evakuacija

Da li drzava treba da plati mogucu evakuaciju srpskih kretena iz Egipta i pored toga sto su se oglusili na upozorenje MSP u vezi putovanja ?

* Kreten = neko ko se oglusi na upozorenje MSP i putuje na svoju odgovornost u zemlju gde izbila revolucija/gradjanski rat.
 
Poslednja izmena:
Док је ЈАТ био на државној грбачи није био неки проблем наредити да се пошаље пет летова за евакуацију дегенерика, пардон, "наших људи" из либијског грађанског рата и сл

Сад кад су Арапи ту бојим се да ће их пре пребацити Мухамед назад до Србије на његовом крилатом ату него чартер летови Етихада.
 
Док је ЈАТ био на државној грбачи није био неки проблем наредити да се пошаље пет летова за евакуацију дегенерика, пардон, "наших људи" из либијског грађанског рата и сл

Сад кад су Арапи ту бојим се да ће их пре пребацити Мухамед назад до Србије на његовом крилатом ату него чартер летови Етихада.

:ok: .
 
сасвим нормално, они који си то задовољство нису могли приуштити...

To sam i ja mislio, gotovo siguran bio, ali onda me razuverio kolega Pobedonoscev .... ETIHAD boli kita za "humanitarni rad" u propaloj firmi .... nikakva obecanja, ovo ili ono ... samo CASH :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ma u Hurgadi i Sarmu nema nikakvih problema rokanje je samo u Kairu.

I to je zavrseno


PObila ih i rasterala vojska sa policijom.

A-ha, onda je super ako je sve u redu.... nista odo za svaki slucaj da upalim CNN .... mozda vec neko na kolenima pred kamerom cita oprostajno pismo :lol:
 
Evakuaciju neka plate oni koji su solili jaja u Egiptu i oglusisli se o upozorenja.Sad zbog njihove razmazenosti da neko drugi placa evakuaciju.Ukratko ko je imao para za letovanje u Egiptu neka se sam snadje za povratnu kartu.Neka iznajme camac,helikopter,brod,jedrilicu....sta vec njihova stvar.Nisam ih ja bio po usima da idu tamo.
 
Nisam bio u Hurgadi a u Sarmu dosta puta i mogu da vam kazem da tamo nema sanse da se desi nesto jer je taj Sharm el Sheikh jedna od glavnih egipatskih vojnih baza.

Vojske i policije tamo ima na desetine hiljada....

Punktovi policijski su na svakih 2 km na putevima sa lezecim policajcima, policajci naoruzani kalasima, ispred svakog hotela detektor za metal i panduri itd.

Sigurnije sam se tamo osecao nego u Srbiji.
 
Evakuaciju neka plate oni koji su solili jaja u Egiptu i oglusisli se o upozorenja.Sad zbog njihove razmazenosti da neko drugi placa evakuaciju.Ukratko ko je imao para za letovanje u Egiptu neka se sam snadje za povratnu kartu.Neka iznajme camac,helikopter,brod,jedrilicu....sta vec njihova stvar.Nisam ih ja bio po usima da idu tamo.

Nema sada u Egiptu Srba tj minimalno ih ima

Srbi idu u egipat u periodu septembar-novembar i april-jun...
 
To sam i ja mislio, gotovo siguran bio, ali onda me razuverio kolega Pobedonoscev .... ETIHAD boli kita za "humanitarni rad" u propaloj firmi .... nikakva obecanja, ovo ili ono ... samo CASH :mrgreen:

- - - - - - - - - -



A-ha, onda je super ako je sve u redu.... nista odo za svaki slucaj da upalim CNN .... mozda vec neko na kolenima pred kamerom cita oprostajno pismo :lol:

ма опуштено,
наће тзв. држава модалитете да то изведе, нема лепши појена за власт, још ако који политикант буде ишо доле да се сликује, ој хаа..
 
Тој муслиманској господи сад хитно треба одмазда, дестабилизација државе и поларизација друштва. Нема једноставнијег начина да се одраде све три ствари него да се побије једно сто туриста. Египат живи од туризма.

Нико кога је Бог даривао мозгом није сад тамо, а ови што ће тек сад да иду, сутра, прекосутра... шта рећи.
 
Nisam bio u Hurgadi a u Sarmu dosta puta i mogu da vam kazem da tamo nema sanse da se desi nesto jer je taj Sharm el Sheikh jedna od glavnih egipatskih vojnih baza.

Vojske i policije tamo ima na desetine hiljada....

Punktovi policijski su na svakih 2 km na putevima sa lezecim policajcima, policajci naoruzani kalasima, ispred svakog hotela detektor za metal i panduri itd.


Sigurnije sam se tamo osecao nego u Srbiji.

Super mesto za odmor, cuo sam da ti je sada na popustu Abu Ghraib... pricaju da je fantasticno i tamo :lol:
 
Тој муслиманској господи сад хитно треба одмазда, дестабилизација државе и поларизација друштва. Нема једноставнијег начина да се одраде све три ствари него да се побије једно сто туриста. Египат живи од туризма.

Нико кога је Бог даривао мозгом није сад тамо, а ови што ће тек сад да иду, сутра, прекосутра... шта рећи.
Mislim stvarno,ići u sred avgusta u Egipat...
 

Back
Top