Paris Hilton

e pa ne znam po kom kanonu je najlepsa na svetu.
meni je zanimljiva za posmatranje.nije lepa,samo je mrsava :D
ali imala je takvu srecu da se rodi u porodici u kojoj se rodila da ce ljudi misliti i da je lepa i pameta i dobra i sta sve ne.
taj movie mi lici na cisto pozerstvo,ona se samo smeje glupo i gleda u kameru,ne vidim nikakvu strast.al njena stvar.
zavidim joj sto ne mora da razmislja kad ce plata
 
hanibal77:
e pa ne znam po kom kanonu je najlepsa na svetu.
meni je zanimljiva za posmatranje.nije lepa,samo je mrsava :D
ali imala je takvu srecu da se rodi u porodici u kojoj se rodila da ce ljudi misliti i da je lepa i pameta i dobra i sta sve ne.
taj movie mi lici na cisto pozerstvo,ona se samo smeje glupo i gleda u kameru,ne vidim nikakvu strast.al njena stvar.
zavidim joj sto ne mora da razmislja kad ce plata

:cry: bolna istina...
 
jeste ruzna u faci, ali je lepo gradjena/ kome je previse mrsava> nemo je yebete, vise za mene :D

da je isfolirana, jeste.
da je pametnija od swih nas zajedno, jeste/ imajte samo na umu kakvo je njoj obrazovanje pruzeno i kakve je mogucnosti imala u zivotu> da putuje i radi stwari o kojma mi samo sanjamo :(
 
izvinjavam se zbog neinformisanosti ali da li je to ova cica, našla sam je na pretraživaču?

paris-hilton.jpg
 
HeBePoBaTaH_:

Poslednji film u kome glumi je horor "House Of Wax".
Aфродити, nenamerno sasvim, da je sretnem.... Ne razumem, a Angelina što ima zečiju bradu?

Da pojavljuje se citavih 10 minuta :P
Zeciju bradu?! :roll:
Znas kako, mislim da Bg ima daleko lepse ribe na svakom koraku, nego sto su npr. te dve gore navedene, velike zvezde. 8)
 
Aphroditi:
HeBePoBaTaH_:

Poslednji film u kome glumi je horor "House Of Wax".
Aфродити, nenamerno sasvim, da je sretnem.... Ne razumem, a Angelina što ima zečiju bradu?

Da pojavljuje se citavih 10 minuta :P
Zeciju bradu?! :roll:
Znas kako, mislim da Bg ima daleko lepse ribe na svakom koraku, nego sto su npr. te dve gore navedene, velike zvezde. 8)


Nikako da se kresne sa onim crncem u filmu, na plakatu za HOW je njena fotografija - lice u vosku :lol:

paris_hilton4.jpg


Za Beograd..u pravu si, jedna od lepotica je već moja :wink:

 

Back
Top