Par pitanja o Joomli i ostalim CMS-ma
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Par pitanja o Joomli i ostalim CMS-ma

Zainteresovan član Tonto (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    25

Podrazumevano Par pitanja o Joomli i ostalim CMS-ma

Pozdrav

Treba mi par info o Joomli.
    Pre par godina sam radio neki sajt i dosta sam stvari tada skntao.Secam se da nisam imao nikakvih problema, za razliku od sada.
    Evo konkretno.Preko c-panela lepo ubacio sve lepo, kreirao bazu, instalirao i super.Medjutim, ubacim temu koju zelim za istu verziju naravno kad ono sve prazno.Kreiram meni, kad nista.Uopste ne reaguje.Samo stoji stil teme gde treba da stoji meni.Pozicionirao sam bio sve ok, ali glavni meni ne reaguje.Top meni stoji ali on mi ne treba.Cak sam ubacio neke druge menu module i ista stvar.Ranije mi se to nije desavalo.Inace sam ovaj put ubacio 2.5 verziju.Na kraju sam se iznervirao i odustao jer tema ne reaguje.Potpuno ne reaguje posle "view site" opcije.Ubacio sam bio jos dve tri teme, i nije mi ni dozvoli da objavim koju ja hocu nego pise da su dve u upotrebi.
    Koja je to fora ? :|

Pitanje br2 : Zanima me cisto bzvz koliko je realno da vam neko uzme za sajt u Joomli, tipa da ubacim par standardnih modula, galeriju, neka izdrada banera u PS-u , u sustini neki standardni sajt?Da li je 200 e OK za par dana rada?

Pitanje br 3 : Ima li neki ok solidan CMS pored Joomle, W.Pressa, Drupala, a da je free ?

Nadam se da ce neko pomoci A bas vam hvala
    Change your focus and change your world.

Ističe se nikoneko (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano Re: Par pitanja o Joomli i ostalim CMS-ma

Ja kad nešto mijenjam onda idem i obrišem istoriju pregledanja u Hromu ono istorija kolačići i te budalaštine i onda se tek vidi izmjena .
    Ono dugme preview i view site ne fercera .
    Za module idi u module manager pa vidi jel na enabled .

Zainteresovan član Mello87 (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    22

Mozes li da ostavis link od sajta da pogledamo u cemu je problem, meni sve to lici ili na lose odradjenu temu ili gresku u bazi.

Početnik HaloBing (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ja radim stranice u wordpress-u i uzmem oko 100 do 150e a nekad i 50-70e
    Zavisi sve sta korisnik trazi...
    Znam da je low price sto radim ali bolje i ovako pa da uzmem vise jer nisam bas ni poznat, sada stranice nisu nesto ali su solidne i dostojne da budu online

Domaćin
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tonto Pogledaj poruku
    Pozdrav

Pre par godina sam radio neki sajt i dosta sam stvari tada skntao.Secam se da nisam imao nikakvih problema, za razliku od sada.
    Evo konkretno.Preko c-panela lepo ubacio sve lepo, kreirao bazu, instalirao i super.Medjutim, ubacim temu koju zelim za istu verziju naravno kad ono sve prazno.Kreiram meni, kad nista.Uopste ne reaguje.Samo stoji stil teme gde treba da stoji meni.Pozicionirao sam bio sve ok, ali glavni meni ne reaguje.Top meni stoji ali on mi ne treba.Cak sam ubacio neke druge menu module i ista stvar.Ranije mi se to nije desavalo.Inace sam ovaj put ubacio 2.5 verziju.Na kraju sam se iznervirao i odustao jer tema ne reaguje.Potpuno ne reaguje posle "view site" opcije.Ubacio sam bio jos dve tri teme, i nije mi ni dozvoli da objavim koju ja hocu nego pise da su dve u upotrebi.

Pitanje br2 : Zanima me cisto bzvz koliko je realno da vam neko uzme za sajt u Joomli, tipa da ubacim par standardnih modula, galeriju, neka izdrada banera u PS-u , u sustini neki standardni sajt?Da li je 200 e OK za par dana rada?

Pitanje br 3 : Ima li neki ok solidan CMS pored Joomle, W.Pressa, Drupala, a da je free ?

Budi siguran da si stiklirao publish i u menu asignement opciji stiklirao na all pages ili nesto drugo kako hoces, samo ne none ili no pages..

Zainteresovan član cappyscy (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    24

Citat Original postavio Tonto Pogledaj poruku
    Pozdrav

imas php-fusion, ja sam radio u njemu prije par godina i cudo mozes napraviti
    In the city of Amsterdam you can find a lot of fun ...

Zainteresovan član Mello87 (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    22

Citat Original postavio cappyscy Pogledaj poruku
    imas php-fusion, ja sam radio u njemu prije par godina i cudo mozes napraviti
    PhP Fusion i Nuke su odavno prevazidjeni ponajvise iz bezbednosnih razloga, od svih opcija oni su po tom pitanju najgori.

Slične teme

1. Par pitanja
    Autor Tokan u forumu Košarka
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.02.2005., 14:34
  2. Par pitanja o forum-u 2.deo
    Autor zeenmc u forumu Programiranje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.01.2005., 00:29
  3. Par pitanja o forumu
    Autor zeenmc u forumu Internet
    Odgovora: 2