Dreambox- CardSharing

Paka1

Početnik
Poruka
5
Pozdrav forumasi ovo je moj prvi post, pa ako sam sta zgresio oprostite :D

Do skoro sam imao TotalTV ali sam se razocarao u uslugu, ne samo sto se tice kanala, vec i kvaliteta slike, pa sam naleteo na dreambox.
Citao sam nesto o tome, i video da za Dreambox treba posebni resiver, ja bih uzeo onaj standardni.
Dalje ne znam sta da radim. Gledao sam da neki ljudi nude cardsharing za novac, ali bih ja to nekako da pokusam sam, imam stabilnu i brzu konekciju, racunar mi je nonstop upaljen, pa mi je bezveze da placam jos preko svega toga:)

Znaci intresovali bi me vecinom nasi kanali, delom TTV i po neki strani..?

Da li je to ikako moguce i ako jeste kako?

Inace studiram web dizajn, pa smo tu negde, na pola puta sto se tice tematike :D
 
Poslednja izmena:
Kad uzmeš risiver ti nam napiši šta te konkretno zanima. Trebalo bi prvo da savladaš neke prve korake vezane za dreambox, sagledaš način rada, malo teorija i praksa :), i posle toga da uđeš lagano u svet cs-a. Ima tu dosta kanala što naših što stranih tako da je ta tematika zaista opširna. Za početak možeš ubacivati ključeve i videti kako to radi, pa kasnije da probaš sa tematikom gore pomenutom. Nije komplikovano ali bi valjalo da ideš nekim redom.
 
Zdravo Paka1, dobrodosao na forum!
Sto se tice ove tvoje teme kao sto rece kolega juannelle ulazis u jedan veliki svet. Da li ces se snaci ili ne od tebe zavisi. Isplati se truditi se i uciti zanimljiv je ovo sport,
pisi ti i pitaj pa cemo da pomazemo.
Veliki pozdrav
 
pozrav forumasi,novi sam ovdje i zanima me vase misljenje sto se cs-a tice..kakav je resiver alma i amiko mini hd,mislim jel ko od vas imao kakva iskustva sa tim resiverima i da li se isplati uzeti ih..ipak su mnogo jeftinij od drima 800 hd
 
Da li je moguc cardsharing na nekoj od paltformi sat tv na nasoj sceni,Imam staru pretplatu na total tv i sati echolite koji brljavi ali mu se vide box key i id da li je moguce da ova kartica radi u cccam na dreambox. ako nije prosla update sbb..
 
Kad uzmeš risiver ti nam napiši šta te konkretno zanima. Trebalo bi prvo da savladaš neke prve korake vezane za dreambox, sagledaš način rada, malo teorija i praksa :), i posle toga da uđeš lagano u svet cs-a. Ima tu dosta kanala što naših što stranih tako da je ta tematika zaista opširna. Za početak možeš ubacivati ključeve i videti kako to radi, pa kasnije da probaš sa tematikom gore pomenutom. Nije komplikovano ali bi valjalo da ideš nekim redom.

Postovani hteo bih d anapravim HTPC ali mi treba izvor tv kanala da li total tv moze da radi na nekom drugom citacu osim u echolite imam stari echolite koji je poceo da brljavi pa bih hteo da karticu ubacim u smarg oreader i a isti u media portal server za svoje potrebe
 

Back
Top