U kojoj zemlji biste bili ambasador?

Да знаш да би то био боговски живот. Неки Наироби, ово оно.

У крштеном свету можеш да будеш само богаљ као амбасадор такве бедне квазидржаве, и још са платом какву тамо имају домари и касирке. Али у некој црној Африци си већ у старту мали бели бог, па онда кантри клубови, па дипломатске забаве, па плаже за странце... од оне цркавице изнајмиш главног и помоћног кувара и три младе црне љубавнице, најлепше у целој џунгли, са лењим осмесима, дугим вратовима и деликатним кључним костима.

Сашијеш десет белих одела и на све депеше из Београда (а стижу једном у три године) одговараш "ситуација критична - шаљите још пара".
Čekaju te ispred rezidencije
images.jpg
 
Расисто, видим ја да су за тебе наши црни пријатељи само животиње :(

Расисткињо. Расисткистице. Не знам који је сад правилан парланс у Србији, али сматрај да сам га искористио.

Tražio si tri sa dugim vratovima i ja sam profesionalno i efikasno obavila zadatak i preporučujem se za savetnika i asistenta Vašoj Ekselenciji, a mogu i kao ataše za kulturnu razmenu.
 
На жалост аташе за културу је према нашој полувјековној традицији позиција резервисана за неког бркатог мајора/мајорицу ДБ-а, али можда економски аташе? То је позиција за чисту зајебанцију.
 

Back
Top