Devojka silovana na svadbi, svatovi posmatrali

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ranije bila s muškarcima? jel to neki novi moderno-evropsko-čedomirski naziv za dronfulje ? :lol:

Čobani hteli da kulturno saopšte da se radi o dronfulji.

Svejedno, baš taj dan nije htela da bude opajdara i eto malera... silovana je i tu nema dileme.
Mada, po meni to bi trebalo uzeti u obzir na sudu jer nije isto kao da je silovana normalna devojka. Trećinu blaža kazna recimo
 
na istog, na istog :lol:
jaaaaaooooooo andjele cuvaj dupe! prici ce ti s ledja :malav:

ma ima leka za te zle manijake

stock-photo-5075639-dildo-vibrator.jpg
 
Čobani hteli da kulturno saopšte da se radi o dronfulji.

Svejedno, baš taj dan nije htela da bude opajdara i eto malera... silovana je i tu nema dileme.
Mada, po meni to bi trebalo uzeti u obzir na sudu jer nije isto kao da je silovana normalna devojka. Trećinu blaža kazna recimo

Treba razmotriti da li ih je ona navodila na seks ili nije.
 
a sto je ona nenormalna zato sto voli seks?



pa volim i ja prdim al to ne radim gde stignem kad stignem i pred baš svima, kapiraš, svemu postoji i mesto i vreme i način vršenja radnje. jedino ako ti misliš da smo mi ljudi ništa više od životinja pa da bi trebalo svakom svom nagonu udovoljiti čim se pojavi bez ikakvog obzira kako prema drugima tako i prema sebi. u tom slučaju se ograniči na sebe, nemoj da generalizuješ, ja recimo životinja nisam i odbijam da neko ko ne može da se kontroliše bude tretiran ravnopravno meni.
 
ne znam brate
ja svima moram da gurnem celu kutijicu vijagre i da cekam
nikad takvog upoznala nisam

Treba da znas da vas ima raznih.
Sve (ni)su zene iste.

Ja sam cuo da ima pevaljki koje je silovala cela kafana.
A ima i pevaljki koje bivaju svako malo silovane.
Gorak je to leba.
mislis estradna umetnica - gospodja a ono...mucenica.

I kindapuju ih i svasta im rade.
 
Poslednja izmena:
pa volim i ja prdim al to ne radim gde stignem kad stignem i pred baš svima, kapiraš, svemu postoji i mesto i vreme i način vršenja radnje. jedino ako ti misliš da smo mi ljudi ništa više od životinja pa da bi trebalo svakom svom nagonu udovoljiti čim se pojavi bez ikakvog obzira kako prema drugima tako i prema sebi. u tom slučaju se ograniči na sebe, nemoj da generalizuješ, ja recimo životinja nisam i odbijam da neko ko ne može da se kontroliše bude tretiran ravnopravno meni.

joj izvini ali izgubila sam smisao na pocetku drugog reda
ajde objasni mi ovo polako i strpljivo opet
 
Pa bes svadbu bez dobrog silovanja :aha:

- - - - - - - - - -

Čobani hteli da kulturno saopšte da se radi o dronfulji.

Svejedno, baš taj dan nije htela da bude opajdara i eto malera... silovana je i tu nema dileme.
Mada, po meni to bi trebalo uzeti u obzir na sudu jer nije isto kao da je silovana normalna devojka. Trećinu blaža kazna recimo

Pa jes, dala polovini sela a njima nije, ne ide :aha:
 
joj izvini ali izgubila sam smisao na pocetku drugog reda
ajde objasni mi ovo polako i strpljivo opet



1. nisi više od životinje ako radiš sve što ti padne na pamet da radiš ne mareći za sebe ili za druge
2. u tom slučaju s punim pravom zaslužuješ da budeš smatran/a građaninom drugog reda

eto uprošćeno mada mislim da bi ti dobro došlo da se potrudiš da skapiraš onaj prethodni post od reči do reči
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top