S konja na magarca

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Kako lecite nesigurnosti ako vam je sadashnji imao bivshu koja je ( za razliku od vas) bila riba?
Dobro kuvate/pushite?Pokornije ste? Vise se umiljavate?Nikad bez shminke?"Voli me zbog toga kakva sam osoba" ili...?:think:
 
Kako lecite nesigurnosti ako vam je sadashnji imao bivshu koja je ( za razliku od vas) bila riba?
Dobro kuvate/pushite?Pokornije ste? Vise se umiljavate?Nikad bez shminke?"Voli me zbog toga kakva sam osoba" ili...?:think:

Kako to mislis, za razliku od mene :malav:

A jednom jesam bila ljubomorna na jednu bivsu, ali ne zbog izgleda....i ispostavilo se da je bilo s pravom.

Inace sam vrlo sigurna u sebe i bivse su bivse s razlogom, nema sta ja tu da budem ljubomorna i nesigurna.
 
tako što se trude da budu što bezobraznije i razmaženije pa nadomeste razliku u performansama i predispozicijama javašlukom. što i nije nenormalno, jer to je oproban životinjski mehanizam a služi ostavljanju što jačeg utiska. žalosno je što im to kod bilmeza i uspeva.
 
imam baš takav slučaj sad u bližoj okolini, ortak s novom curom, poprilično lošija riba od prethodne. od kad je ova nova čula s kim je bio pre nje poptuno je pomanitala i počela da se ponaša tako nemoguće da mi dođe da je ispljujem. udara mu neke kontre i čežnje, smara nekim izlivima ljubomore, nepodnošljiva je jednom rečju. a ovaj pajvan se naprimo ko vo. znači vrlo joj uspeva to što joj instinkt taj ženski bedni govori da treba da uradi. kakav je to bilmez, odrasmo ga od zebavanja
 
Verujem da se ovde misli na "napacene" muskarce koji su magarci uvek bili,svesni su i sami ali ih sramota da kazu naglas :zcepanje:
:zper:

Ne misli se na to.Nego mi interesantno da vidim kad (ikad?) forumashica, takva kakva je navata tipa I posto mu bivsa ma ko bila nije forumashica ( za nju = riba ) rezonuje u toj situaciji?
Samoobomana je cenim neki glavni metod.
 
Ne misli se na to.Nego mi interesantno da vidim kad (ikad?) forumashica, takva kakva je navata tipa I posto mu bivsa ma ko bila nije forumashica ( za nju = riba ) rezonuje u toj situaciji?
Samoobomana je cenim neki glavni metod.
:sad2:

Givenchy-Antigona-Bag-Shiny-Shadow-Leather-9908-Peach_1.jpg
 

Back
Top