Baksuz?

27E

Legenda
Poruka
52.416
stignemo jutros na plazu, raspremamo se, kad iz vode cujem

`gospodine, od vas nece moci da se prodje!` starija gospodja sa drugaricom uredjuje red i mir na plazi

ljubazno se ispichkaram, na vi, malo se pomerim, sve u redu sto se mene tice

pola sata kasnije zene se spremi i ode, ja mislim penzos se sklanja sa sunca

udjem u vodu, i posle nepunih 5 minuta ide mi krv na nos. izadjem i za kratko vreme sve je ok

nesto kasnije klinac poce da se zali boli me glava, i nesto kasnije lepo se spremimo i kuci. kuci ladovina, klopa, ladno pice, klima, sve u najboljem redu

sad razmisljam da li je ona zena obican baksuz koji svaki dan uznemirava nas mladje, ili je neka vrsta vestice ili oboje

jeste me mentalno uznemirila, a bio za nespreman za takav napad, a kad sam se suprostavio onda me je sredila, takodje neocekivano. imam ja svoje metode odbrane ali sam bio potpuno iznenadjen i `goloruk`

nista nije slucajno
 
Nije zena baksuz, nego nisi trebao da se svadjas sa njom. Cemu to? Pomeris se i izvines. Sta ima tu da filozofiras?

Zena se verovatno osetila lose i ponizeno sto si je tako ponizio, a nije ti nista lose rekla. Plaza nije tvoja mada si mladji. Nacin na koji pricas o starijoj osobi je jako ruzan. Gledala su te deca i ucili su pazljivo kako ce sutra kad ti budes deda da pricaju sa tobom.
 
Nije zena baksuz, nego nisi trebao da se svadjas sa njom. Cemu to? Pomeris se i izvines. Sta ima tu da filozofiras?

Zena se verovatno osetila lose i ponizeno sto si je tako ponizio, a nije ti nista lose rekla. Plaza nije tvoja mada si mladji. Nacin na koji pricas o starijoj osobi je jako ruzan. Gledala su te deca i ucili su pazljivo kako ce sutra kad ti budes deda da pricaju sa tobom.

mozda. a sta ces onda na ovom delu foruma ako nemas senzibilitet za nadnaravno i neobicno?

cak ste i moj post procitala jednostrano, a pretpostavljas bas mnogo i onda das zakljucak.

svejedno hvala na ucescu na temi.dacu ti reputaciju za trud

ps kad malo bolje razmislim javlja mi se da si cobanicin klon
 
Poslednja izmena:
U kom si fazonu? Nisam ja njen klon niti sam upoznata sa njom na bilo koji nacin. Mene je iskustvo naucilo da se ne raspravljam i ubedjujem osim ako to nije nuzno. Ljudi nemaju nameru da te razumeju ili uopste cuju i uvek prvo timoras da imas razumevanja za njih da bi mozda dobio razumevanje. Moj sin je ucio u skoli o nevidljivim koficama koje svi ljudi nose sa sobom i da bi tvoja kofica bila puna treba da punis drugima njihove kofice. To je nova twrminologija bucket filler je ono sto ti treba da budes da te karma ne bi poterala. Ako hoces misterioznije objasnjenje: kada god idjes u neki raspravu, svadju ili prepirku dolazi do privlacenja lose energije i inda se to ispoljava na te baksuzne nacine.

Ta stvar sa privlacenjem odredjene energije je veoma ozbiljna i treba biti oprezan i biti dobar uvek i po svaku cenu, cak i kada druga strana nije dobra, ne treba ih ocenjivati i lepiti etikete. To je ponekad jako veliki izazov, ali uz malo dobre volje mozes da shvatis da svi mi gresimo te ne treba biti suvise ostar jer he to zapravo normalno. Kada neko ne ppgresi, nego uspe u necemu to je izuzetna stvar.

Hvala za reputaciju, nisi trebao da je dajes samo zato sto se plasis cobanice
 
U kom si fazonu? Nisam ja njen klon niti sam upoznata sa njom na bilo koji nacin. Mene je iskustvo naucilo da se ne raspravljam i ubedjujem osim ako to nije nuzno. Ljudi nemaju nameru da te razumeju ili uopste cuju i uvek prvo timoras da imas razumevanja za njih da bi mozda dobio razumevanje. Moj sin je ucio u skoli o nevidljivim koficama koje svi ljudi nose sa sobom i da bi tvoja kofica bila puna treba da punis drugima njihove kofice. To je nova twrminologija bucket filler je ono sto ti treba da budes da te karma ne bi poterala. Ako hoces misterioznije objasnjenje: kada god idjes u neki raspravu, svadju ili prepirku dolazi do privlacenja lose energije i inda se to ispoljava na te baksuzne nacine.

Ta stvar sa privlacenjem odredjene energije je veoma ozbiljna i treba biti oprezan i biti dobar uvek i po svaku cenu, cak i kada druga strana nije dobra, ne treba ih ocenjivati i lepiti etikete. To je ponekad jako veliki izazov, ali uz malo dobre volje mozes da shvatis da svi mi gresimo te ne treba biti suvise ostar jer he to zapravo normalno. Kada neko ne ppgresi, nego uspe u necemu to je izuzetna stvar.

Hvala za reputaciju, nisi trebao da je dajes samo zato sto se plasis cobanice

da. boldovano otprilike i potvrdjuje moju temu.

repu ste dobila pre nego sto mi se javilo.

sad sam u dilemi jer ona ne bi bila mogla napisati post kao ovaj tvoj. ili ste prepisala?
 
Ne mogu da te ubedim osim da kazem da me sigurno nisi ranije primetio na forumu jer mislim da sam drugacija zbog svog neobicnog zivotnog iskustva i zivota u razlicitim sredinama i kulturama i totalno sam nemoguca za definisanje jer sam ja samo ja ne upadam u bas nijedan klise.
 
Ne mogu da te ubedim osim da kazem da me sigurno nisi ranije primetio na forumu jer mislim da sam drugacija zbog svog neobicnog zivotnog iskustva i zivota u razlicitim sredinama i kulturama i totalno sam nemoguca za definisanje jer sam ja samo ja ne upadam u bas nijedan klise.

a sto moras da me ubedis? napises sta imas pa ko razume razume

puno njih pise a nista ne napise, tako da je dobrodosao svako ko razmislja samostalno

imam ja svoje razloge kadnesto napisem
 
Meni je stalo da me ne mesaju sa cobanicom. Besmisleno je mesati nas, gubljenje energije pricati o tome. Isto tako mogla bih da se predstavim kao neka Trisha Dale, ime zene koja se bavi nekretninama u mom gradu, bipocemu znacajna ali ne bih mogla nekog na nevidjeni u to da uverim. Ni ntu Trishu ne poznajem, videla sam joj ime u oglasima ko sto sam videla cobanicu na forumu.
 
oce to. svez datum uclanjenja a rutinirano forumasenje!? vidi se iz avijona

eto i ti si misterija!

Imam veliko iskustvo u pisanju, a ucestvovala sam na forumu pod drugim imenom. Zaobilazim ga jer nije deo mene tj mog identiteta, ali je bilo zabavno neko vreme. U svakom slucaju nisam cobanica.
 
da raspravimo, cobanica nema klona.
@tema, postoje ljudi koji prosto rasire negativnu energiju. ne bih tu zenu nazvala vesticom, nego prosto osobom koja se hrani tudjom energijom.
 
E, u pravu je ovaj koji je postavio temu
ja, secam se, kad sam bio dete, ili barem mlad, pa bila neka zena kod mene u ulici - kako je vidim, kako vidim skota, baksuza, tako znam da ce mi se dogoditi neki maler.. ima takvih ljudi...
a najgori su oni koji imaju takvu facu da bi mogla da pristaje i muskarcu i zeni...
 
  • Podržavam
Reactions: 27E

Back
Top